Skunk 1 mh i hps 250w

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Domaja the best

BANOVAN
Banovan
22.03.2012
459
14
0
32
Evo mene opet krecem,naoruzan do zuba.Sjeme je iz seensi seedsa skunk1 5 femova koji idu indoor i desetak domaja koje idu van al jos su na klijanju.
Rasvjeta je mh 250w za vegu i hps 250w za cvijetanje.
Box je 80,80,120 d s v
Gnojiva Hesi Power zime,Hesi fosfor plus,Hesi Bloom,Hesi root complex,Hesi tnt complex,adn Big bud,adn Blood bud i mozda adn tarantula ak bude para.
Voda naravno sa reguliranim ph i ponekad hidrogen peroksid.
Zemlja Terra magma.
Posude od 20l.
Nabavio sam jos filter za zrak,i danas biljke idu pod prvi dan svijetla.
Jako dugo sam ceko da se ovako opremim,uz pomoc mog kolege koji je to i ostvario.Nisam se trudio fotic nabavit jer jos i nije potreban,a i znate mene ne ocekujte bas previse slika.To je to za sada.:samoja
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
37
0
40
brate tvoje pisanje bez slika je isto ko i auto bez motora....kaj misliš da mi volimo samo čitat :) .....volimo mi i gledat ;) ...sretno....
 

Rijamu Duva

Aktivan Član
27.07.2005
208
36
0
45
extra izbor sjemena...ja bas razmisljao poslije ovog Super Skunk-a da uradim S #1... bas me int kako ce da ti ispadne ,)

I nemoj nas zakidati sa slikama.... to je nesto cime mi hranimo naše duše i umove :)
 

snoopy90

Aktivan Član
15.11.2009
171
129
43
33
pratim ... zivo me zanima kako ce ovo da bude jer je i kod mene isti strain pod 250 HPS, samo sto ce moje za 15 -ak dana out !!! good luck ...
 

orbit

Aktivan Član
17.05.2007
394
42
28
36
Ovo mora biti dobro, pratim svakako...
Molim te da postas tocno kako gnojis, kada prvi put, koliko cesto s kojom koncentracijom.. tu sam totalno zbunjen, hvala
 

Domaja the best

BANOVAN
Banovan
22.03.2012
459
14
0
32
Ne znam jos za kush razmisljao sam to je jako posebna biljka,ali u boxu vise nemam mjesta mislim bilo bi ali zelim izvuc maxsimum iz ovih 5 koje su trebale bit 4 ali ajd.Za van jos ne znam da ga bacim jer cu i vani ima nesto domaja,zasad ga cuvam pa cu vidit.
 

Domaja the best

BANOVAN
Banovan
22.03.2012
459
14
0
32
Evo za Orbita posto je rekao kad cu krenit sa gnojenjem i koliko a i cisto da vas sve informiram.Danas im je 5 dan pognojene su sa full dozom power zime 2 ml na l.I full dozom root complex 5 ml na l.Svako zalijevanje dajem hidrogen peroksid,presadene su iz casa u 4 litarske posude i prije cvijetanja ce ic u 15 litarske.Do tada razvijam korijen,sto se tice slika jos ih nemam ali svi znate kako izgleda biljka stara 5 dana.
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
jesi kupio tih gnojiva malo previse ja mislim... ja trenutno gajim s jednim gnojivom i odlicno ide tocno kako treba :) mozda bolje da si novce ulozio u neke druge vaznije stvari potrebene u boxu kao sta su ventilacija itd :) i nabaci koje slike barem od boxa i kako izgleda izvana, iznutra i to :) nema veze sta biljoze jos nisu velike i nema se puno za slikat :) barem da vidimo nasta to lici sve :) sretno !! :)

peace out !
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
ja mislim da si kupio hesi super vit ustedio bi na novcima i olaksao si poso sa gnojenjem kad sta itd... ali dobro ako kazes ti da imas premalo kupi jos 2-3 da se ima :icon_mrgreen:
ajd barem si opremljen za sljedecih 5-6 sljedeci grow operacija ako nista :) i daj te slike :) nemoj se sramit :D

peace out !
 

Domaja the best

BANOVAN
Banovan
22.03.2012
459
14
0
32
Da sto se tice ventilacije imam i ispuh i upuh i ventilator koji dere po biljkama.I da updateam danas su opet dobile na litru i pol vode 3ml Power zimea i 7.5 Root compexa uz 9 ml hidrogena.Znaci dva dana za redom sam ih gnojio,a ovo drugo gnojenje je povecana doza za malo_Odamh su se osvjezile.Sad ih necu zalijevat neki tjedan dana da se korijen razvije,i tek onda iduce zalijeanje opet root i power zime.Fotke dolaze sutra ili preksutra,stvarno mi je vise bed pisat bez fotki.Samoj jedan prijatelj ima fotic i on je pouzdan i samo od njega uzimam,jer moram bit siguran jer sam stvarno u urbanoj civilizaciji,a sto se tice moba ja i dalje imam staru nokiu zbog policiske gamadi tako da nemam kameru ana njoj....Ali bi ce slika...