Sjemenke

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
13.01.2016
0
0
0
27
Pozdrav ljudi, novi sam na ovom forumu iako sam znao za vas već dosta dugo no samo sam čitao kao gost. Ovaj put sam se registrirao jer sam odlučio zasaditi svoje biljcice, no prvi put mi je i 100% sam siguran da će mi trebat pomoć, evo prvo pitanje koje imam je to što sam stavio sjemenke da puste klicu i zbog škole itd pustila klicu jedno 1,5cm i ona ljuska od sjemenke xd se onak raspukla ali onaj doljni dio sjemenke je ostao spojen. Pitanje je jesam li ih predugo ostavio u maramicama i hoceli se takva sjemenka moći pretvoriti u biljcicu i ima li svrhe da se oko nje trudim il da nabavim nove? Sad sam ju pažljivo stavio u čašicu sa vlažnom zemljom i pokrio onako lagano da nebi pukla ta klica koja je ogromna. Usput sjemenke nisu neke kupljene u shopovima i to već sam samo izvadio kad sam naletio u paketanu jedne dobre cibe.. Ps ako ima negdje na frm tema o ovome oprostite jer kako sam već rekao novi sam pa nisam sve procešljo još :)
 

brdo420

Aktivan Član
15.10.2015
120
475
63
Zdravo ljudi,znaci ovako prosle god sam imo svoju biljku tj. imo sam 3 biljke 3 muske i jednu zensku i muske sam pocupo isve to blabla kak ide,pa me zanima ako netko zna gdje bih mogao nabaviti sjemenke za ovu godinu,jel se to moze prek neke sdtranice il nac nekog....Pozz :puuuh::
 

brdo420

Aktivan Član
15.10.2015
120
475
63
ma tipkovnica me jebe,znaci na toj stranici seedsman je sve legalno?
pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.