Vape - Generalna Tema - [Vaporizatori]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
30.10.2013
60
51
18
Pozdrav drustvo. Dakle imam pitanje na koje neamm odgovor, mozda mi mozete pomoci. Vec dvije godine koristim da vinchi stari. Trebao bi neki vaporizer sa baterijom koja se mjenja, kvalitetan dim i kvalitetan uređaj, bez mogucnosti povezivanja sa mobitelom, aplikacijama i slicno. Vjerujem da te stvari cine npr. Da vinchi iq skupim. Mozda do nekih 1000kn ako ima. Moze i malo
Vise ako je zbilja dobar. Na zalost za craftya i slicne nemogu izdvojiti toliko a nebi bas ni kineze. Isprike na dugom postu. Pozdrav i budite sigurni.
 

Long balls Larry

Aktivan Član
20.02.2017
635
756
113
40
Uskoro bi trebao izaci Boundless Terra

https://www.vaposhop.com/vaporizers/portable_vaporizers/boundless-tera/

Imat ce dvije zamjenjive 18650. Jedino sta sam primjetio je da se ljudi zale da bi trebao imat komoru od aluminija. E sad jeli to lose ili ne ne znam, ali ljudi su jasno malo iznenadeni da je aluminij jer nije bas zdrav pri visokim temperaturama, ali sumnjam da bi si pucali u nogu tako. Valjda znaju da je ok...

Ako ce bit dobra para, ovako nesto je po meni vrh. Ne kuzim zasto uopce idu na nezamjenjive baterije.. Oni bi trebali te modove prodavat isto kao sto se prodaju za ecig. Bez baterija. Tako bi snizili prodajnu cijenu, a puno ljudi koji pare vec imaju hrpu baterija i punjace. Ovi vejpovi traze puno struje pa mi je logicno da mozes zamijenit bateriju. Jaos gore su ovi koji koriste neke druge formate baterija.
 
Poslednja izmena:

Long balls Larry

Aktivan Član
20.02.2017
635
756
113
40
da i mene je malo iznenadilo, ali sumnjam da idu svjesno u nesto sa ovakvim modom a ne valja. Mozda je aluminij ok. Nesto sam citao ali zaboravio u potpunosti da je razlog kombinacija convekcije i kondukcije tj da je aluminij odlican za to da zadrzavat toplinu i priprema to dobro za konvekciju kad vec ides povuc..
 

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
Ako su Crafty/Mighty kapsule od aluminija, a izgleda da jesu, onda aluminij radi super posao. Pun Crafty povejpan do zadnjeg atoma, ako se ne zavrti malo materijal u komori ostane pri vrhu malo zeleno. Dok s kapsulama to nije slučaj, sve unutar nje ravnomjerno "izgara". Mislim da sa aluminijem nema frke na oko 200ºc, a ako ima, fuck it...
edit
Aluminij/Talište

660,3 °C
 
Poslednja izmena:

Long balls Larry

Aktivan Član
20.02.2017
635
756
113
40
da, eto sad si me sjetio. crafty i mighty isto imaju od aluminija pa su na glasu kao vrh. mislim da nisu oni tak glupi da ne znaju jel to sigurno ili ne a i garant im tu sam profit nije prioritet, jer koliko bi vise platili keramiku, par centi... to je sve sitnis s obzirom za koje cijene prodaju te vejpove. koliko se mogu sjetit aluminij zato jer zadrzava toplinu valjda bolje od keramike, a i sigurno prije prima toplinu i na taj nacin se fino travica drzi lagano zagrijana izmedu povlacenja, samim tim i para je bolja...

Ovaj sa 2 baterije mi izgleda kao novi killer sveg, jasno ako ne zeznu negdje...
 
30.10.2013
60
51
18
Hvala na odgovorima. Eto narucit cu focus vape. S koje stranice je najjeftinije uzeti(shipping, brzina dostave...)Moze i na privat da ne deklamiramo. Hvala jos jednom.
 

WeedWizard

true rastaman
29.07.2011
149
900
93
Cini se ok, ali samo na slici. To ti je nesto slicno kao kad bi uzeo kinesku kopiju mob telefona. Radice, ali ni priblizno dobro kao original. Kolko para tolko muzike.
Licno ne bi predlozio nikom kupovinu kineskih vejpova jer to zna mnogo skuplje da izadje.
 
01.09.2016
40
7
8
55
Ja zapalim jednom mjesečno, ne volim okus trave, htio bih češće, a dobar vejp je skup. Znači ništa kinesko, štednja do daljnjega :(
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Kroz vaporizer se marihuana osjeti 10 puta jace !!
Mislim na aromu..okus marihuane kako ti kazes.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD

lu&k

KEMO expirience
Banovan
19.03.2016
1.002
12.338
358
Sutra se naruciva arizer air hvla ekipi na detaljnim opisima sad ce mo svi na istim spravama vejpat @hazeri. Hvala na preporuci poznajuc sebe uzet cu i dodatak baterije i punjac isto naruceni... dali onaj veliki crni ili manji crni dodatak
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
lu&k
Preporuka...
Ako si pri jos 20 eura uzmi si i jos jedan pajp,onaj crni..odlican je..A trebati ce ti,napunis tri komada,legnes,stavis film i samo saltas;):thumb:Ja sam jos uzeo baterije sa punjacem da uzitak bude potpun:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: lu&k

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Kod vaporizer treba obratiti pažnju na više stvari.
Garancija,
Baterija,
Put zraka,
Vrijeme zagrijavanja, jako bitno
Vreme zagrijavanja, kada vejp radi, da segreje na nastavljenu temperaturu, kod vejpanja. Recimo imaš nastavljenu temperaturu 200°C i padne na 190°C.
Koliko mu treba, da ima opet 200°C.
Tu je pax 3 jako dobar. Treba mu sekundi. Drži konstantno na 200°C i izkušnja je puno bolja nego kod svih ostalih stacionarnih ili prenosnih vaporizer.

Ja boljeg nisam probao i čišćenje i sve je najjednostavnije.
Top vaporizer i za mene u ovom trenutku najbolji.