Skupih neke viceve

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

prosto oko

Ne znam i ne zanima me.
31.10.2016
214
629
93
45
Kucha
Bio neki jadan čovjek. Svi ga zvali Budala. Djeca na ulici ga znale ko budalu. I jebiga, vise nije mogao trpiti to. Bilo je previše. I odlučio se ubit. Ide se baciti s mosta. I krene sve cvrsci u namjeri. Ali, na putu je prolazio pokraj crkve, a za vraga, vjerovao je u Boga. I odluci se posljednji put pomoliti. Ide unutra,vidi križ i klekne pred njega.
-"Dragi Isuse oprosti mi sto cu napraviti, ali ne mogu vise. Svi me zovu Budala, i ne mogu vise to podnosit. A sve bi napravio da me vise ne zovu tako"
Kad vidiš, dize se Isusu jedna obrva, pa druga, digne glavu i kaže:
-"Zar bi zbilja sve napravio?"
Ovaj ne moze vjerovati , viče:
-"O Isuse sve, sve bi napravio!"
-"Dobro, skini me s kriza i vise niko, nikad te neće nazvati Budalom"
Sav sretan dize se i pocme vaditi čavle iz ruku, kad cujes ovog: kako se dere:
-" Prvo noogeee budalooo!!!"
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
U vreme dok je u Crnoj Gori vazilo pravilo da devojke moraju da budu nevine pre braka udavale se 3 devojke, ali nijedna nije bila nevina…
Dolazi prva devojka kod bake i kaze:
-Ja se bako udajem, ali nisam nevina, sta da radim?!
Baba upita:
-Pa koliko si se puta vec….?
-Pa jedno 3-4 puta.
-Onda idi u podrum i uzmi saku baruta i gurni u p**** i kad pukne mislice da si nevina.
Devojka poslusa babu i ubaci saku baruta i kad je crnogorac kresne puce
Devojka sva srecna pita:
-Vidje li moje nevinosti?
-Vidje, vidje. -odgovara crnogorac
Dolazi tako druga devojka sa istim problemom kod babe i baba je pita:
-Pa dobro, koliko si puta…?
-Jedno desetak puta.
-Idi u podrun i uzmi 2 sake baruta i gurni u p**** i kad pukne bice kao da si izgubila nevinost.
Uradi to devojka i bude kao sto je baba rekla, pukne kao iz puske,a devojka kaze:
-Aa jadan vidje li moje nevinosti?
-Vidje, vidje…
I tako dodje babi treca devojka sa istim problemima kao i prethodne dve, a baba je pita:
-Koliko si se puta seksala, djevojko?
-Pa,jedno 1OO puta…
-Pih jadna idi ti do podruma i sve sto nadjes ubaci u p**** i bice sve kako treba…
Otisla devojka do podruma, a tamo 2 bureta baruta…Sta ce, ubaci oba.Dodje vreme i za prvu bracnu noc i pocne crnogorac kad sve prsti, puca, slomi se sve, raspala se kuca kad vice devojka sa jednog kraja:
-VIDJE LI MOJE NEVINOSTI?
A crnogorac ce:
-Vidje, vidje, samo k**** nidje..
 

Eustahije22

Aktivan Član
17.04.2016
100
341
63
37
Ide pola babe ulicon, prođe bosanac i kaze đes ba hahahah

Prsja narkoman ulicu, naide pandur i pita ga sta radis, kaze narkoman prskan ulicu,pita pandur zasto, govori narkoman zbog krokodila, pa ovde nema krokodila kaze pandur, nema kad ja prskan kaze narkoman haha
 
Poslednja izmena: