semenke

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
25.02.2014
7
1
0
Ja i ortaci smo hteli da se zezamo pa smo uzeli semenke iz hedova sto smo imali , imali smo oko 11 12 semena sad zanima me oce li one proklojati i zrasti? :D Hvala unapred svima
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

Srbija

Banned
Banovan
28.12.2015
29
2
8
39
Trazim gde da postavim pitanje ali sve su teme načete po par strana pa sam odlucio postaviti pitanje ovde jer se tice ove teme. Imam skunk #1 feminizirano seme. Mene interesuje dali ce dati seme kad sazri i ona ili nece. Hvala na odgovoru
 

Paranoja Man

Banned
Banovan
17.11.2015
210
615
93
Hooo hhooo hoooo, bad Santa is here !!! Nema ništa bez groblja, osjećam se mrtvo kad ne govorim na yaardu :D Inače, šta se radi na Vutra estradi ??? Upadam samo na blic, pa ne znam šta je aktuelno, ko se kolje međusobno, ama nišštaaaa :sadbanana:

Srbijanac, ti i dalje ništa ne čitaš, samo pitaš al i dalje skitaš :) Da bi biljka marihuane dala sjemenje, mora da je ženskog pola... a da je ovu oprašio muškarac polenom iz svojih cvjetova . Dakle, potreban je sex :ljubav: Imagine that :D Its all about sex :vozdra:
 

Srbija

Banned
Banovan
28.12.2015
29
2
8
39
Pitam zato sto sam citao negde da neke biljke daju seme same po sebi. Ne u toj meri kolicinski kao kod oprasivanja,zato sam pitao.
 

Paranoja Man

Banned
Banovan
17.11.2015
210
615
93
To su ti hermafroditi, iliti dvopolci. To znači da takva biljka isprca samu sebe :D pa onda proizvede sjemenke. Takve sjemenke su najčešće proizvođači novih hermosa, pa sve ovo treba zaobilaziti u širokom luku. Auto sex je nepoželjan, samo good old sex 1:1 :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Blader and Srbija

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.267
35.824
2.698
Weed California USA
Srbija procitaj pravilnik.
Ne pisi post za postom, editiraj. Takodjer potrudi se par dana procesljat forum.....sva ta pitanja su odgovorena parsto puta.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Srbija

Paranoja Man

Banned
Banovan
17.11.2015
210
615
93
Da bre... Srbijanac, nemo si kurajber, čitaj ove podforume gdje je obrađena ova teorijska strana priče oko uzgoja kanabisa.... Obrazovanje, Marihuana FAQ, Vanjsko uzgajanje, Unutrašnje uzgajanje, Uzgoj FAQ..,, ovdje skupa, piše baš sve.... nijeste mi jasni Vi apsolutni početnici, ja kad sam počinjao čitao sam ko luđak, jer mi je sve ovo veoma veeomaa INTERENSANTNO :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: xcx and Srbija
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.