Topic za trenutno naduvane

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
Dakle dobio sam od lege 2 panja nekog dima koji su ovi nahvalili da nepostoji jaèi,da cijeli dan budeš mrtav od nje!
Ja nisam vjerovo..
i mogu reæi ovo
bio sam u krivu :D

Dakle došli mi u školu i ja ponio jednu frulu velièine

---------------------------------------------------

I ja i lega idemo je popušiti.Popušili smo je u pola 8 pod odmorom...ljudi...nema jaèeg dima :D

prvo sam 1 sat sjedio i nisam se mogao pomaæi uopæe,nisam mogo ništa,a imao sam osjeæaj da netko sjedi iza mene i gura mi mozak van kroz lubanju!Onda sam nakon toga dopuzo do uèionice i tamo sam 1 i pol sat imao jebene hale,zidovi mi se vrtili skakalo sve,strašno,mislio sam da cu povvatiti,,malo mi falilo,riknuo sam!Onda sam se 2 sata pišao od smijanja,umirao,vrišto od smijanja poèeo se gušiti do smijanja,onda sma otišao kuæi,skinuo se u boke,i pao na pod i spavao od 12 do 15h.Probudio se i još uvijek mi se sve vrti jedna stojim,2 sata sam ležo u krevetu i treso se i gledo senfeld,sada mme polako poèelo puštati,dobio sam temperaturu,zaèepljen mi nos, i imam gripu neku...


LJUDI JA NIKADA U ŽIVOTU NISAM IMAO OVAKO NEŠTO!
imam još 2 panja toga!
OVO èuvam za posebne prigode :D


pitanje:

Kako može biti tako jak!?
a nije mi prvi put..3 godine kurim kao lud ni kada mi nije bilo da od jedne frule umrem skoro :lol:
 
27.08.2006
0
15
0
45
@ domba:
Chestitam ti na jako dobrim tripovima... :bravo:

A da nije ta tvoja vutra malo prskana sa nechim ili se meni to samo chini... :?: :!:
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
neznam brate,ali ja nisam imao ništa jaèe!
I danas sam je pušio i ista prièa..može biti da je prskana ali predobra je! :D
 
27.08.2006
0
15
0
45
Pre 2 dana sam zavrshio KONACHNO neku do jaja vutru iz grada...
Uzeli ortak i ja smotali neki mali singl, nismo miksali sa cigarom i pocheli da pushimo...
Ajoooj brate mili, kakva je to Indica samo bila...uffff :shock:
Znachi, kad smo popushili taj joint bilo nam je loshe...iskulirali se malo i pocheli prvo da bacamo jedan drugom tripove...ja sam naravno pobedio :D
Posle pola sata cooliranja, nagovorim ti ja njega da guramo moja kola kroz moju ulicu...i pocheli mi da se guramo! I tako nam s vremena na vreme pridje da zajedno sa nama gura kola (a ne znam ni ja gde ih guramo, a ni shto ih guramo)... SHOW ZHIVI JE BIO, KAD VAM KAZHEM... :rofl:
 

sinsemila_smajl

Aktivan Član
02.02.2006
286
3
0
44
nešto san danas u regeju iu ju ju, tajrd, fino tajrd ojejeje
a skankii-skenkii-skankii-skenkii-skankii-skenkii-skankii-skenkii,

zaprav nije skenki,samo pišen u ritmu pisme
bi OJEE skenki, dan par dva EGO,
i to kakav...

naranèasti orgazmi belih udovica, natopljeni strašæu Oseæaja Korena...
3rd generation...

a sada, sada je neka 'evi, veri 'evi - fatty boom boom
zajedno smo puni
masnog potencijala i re(E)volucijskog toka...

i prilagodljivi, o da...


kroz muziku, sam sa srbeæim prstima, još èeškavijim mislima,
da Oseæaj ne spominjemo, Putujem na mnoge strane...
aktivno išèekujuæi Komplementarnosti bilo koje od naših Energija,
bilo kojeg vida njihovog - Vašeg funkcioniranja, djelovanja, Postojanja,
nebili smo se zavili u Orgazmièno klupko Slatke Komunikacije...

Ljubav i Poštovanje...

i kako Draga reèe za Mr.Joa:
VUÈE,VuÈE,POmAŽE ŽIVOTNOJ ENERGIJI DA SE RASPLAMSA;)
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
auuuu isla s prijateljom popodne kao na ''pivu'' i nismo isli na pivu nego na nase staro mjesto u sumici zapalili ih nekoliko i sad sam dosla doma, najela se i sad cu se ic raskrmit pa cu jebeno zakrmit, bas mi je preljepo.... hehehhhee...
jebeno mi je sad... ali mi se spava... ne vidim ,necujem i nemogu razmisljat... laku nocccc....
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
zasto u ovu temu niko nista ne pise... zapravo je ova tema prejebena,,jer mozes pisat sta god hoces nema ( :eek:fftopic_ljut: ) tu se moze srat i srat i srat i srat... ko sta ja sad serem... pa to je tema za sve nadimljene i sretne ljude...


pozzzzzzzzzzz
samo sam se javila......... :p
a bas mi je sad ljepoooo.. :D weeeeeeee D
heh
 

Bloodspiller

Aktivan Član
14.12.2005
473
13
0
35
Vrlo rado ali ja trenutno ne mogu dimiti tako da ne mogu ni pisati u ovoj temi. Kad mi proðe grlo taman æe mi se i biljka osušiti pa æemo moæ prièat gluposti do mile volje!!
 

Bloodspiller

Aktivan Član
14.12.2005
473
13
0
35
:idea: Evo da se i ja malo ubacim u ovaj topic. Nisam se dugo ovako napušio. Napušio sam se tako jako da sad razmišljam o tome kako sam napušen. Ako to nije paljenje mozga prosvjetlite me onda šta je! :roll:


:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :sha: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
 
30.09.2006
0
2
0
Joj stari :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: dere umek ! a ja ubijen :mrgreen: :mrgreen: :dready_banana: :dready_banana: :lock: :lock: hahha kako plesu uz ritam
 
30.09.2006
0
2
0
ove banane su ludilo hahha
:banana_djavo: :banana_djavo: :banana_trance: :banana_trance: :banana_jednooka: :banana_jea: :banana_dancing_sha: :banana_skakutje: :banana_dancing_sha: :banana_dancing_sha:



hahha obozavam ove banane