Sta znaci vas nick...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
04.09.2008
9
0
0
32
moj je nick zapravo pjesma od grupe the muse...(meni najbolje)...i po meni je dosta zvuchan nick...inache govori o borbi kauboja na divljem zapadu (to bi objasnjavalo knight)...koji se bore modernom izvanzemaljskom masinerijom (to bi znachilo cydonia: dio marsa gdje su pronadjene one chudne planine (piramide itd.))...grupa je genijalna...
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
samo čekam da tema pređe na 3. stranicu i da mi više u facu ne iskače ovaj Genjin monstrum iz prvog posta na vrhu..svaki put me startuje a ja moram u njega žbaljit :hehe:

(p.s. da počnem pisat to bi se vjerojatno odma i dogodilo, jao, kad bi stranice počele da lete:vb_kez:)
 

green_goblin

Aktivan Član
13.11.2007
62
0
0
35
hmm... moj nick nema neke posebne logike... jednostavno zeleni goblin. smisljao sam ga prepusen, a i bio sam u zurbi :D a i osim toga netko mi rece da kad zapalim da izgledam kao goblin
 

Brener

Aktivan Član
10.11.2007
341
10
18
Bijah napusen i zamislio sam nesto jako zapaljivo kako bi moglo zapalit veliku kolicinu vutre, kad odjednom........brener:assshaking:
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
green_goblin je napisao(la):
hmm... moj nick nema neke posebne logike... jednostavno zeleni goblin. smisljao sam ga prepusen, a i bio sam u zurbi :D a i osim toga netko mi rece da kad zapalim da izgledam kao goblin

Meni je tvoj nick predobar:hehe: svaki put kad ga vidim smijem se ko blesav... podsjeti me na goblina iz spajdermena, ko neki frik, luđak razbijač, baca tamo neke bombe od tikve i leti sa plaštom :D predobro
 

TotalUnderground

Aktivan Član
03.11.2008
64
6
0
35
moj nick je totalna debilana od nicka,verujem da cete se slozhiti,kad sam se registrovao bio sam nagruvan ko bulja,i pod uticajem nekog filma koji sam prethodno gledao,i sad se kajem shto ne mogu da ga promenim...:knockknock:
 

xarabas

Aktivan Član
05.09.2005
161
8
0
40
Za novije forumase koji mozda ne znaju....da se malo ponovim.nick je anagram od xabaras i abraxas....prvi je otac Dylan Doga a drugo je takodje pseudonim xabaras-a.Mada sam imao i jedno izdanje gde je pisalo bas xarabas.A ko ce ga znati.Ono,Dylan Dog sam fan pa zato.
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Pitaj boga šta mi bi,samo znam da volim zeleno
thankyou.gif

A engleski...valjda neki oblik pokušaja prodavanja magle :)
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
He-Man ... najbolji crtic ever :b_woot: (Snorks isto =) )

Adam je inace prije nego je pronasa svoj mac bija veliki poljoprivrednik i grower.
Tako da sad u okolici dvorca ima masivne nasade Vutre, i otud vecina njegove moci proizlazi.
(mac je samo rekvizit da bi izgleda kewl za potrebe snimanja :icon_mrgreen:)

Eto sad znate istinu :bis: