Vape - Generalna Tema - [Vaporizatori]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

WeedWizard

true rastaman
29.07.2011
149
900
93
Ma videces da se neces kajati. Vredi svake pare.Predobar rad ima, mnogo lepsi od cigare plus veca usteda trave. Inace ovaj black widow imam takodje i njega sam uzeo na aliexpress.Moze da posluzi, ali u sustini je bacanje para. Uzmi provereni vejp bez obzira na cenu.Pricam iz iskustva. Ja tako bacio 40e i eno stoji sad bezveze skuplja prasinu
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
@Himalaya Gold
Da tamo ne spamujem.Nisam te shvatio u pitanju stakla,plastike.Sta nije ovaj orginal staklo?I jos jedno pitanje.Dali ti cekas da se upale obe zelene tocke kad je baterija puna i dali dok se puni mora biti ugurana to staklo sa vutrom?Jer meni stalno zelena tacka titra dok se puni,nisam jos docekao da ne titra tj.da znam da je pun. 20170822_102948.jpg
Airizer air.
 

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.678
35.030
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
Moram provjeriti za punjenje jer ja ga gotovo nikad ne punim preko punjaca. Ja imam punjac na kojem stoje uvijek dvije pune baterije i samo ih mjenjam :)
Nisam te shvatio u pitanju stakla,plastike.Sta nije ovaj orginal staklo?I
Trebo si uz taj mali dobiti jedan duzi koji nema te plastike gore.
Ja sam taj stakleni bio slomio i nakon njega sam koristio taj sto ti koristis i totalno je drukciji osjecaj vejpanja,nakon toga sam si odlucio uzeti od 116mm
Pogledaj si malo pajpove i ostale dodatke za pusenje,recimo ovako nesto IMG_7641.JPG da ga spojis na bong ako volis
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
Kad spojim vape na punjač, titra mi gornja zelena ali za 2-3 sata kad se napuni više ne titra nego samo svijetli. Možda čak i 3-4 sata...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
@hazeri
Ja ostvim vejp da se puni preko noci. Treba neko vrijeme da se baterija full napuni. Ne mora ti biti to staklo sa vutrom ugurano u vejp kad punis bateriju.

Kada se baterija puni onda blinka zelena lampica. Kada se napuni onda svjetli zeleno, bez titranja.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Odlicno...Sensi,treba mi punjac za baterije.Volim komociju...onako da previse ne cekam,nego da se kvalitetno ubijem:D:thumb:
Neznam koliko bi dugo trajalo pusenje,a neda mi se cekati kad ispraznim bateriju:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Blader