Skupih neke viceve

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

nerp

thc pozitivan
Poznanik Foruma
21.01.2015
1.220
6.424
258
Mlecni Put
U zatvoru u istoj ćeliji ležali gubavac i narkoman.
Šetao se tako čuvar i pored njihove ćelije kad je prolazio ispadne mu ključ ali on to nije primetio i nastavi dalje.
Gubavac razmišlja dal da uzme ključ i pokuša pobeći. Nakon nekog vremena odluči da pokuša…
Krene levom rukom da dohvati ključ između rešetaka, otpadne mu ruka, krene desnom rukom otpadne mu druga ruka. Šta će on krene nogom da nekako dogura ključ do sebe, i da narkoman otključa i da pobegne, ali otpadne mu noga.
Narkoman tada prasne u smeh i kaže:
- “BURAZ TI JOS MALO PA IZAŠAO”
 
11.04.2016
54
211
33
85
Pričaju dva prijatelja i jedan pita drugog: "Jel si cuo Severininu novu pesmu? A odogovara on njemu: " A kad je ona počela da peva?"
 
  • Sviđa mi se
Reactions: xcx

imperator90

Aktivan Član
05.10.2016
187
283
63
1.dosli mujo i haso u indiju trbuhom za kruhom...bili zedni gladni vidli kravu i oni nju odma capa capa:makaze: a nisu znali da je to njihov Bog i da sad idu u buksu na 5 do 10 jari....izadju oni nakon 10 god kad mujo prvo kad je izaso skino hlace i prvu kravu poceo ***** i viko JEBEM VAM BOGA DA VAM JEBEM!

2.uzeo djed unuku da se idu malo prosetat po parku,kada je poceo padat mrak unuka kaze "djede ali ja se bojim mraka" a veli deda:"kaj mislis kak je meni ja doma idem sam"

a sad za ovaj ne znam jel ce svi skuzit :) (ne mislim da ste glupi nego se radi o satri)

3. sjedi klinac na ulazu u zgradu i pita ga baba dečec kaj to delaš?
šimpu vutru baba!! a baba ce njemu..mojne na tonbe ditsje usbu se hladilspre!
 

Farmer82

Aktivan Član
30.03.2009
71
38
18
Pošto se Haso nekoliko dana nije pojavljivao doma,
odlučila ga Fata potražiti. Nađe ga kod Sulje kako karta.

Malo od radosti, a malo od bijesa Fata vikne:
Haso, bolan, ajde kući već jednom. Ti nemaš srca, čovječe...
Ovaj se diže i zavali joj šamarčinu:

Šuti, ženo, ne otvaraj mi karte!
 

xcx

Aktivan Član
07.05.2015
433
380
113
spanjolska delicija...bijeli bubrezi ala espanjol..

Ah, senor, imate odličan ukus. To su testisi bika koji je stradao na jutrošnjoj koridi.
Pravi specijalitet!
Moram to probati; donesite i meni.
Žao mi je senor, to služimo samo jednom dnevno; imamo svakoga jutra samo jednu borbu s bikom.
Ako hoćete, mogu Vas predbilježiti za sutra.
Kad je turist sutradan stigao, jelo je bilo spremno. Nakon što ga je dobro promotrio sa svih strana i pojeo par zalogaja, pozove konobara:
Ovo je stvarno jako dobro, ali znate, zanima me, nije li danas porcija puno manja u odnosu na onu jučer?
Konobar slegne ramenima:
- Si senor. Ponekad i bik pobijedi.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310 and baobab

xcx

Aktivan Član
07.05.2015
433
380
113
@baobab
Kad smo kod mirisa

Došla ciganka kod ginekologa, skinula se. Jadnika zahvati neviđeni smrad. Vidi ona šta je, pa mu kaže:
-"Što se mrštiš, ako si htio da ti miriše što nisi postao cvijećar ?"
 
  • Sviđa mi se
Reactions: oz and baobab

imperator90

Aktivan Član
05.10.2016
187
283
63
mozda star i isfuran ali dobar (bar meni):idea:......ide covjek umoran s posla vlakom doma kada ni jedan kupe nije slobodan osim kod jedne zene s dvoje djece jer je bila tolko ruzna da da se nitko nije htio sjest....covjek kak je bio umoran pita: slobodno? slobodno kaze gabor....nakon nekog vremena voznje covjek ju gleda i gleda i gleda i pita:gospodo kolko su vam stari blizanci? sad ova njemu odbrusi konju jedan pa kaj ne vidis da ovo djete ima 11 a ovo 6 godina....on ce na to njoj: nemogu vjerovat!! pa kaj sad tu nemozes vjerovat ga pita a on ce njoj....nemogu vjerovat da te neko mogo ***** dva puta xD