Test pomoc HITNO!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
20.04.2015
36
34
18
45
lako je pricat svasta ali osoba koja nije rekla roditeljima nema pojma kako je tesko to uradit. da, nema smisla da se skriva ali je veoma tesko reci rodenoj majci da radis nesto ne legalno,iako to nije toliko strasno opet imas osjecaj da si je razocarao i to je veoma tesko uradit zeni koja te rodila

Ja sam imao priliku da vodim bitku sa roditeljima... i pored toga mi je "lako pričati svašta". Po meni je jako bitno da poznaješ svoje roditelje i samim time i prepoznaš pravi način na koji možeš da im priđeš i objasniš svoju želju i potrebu... Meni je puno vremena trebalo da objasnim da biljka nije droga i da je posmatraju drugim očima samo zato što je "tamo neko" rekao da je ona štetna pa čak i droga... Poznavajući moje, ja sam igrao na kartu alkohola... znao sam da povremeno vole da popiju i zbog toga sam im rekao da kada oni meni budu objasnili zašto imaju potrebu da popiju, ja ću njima objasniti zašto imam potrebu da duvam... takođe sam im obećao da, prvi put kada budu čuli ili u nekim novinama pročitali, da je neki lik došao kući naduvan k'o pas, prebio ženu i decu i sve ih gologlave isterao na ulicu po ciči zimi ja ću prestati da duvam... i podsetio ih da je alkohol legalan... ;)
Nakon toga mi više nikada nisu prigovarali...
I za kraj... čim pristaješ na testove znači da ideš linijom manjeg otpora koja je mnogo lošija za tebe iako toga nisi svestan, jer ti njima time govoriš da se u potpunopsti slažeš sa njima i da je skroz pogrešno konzumirati biljku...
 

Superfly

Aktivan Član
20.07.2015
258
316
63
57
Možda nismo pomogli ali svih mi vukova sa ontarija nije da nismo probali :clap:::rasta: evo već 40ak postova kako vodom isprati ono što je topljivo u masnoći....čovjek je valjda sad k'o protočni bojler kroz sebe tekućine profurao...:rasta:
šaluNastranu ...ja sam živio u Parizu i jedini put u životu pao sa duvkom to je bilo od staraca nisam ni 2 mjeseca bio duvao kad ja u sobi bili smo u velikom stanu pa sam imal svoju sobu ali je oko cjelog stana bil lijepi staakleni zid na koji se navečer na balkonu vukle neke aluminijske ko zavjese koje su eliminirale svjetlo, ko rolete za balkon , i ja na prozor svoje sobe a le na balkon (naivčina 14.5 cca godina) ali od prvog jointa toliko sam ganđu zavolio da :)sam znao da ču cijeli život duvat tako mi je dobro bilo...i ja kroz prozor je duvalo mi se užaso ali obzirom je balkon bio zatvoren dopluta miris do mog očuha koji je odmah provalio o čemu se radi i evo njih dvoje stara i očuh provala u moju sobu "šta to dogu travu pušiš, poslati ćemo u Jugoslaviju nazad u popravni dom (to je bilo 1981-e cca) mi tek došli u Francusku prije dvije godine na dugo i nije mi se vraćalo pod jedan u Jugoslaviju nikako (ne politika nego divota življenja u Parizu) a još manje u popravni dom jer sam im naravno povjerovao pa sam narednih 2 mjeseca bio ko posrana grlica.Imal sam najboljeg frenda Stephana koji me je i doveo do prvog jointa i nisam ta dva mjeseca duval a stalno smo kod njega u Zgradi bili u sobi (mini garsonjera16-18 m2 max sa 2 kauča i muziikom tu nas se od nas dva pa do 8-9 ljudi smjestiti kad je gužva bila a stan mu je bil na katu ali tamo starci...mislim da tijekom par godina su zidovi bili postali hipi a vrata cvilila u ritmu legalize marijuana ...uglavnom dođem do njega kao skoro svake večeri poslje večere oko pol devet ja još u, strahu od duvanja i kazne :confused: a on zvadi dobar panj neki dobar panj trave "congolaise" iz Konga ganđe u vrhovima ja rekaov eč ljut na starce i kaj su me provalil Steph moral buš sam duvat jer tek kad dođem doma crvnih očiju idem nazad u Jugoslaviju sab u strahu a on zamota doda mi frulu i kaže pali, ja reko neču a on izadi iz jakne prve "Visine kapi za oči" koje sam vidio u životu i objasni, ja rekoh još samo daj vatreeeeeee:ajnstajn:još do 16e godine sam skrivao a onda odjebaus Mickey Mouse...više me nisu mogli dobiti na foru popraavni dom i tako borba za slobodu....
dok god buš bil ovakav ne buš sa guštom duval....uvijek ti bu pol mozga mislilo na starce i kaznu , testiranja, opravdavanja...život je kratak frende pa ti vidi...
sretno, javi jel bilo uzalud ili si uspjel...:djede::objesen:,
sutra može kometa udariti u zemlju, živi život i ****** robovlasnike...



ae..

:):):)
pozdrav---
 
25.06.2015
28
100
13
40
................. - evo par komada pa ih iskoristi ponekad da razdvojih recenice :)

Bas me zanima kako je "kolega" prosao. Nek se javi ako je živ
 
  • Sviđa mi se
Reactions: BudMachine

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
e reko sam joj i proslo je točno kako sam zamislio,nista od vasih iskustava/ili ideja kako bi to islo nije bilo ispravno.
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
sta se ima svastit jedina joj je briga "kad mi jednog dana pokuca na vrata" aj objasni ti meni kako ja da njoj objasnim oko toga nesto
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
ja nemam nikakvih problema nit me pogada ikako, samo kazem da kako je razgovor zavrsio.
 

manila

Aktivan Član
16.09.2012
125
807
93
46
Probaj ovako, pokaži roditeljima ovaj post kojim si uzbunio 10 ak ljudi od kojih su neki i njihove dobi a koji puše tu za njih neprihvatljivu biljku i objasni im da konzumacija te biljke od tebe neće napraviti probisvjeta i vucibatinu, naravno to moraš i sprovesti u djelo, skuhaj jedan dan ručak umjesto mame, operi tati auto, pokosi travnjak. Svojim primjerom pokazi im da to nije zlo. Barem bi ja tako napravio.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.