Skunk#1-250W HPS by GreenRyder

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
....ja sam isto koristio onaj Rizoton od Plantele i Composanu kao medij.....i kod mene je isto proba:).....tih 2 tjedna mi se nit ne cini tolko puno, valjda ce bit spremni za nekih mjesec dana kad ove cure izbacim van......

.....malo mi ovo toplo vrijeme i dolazak proljeca dise za vratom, zato sam mislio najkasnije 1.3. ubacit klonove na 12/12 nekih 60 dana od 1.5. i zavrsit sezonu jer i to mi je vec lagano na knap.........uskoro cu opet morat razmisljat o PC boxu.....:-/
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nisam ja

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
GreenRyderu probaj klonove vratiti u vege i imaces opet iste ovakve biljke sada bi iz heda trebale poceti resti grane al prvo ce se klonovi deformisati malo duze traje al taman kad ove izbacis tj. kad budu zrele moceices na cvetanje... malo duze traje to je istina ja sam moje klonove tako vratio u vege i bilo je isto ko od mame kolicinski , jas am vegetaciju vratio tako sto sam stavio ispod jedne stedne na 18/6 i to na prozoru od stana to je to i tako dok je nisam presadio napolje u martu i imao berbu dok se ponovo nisu pocele vracati u vege.. :) malo zbunjena biljka al odlicna...
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....klonovi i jesu sad u pc boxu na 18/6, sad samo cekanje da se vrate u vege i puste korijenje pa onda izvegetirat kojih tjedan dana pa u veliki box.........
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
traja ce to nije to tako lako kao sto islis iz donje grane tesko je dobiti jos grana al probaj pa ce mo videti nadam se da gresim meni su grane pocele rasti tak kad je klon sazreo a ja ga nisam obrao a vratio sam ga u vege.. ako me razumes sta kazem ja sam od donjih grana dobio samo jedan vrh pa tek kad sam drugi put vratio u vege dobio sam brdo grana.. al mozda gresim pa ce tebi grane opet krenuti.... al ja bi sacekao bar da zavrsis ovu turu veruj brate cim prebacis na 12/12 ima da krenu hedovi i to jako dobro iznenadices se.... bude kako bilo obavestavaj mnogo me zanima
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....evo ljudi da zavrsimo i ovaj dnevnik......pa krenimo.......:)

44.dan 12/12



.....50. dan isprane svaka sa 15l vode i do harvesta nema vise vode.......

54. dan 12/12



.....malo nekim macro close up fotki......



60. dan 12/12 Harvest day:thewave:



.....evo svaka slikana posebno, slike od najpotentnije do najslabije......



.....naranovski opet malo macro fotki.........



.....na susenju........



.....evo ga suho i skjurano......



......grow je trajao 75 dana, 15 dana vegetacije na 18/6 i 60 dana cvjetanja na 12/12......trihoni za vrijeme harvesta na svim biljkama su bili mljecni jedino na ovoj najvecoj na njoj je bilo 10-15% smedih trihona sve ostalo mljecni i nesto sitno prozirnih....... trebalo je ostavit jos bar 7 dana da to bude to i daleko nadmasuje onih sensijevih 45-50 dana cvjetanja........zakljucak nemojte previse vjerovat onome sto pise, gledajte biljke i trihone i oni ce vam rec kad je biljka gotova......

.....sortom sam se odusevio, vrlo lagana za uzgoj, stvarno ju je tesko pregnojit (trudio sam se al nisam uspio=)......miris totalno candy, otvorim teglicu i kao da sam otvorio vrecicu bombona, prilikom pusenja dim isto ima slatkasti okus, totalno cool....:) izgled hedova i boje me ocaravaju, hedovi puni i tvrdi......rad za mene cista petica, iako nema veliki postotak thc-a vrlo male kolicine ubijaju, izbezumi me, u trenucima gledam oko sebe i sve izgleda nestvarno i cudno a sve je isto kao i uvijek.......:) rad traje kojih 1.5-2 sata.........jedino cime nisam zadovoljan je prinos jer je suhog bilo 75-80g, tome pripisujem to sto nije bilo nikakvog treninga pa zbog toga smatram da je urod manji.......al otom potom zato sad zavrsavam drugi grow sa #1 al sa treningom i 2 tj duze vege pa cemo vidjet kolko ce dat.......

....mislim da bi to bilo to........ekipa uzivajte, pozz.........:spliff:
 

SmokeyThePot

Aktivan Član
18.01.2008
140
35
0
50
Odlican grow !--.You must spread some Reputation around before giving it to GreenRyder again.

Evo i ja growam Skunkic #1 .. hps400 , malo duža vega i lst !... Oduševljen sam sa sortom zasad i možda padne koji klon !.. Koliko ti je trebalo da klon pocne rast !?

Moje su vec nekih tjedan dana na 12/12 !.. ali vidim da sam ih trebao pustit barem još par dana na vegi !... Hoče li biti previše frke ako ih vratim još par dana !
QUOTE"
ima slatkasti okus, totalno cool....:) izgled hedova i boje me ocaravaju, hedovi puni i tvrdi......rad za mene cista petica, iako nema veliki postotak thc-a vrlo male kolicine ubijaju, izbezumi me, u trenucima gledam oko sebe i sve izgleda nestvarno i cudno a sve je isto kao i uvijek."

mmmmmmmmmmmmmmmmmmm
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....hvala svima......:)

@Smokey-klonovi na kraju nisu zazivjetli jer sam u tom periodu imao dosta obaveza i nisam imao dovoljno vremena za njih......

.....nemoj ih nista sad zbog par dana vracat u vege, samo ih mozes s*ebat i dobit hermija.....pici tako dalje i sretno......
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
lijepo! uvijek volim vidjeti dobar skunk, jedva čekam da vidim kako će moj izgledati na kraju...
 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
čekaj hočeš reći da zadnjih 10 dana nisu dobile ni kap vode od onog flusha? Ako je tako mislim da je to pogrešno tj nepotrebno da budem precizniji, ipak je njoj voda osnovna hrana, 5 do 6 dana prije harvesta mi je OK, ovo mi je tumač. No svako ima svoje, tako da se nebi htio mješati - samo komentiram :)
sve ostalo je super, neka si ti zadovoljan dimom - to je daleko najvažnije, rep +
uživaj frendu:bonappetit:
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
......sve 5 Kenny, da dobro si shvatio zadnjih 10 dana nisu dobile ni kap vode, al posto je lampa bila visoko dignuta od zemlje zemlja je duze ostajala vlazna tako da su vode imale 6-7 dana nakon flusha a 58. dan su isle u mrak.......

....bio sam negdje procitao da neki ljudi to rade, da zadnjih par dana kad nema vode biljka povuce sve ono dobro iz listova i kao maksimalno se napumpa, a i malo se posusi vec tako u boxu prije harvesta pa je i susenje skraceno a povuce sve iz listova pa u pocetku ni okus nije onako klorofilast......
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Rep+ stari... ovako nešto sam i očekivao na početku dnevnika.... samo si sebe potvrdio... svaka čast...

Uživaj


:clap:
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
jako lijepo odrađeno u svakom slučaju, vidi se što su iskusne ruke...

da odem malo u off:

baš sad imam napušena promišljanja u glavi, razmišljam o tome koliko smo povezani preko ovog foruma i našeg hobija... neki ljudi su nam kao da ih osobno poznajemo a nismo se nikada ni vidjeli. jedva čekam dan kada ću se moći upoznati sa ljudima s ovog foruma, da ih zagrlim kao braću...

eh što ti je filozofija, sav sam se raznježio ko malo dijete...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo
09.03.2011
13
1
0
36
Pa mogao si i skunk#1 i u outdoor.Ja sam ove godine isto iz sensi seeds skunk#1 i super skunk bacio u oudoor.Super su se primile,vec sam napisala skorije bas o sk#1 i super skunk iz sensi seeds da odlicno prima kod nas na balkanu.:sun2:
 
24.05.2012
1
0
0
30
Ljudi prije 3 dana mi je proklijala sjemenka iz paketa stavio sam je u malu saksijcu(20-30cm dubine)i lijepo zaljevo kao svijetlo koristio sam ono svijetlo izupaljaca :D svijetlo sija bijelo :D i eto za ova 3 dana narasla mi je biljcica nekih 5 cm ima dvije male liskice :) e sad problem je sto neznam kako da nastavim dalje sta da radim OVO MI JE PRVI PUT dali moze ovo osvijetljenje ili moram nabavit nesto drugo ne kontam to sto pisete za te lampe, a drugi problem je sto to cuvam na tus kabini znaci moze rast u visinu nekih 60-ak cm a nebi je zelio napolje iznosiit, molim vas odgovorite mi kako dalje da postupam, dali mogu od ovog uzgojit kakvu biljcicu od 60 cm da mi da plod(zrele hedove) onaprijed Hvala
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.