Skupih neke viceve

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
10.02.2015
142
118
43
32
Kingston,Jamaica
Evo jedna anegdota, nije baš vic ali moze da prodje :rasta:

Drugar i ja cekamo gradski autobus na stanici i prilazi nam neki čičica i pita drugara: "Izvini, jel znas na kom drvetu rastu banane?". On u šoku odovori ne znam, i na to mu čičica odgovara "Nema veze, moracu da pitam nekog drugog majmuna" i produzi dalje kao da se nista nije desilo :rasta:
 

imperator90

Aktivan Član
05.10.2016
187
283
63
Kako su kaznjavali Dejana i Sasu Matica kad su bilo mali?
>>Menjali im raspored u sobi
k035.gif
k035.gif
ja sam cuo da su tak kaznjavali deana a sasa je na to reko NE VIDIM FORU
 
  • Sviđa mi se
Reactions: grouchy

imperator90

Aktivan Član
05.10.2016
187
283
63
hoda plavusa po obali rjeke i na drugoj strani obale vidi srugu plavusu i kaze: EEEEEEEEEEEEJJJJJJJJJJJ KAK DA DODEM PREKO?!?!?!
a druga ce: PA ZASTO VEC SI PREKO?



evo drugi: zakaj plavusa nosi pancirku kad ide u disko? da ju ne pogodi neka pjesma xD



i jedan "zdravi"

vodi tata sina debila u setnju i kaze:sine imam 20kn i nemoj me trazit neke gluposti jer cu te otpeljat doma i zatvorit u sobu!!
sin:DOBVROOOOOO!!
nakon nekog vremena setnje sin ce tati: ocu slaaaadoooljeeeedddfffffffffffrrrrrrrrggggggggggghhhhhhhhhhh!!
tata pop*zdi i otpelja ga doma zatvori u sobu sjedne u fotelju i kaze: SINE DONESI MI PIVU!!!
sin: UZZZZZZMI SIII SAAAAAAAAAAAM!!!!!
tata: KAK SE TO RAZGOVARAS!?!?!??! PA JA SAM TI TATA JA SAM TE NAPARVIL!!!!!!!!
sin: BBBAAAAASSS SIIII NEKIIII MMMMMAJSTOOOORRRRRR xD
 
  • Sviđa mi se
Reactions: grouchy and xcx

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.675
35.016
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
Zdravo svima,

vidim ovdje ima dosta pravih ljubitelja zivotinja, možda mi neko može pomoći. Naime, prije jedno pola godine sam uzeo jednog papagaja na pijaci, i to poveceg bogami. Rekli su mi kao ova vrsta ne raste vise, ali za pola godine izraso u nekakvu kokosku, da te bog sacuva.

I sad, prvo ja nemam mjesta u stanu za takvu golemu zivotinje, ima raspon krila gotovo od zida do zida, ko kondor bre! i ništa onda sam ga vezao za tu sipku na kojoj stoji, nema vise letenja, sve mi porazbija po kuci.

A drugo, reko, sad ću da ga naucim da prica nešto, bar nekakve koristi od tog kretena. Ali ovaj valjda iz protesta samo cuti, samo povremeno kresti da ti se zamrzne krv u zilama.

E sad, posto nisam takav da tucem papagaja, ja htjeo da simuliram da vidi šta će mu se desiti ako ne pocne da prica, pa kupio plisanog papagaja igracku i izudarao ga pred njim. I od tad ovaj prestao i da kresti. Sad cuti, jede, tovi se, ne smem vise ni da mu pridjem kakav monstrum je postao. sta sad sa njim da radim?

Staro ali dobro :D :D :D