Upala pluća / bronhitis

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

d@ni

Prijatelj Foruma
01.09.2014
883
9.474
233
Koliko je opasno neznam ali predpostavljam da nije bas pametno, mogu ti jedino iz osobnog iskustva reci da sam ja pusio cigare kad sam imo upalu pluca i sepsu dok sam lezo u bolnici jbg bilo je jace od mene.

Nego da ne otvaram novu temu i ja sam sada doso iz slicnog razloga na forum, imam bakteriju klepsijelu i pijem antibiotike pa me isto zanima jel pusenje marihuane umanjuje djelovanje antibiotika?

Vec sam popio jednu turu antibiotika s tim da sam bio pusio jer imam jake spazme (grceve) kad imam temperaturu i nakon 4 dana opet temperatura tj bakterija, e sad vec evo 4 dan pijem antibiotike i nisam pusio a nemam trenutno ni
temp. pa me uhvatila zelja za pljugom!

E sad jel imo ko kakva slicna iskustva?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: BigSmoke90

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
Kaze ti moja prija da ostavis antibiotike i da se samo pribacis na travu. Hahaha..nemoj.

Nean iskustva sa ton bakterijon.. al sa antibioticima iman.. dok san ih pila, pusila san.. sve je na tebi .. ako ti ne smeta, u redu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: d@ni

amrildooo

Đed
Poznanik Foruma
29.12.2013
396
1.760
143
79
Sumarak
Imam astmu i bas ovih dana me ubija, trenutno sam dobro, al naleti po tesko disat i iskasljavanje ubi, uglavnom duvam ko i inace :) Vidi kako ti ide, ja ne mogu uvuc dim cigare bole me pluca bas, al marin dim ulazi ko da je podmazano :) naravno cisto :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: BigSmoke90

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Nemam tih problema, ali imam bliske koji imaju...
Da dam savjet koji je isproban, i fantastičan je
[SIZE=11pt]eterično ulje eukaliptus radiata (pranarom proizvođač)[/SIZE]
[SIZE=11pt]i prave lavande (pranarom proizvođač)[/SIZE]
[SIZE=11pt]bazno ulje macerat nevena u bademovom ulju (aroma therapy)[/SIZE]
[SIZE=11pt]jedna kapljica euk (udara bakterije i viruse - ugl. respiratorne) i/ili lavande (sniženje temp., opušta i otvara bronhe i blago antiseptička)[/SIZE]
[SIZE=11pt]Bazno ulje se malo na prste namaže i onda dodate te kapljice eteričnog[/SIZE]
[SIZE=11pt]Maže se na onaj dio tijela koji je pogođen – grlo, iza uha, sinusi, prsa i leđa u predjelu pluća[/SIZE]
[SIZE=11pt]Pa kad bude malo lakše zapalite :smoke18:[/SIZE]
 
19.05.2013
6
5
0
ja imam isti problem, skoro tjedan dana see gušim od kašlja i bole me pluća, nemam temperaturu, ali sam na antibioticima. koliko bi mi bilo pametno pušiti?
 
03.06.2012
21
9
3
ma ništa ljudi, ja ću zapalit čistaka pa šta bude jer već ležim doma tjedan dana i lud sam pomalo hahahaha
hvala vam na odgovorima :D
 

NEURO BOY1

Aktivan Član
07.07.2014
76
65
0
73
dr. Chill je napisao(la):
ja imam isti problem, skoro tjedan dana see gušim od kašlja i bole me pluća, nemam temperaturu, ali sam na antibioticima. koliko bi mi bilo pametno pušiti?

kolega ti nemaš upalu pluća jer nemaš temperature, Zato neznam zašto truješ organizam antibioticima. Naj bolji prirodni antibiotik ti je propolis i bijeli luk. Farmceutkim otrovima samo sjebeš floru probavnog tralkta. U šezdeset i kusur godina starosti samo sam jednom kao dijete pio antibiotike zbog upale zuba. U mojoj familiji svi piju propolis od početka devetog mjeseca do Nove Godine da se preventivno podigne imunitet i nemamo niko problema sa respiratornim bolešćinama, grloboljom,prehladom,gripom. PROPOLIS je lijek 21.stoljeća.
pušim od 40 do 60 cigareta dnevno, juče pri alkoholu i 80
 
15.01.2013
12
4
3
44
KOLOIDNO SREBRO ! Protiv skoro svih bakterija , virusa i gljivica ...Kako za ljude , tako i za biljke :) ( samo PAZI : florialna primjena srebra u vegu mijenja spol biljke i radi fem sjeme ;) ) Bijeli luk kako kolega kaze moj 2. izbor , kod bronhitisa najbolje pomaze đumbir !
smiksaj veci korijen dumbira u pola piksne meda dodaj malo limuna i 3 zlice dnevno ! cuda radi za pluca a i za kompletno tijelo i imunitet ... ugl. vadi van sve toksine pa teoretski pomaze protiv " svega " :D ( isto moze koristiti kao pesticid i fungicid florialnom prihranom kod biljaka ;) )
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva