Vape - Generalna Tema - [Vaporizatori]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Space_Lulu

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
17.09.2015
491
1.957
143
'Snoop Dogg Vaporizer' mi deluje kao 'Beats by Dr Dre', gde slušalice možda jesu pristojne ali ne opravdavaju cenu. Gde ime nosi 50% cene, a ne kvalitet.
Nadam se da nije tako.

@markokurizarko, a da daš neki info koji vap prodaješ? :)
 
12.01.2014
18
108
28
Moje iskustvo.....Vaporizere koristim od 2007.Probao sam razne modele(pokusao i napraviti svoj-ovo uzeti s rezervom)....Uglavnom sam bio nezadovoljan(los vap,koristenje plastike u izradi,pregrijavanje,automnost rada kod portabilnih itd).....
Trenutno koristim Crafty http://www.storz-bickel.com/shop_us/en/crafty-portable-app-vaporizer/
i Arizerov Extreme Q http://arizer.com/store/en/arizer-desktop/21-aroma-arizer-extreme-q-heater.html

Proizvode odlican vap;kvalitetna izrada..,,sve 5...(mislim da Extreme Q koristim 6 godina a Crafty godinu).....
Extreme Q je super za grupne seanse(moze se korisiti klasicno preko crijeva i/ili preko plasticne vrece);daljinski takoder ima svojih predosti :)
Crafy je za izlaske,posao,setnje,bicikliranje...Ne grije se ,baterija traje dosta dugo,daje dobar vap....bas je mocan!Jedini nedostatak je sto ima pre-set temeperature a "rucno' podesavanje se moze napraviti preko app za smartphone(nema displej).....Aplikacija za android se nije mogla pokrenuti niti nakon vise pokusaja sa raznim telefonima (poznanik mi je rekao da mu se dogodila ista stvar) ali za iOS radi bez problema..
Moj zakljucak:Bilo bi idealno isprobati vap prije kupnje...(kod prijatelja i slicno....ne mogu se sjetiti imena coffeeshopa u A-damu di sam ih vidio u pogonu;konkretno bio je Volcano-btw kickass vaporizator)....Zaboraviti dizajn i nepotrebene gluposti a koncentrirati se na kvalitetu koristenih materijala,grijanje;mogucnost nabavke rezervnih i potrosnih dijelova.....Ispada da dobar vap i kosta ali je bolje u startu dati (malo)vise novaca nego riskirati zdravlje i los vap...Koliko sam samo zivaca izgubio na lose modele!
Drzim se ova dva modela za sada i ne mislim ih mjenjati!
Definitivna preporuka!
Vap on!
(Q se nije stigao pripremiti za foto session pa zanemarite boju....radio je do slikanja)
 

Prilozi

  • IMG_20160218_203048.jpg
    IMG_20160218_203048.jpg
    273,4 KB · Pregleda: 76

Hazer

Aktivan Član
13.03.2015
147
274
63
@senor Arizer Extreme Q imam i sam i pridružujem se pohvalama, sad pokušavam nabaviti prijenosni/džepni imao sam da Vinci Ascent ali mi je crkao ni mjesec dana nakon kupnje (termostat prestao raditi), vratili mi pare ali sam se razočarao jer po forumima sam pročitao da je to standardni kvar na njemu.

Pogledat ću taj Crafty, da li je netko možda probao Pax 2?
 

trubabuba

Aktivan Član
20.06.2014
959
775
113
planet earth
ovo sad cujem prvi put za davinci. znaci to je nesto sto je cesto dosta?
drugi izbor bi mi sigurno bio arizer air. najvise zbog keramickog chambera i onog stakla kroz koje mozes usisavat.
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
@trubabuba
Imam ga ja i Volcano mu nije niti blizu u niti jednom aspektu osim možda u čvrstoći izrade budući da Cano nema staklenih dijelova, Plenty nisam testirao pa ne mogu reći. Ja sam svog uzeo s prednarudžbom direkt iz amerike a shipping je išao preko vapefienda u UK, što znači da je vapefiend legitiman zastupnik za VXH u EU.
vapefiend.co.uk/vapexhale-cloud-evo-vaporizer.html
Trenutno je koliko vidim out of stock a i u USA također, vjerovatno zbog raznih kanabis konvencija koje su nedavno održane a VXH se reklamirao tamo.

@belivitez
I tata bi sine :D
Ali nema takvog, čisto jer je nemoguće izvući ovakve performanse u džepnoj veličini.
Kud ćeš ugurati grijač od 300W a da stane u kutiju cigareta, i kakva baterija bi trebala za pogoniti to čudo.
 

trubabuba

Aktivan Član
20.06.2014
959
775
113
planet earth
jesi koristio hydrapipe snjim ili taj part nemas?
cini mi se dobra ta opcija.

meni titanII dosta pece usne kad vejpam pa koristim njegov silikonski kratki nastavak na usnik.
nemogu puno pare povuc jer pocnem kasljat (pece grlo). zato mislim da bi hidrapipe bio odlicna opcija.
titan je jedini vejp koji sam probo tako da neznam jeli to uopce moze bolje.
ja ocekivo da nece peci grlo kao iz lule, ali skoro pa isto je ako puno povucem.
 
08.12.2015
128
191
43
Gledao sam davinci al neznam ima kdo kakva iskustva? U prvi fazi treba vaporizer za upotrebo ulja. Neznam kakvi budget 200-300€? Mali da ga stavim u džep (samsung note al deblji to znam... ) :)
 
17.04.2009
140
138
43
ekipa trazim prijenosni vape koji moze sa mnom u ribolov i gdje god ja idem :D cifra bi bila nekih 150€ pa ako moze netko nesto preporuciti bio bi jako zahvalan
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Lativa, Hebe 2, DaVinci stariji model. Ja sam prezadovoljan sa Hebenkom, imaš moj osvrt na dvije stranice prije u ovoj temi. Malo klikni baner od sponzora Vaporizer.hr pa vidi šta nude.
 
17.04.2009
140
138
43
hebe 2 nema na zalihi :( :(

Jel moze netko biti ljubazan pa uslikati certifikat od titan hebe 2 da znam kako treba izgledati, hvala ?!
 
Poslednja izmena od urednika: