White Widow & Regular Freebies

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

golub mira

južno od mjesta gdje sjevera nema
27.05.2013
442
2.022
163
moja isto tako polegnuta, samo što su mi 3 velike grane pukle skroz , ostale su visit samo na kožici, mislim da tu nema pomoći ljepljenja trakom.
buđ krenula sumanuto ima je svuda i gore i dolje, lani u ovo vrijeme ni b od buđi nije bilo tek kad sam ju skino na svega par cvjetića sam našao.
isto kad stane kiša navečer moram u akciju podbočivanja
Hebiga Stipe, velika većina ove godine ode da nekažem kud.,
kako me počelo stezat u prsima, idem neki film pogledat dok nepadne mrak
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.267
35.818
2.698
Weed California USA
Kisni update. Jucer pospricane mixom preslice, sode, ulja i sapuna. Danas samo preslica. Zasad nema znakova plijesni, pa kao prevencija ovo ono. Danas pocupan jos jedan jajan. Sto jos rec.....Kisa ne staje, blato kaljuza....neznam ni kolko mi ovo spricanje ima smisla. Ceka me jos vezanje ove manje WW, poceli se vrhovi pumpat polako pa da nebi puklo. To cu kad kisa stane, za sada nije kriticno.
...evo par slikica....e da.....kisa je pocela jace padat i fotic je cijeli bio mokar pa su i slike mutne i tak to....

WW#1
jsNnPQp.jpg


WW#2
hNFl2VZ.jpg


fm5p8Cc.jpg


GRM
CX9Hj5k.jpg


qqZT7p8.jpg


09UdyCQ.jpg


wh1Zl5j.jpg


Klonovi
vxN1SXG.jpg


aVVcPvN.jpg


Ostatak muzjaka (nisam cupao jer mi je posluzio umjesto kolca :D )
DzmjVHp.jpg


evo.....fala svima koji gledate....pisite sta ocete :D
 

Kirje

Aktivan Član
15.08.2014
161
254
63
Fino si jajana iskoristio, a i biljoze ti najs izgledaju. Jos kad uzmemo u obzir vrijeme ;) Ajde, ajde bit ce nesh od svega !
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Bravo Stipe. :thumb:
Za trud i muku moraš biti nagrađen. Fino si to sve ukrotio, bolešćina nema, a i Sunce će nadoći, i napuniti hedove koji već izgledaju odlično.
LST mi je bio i ostao favorit, mada ni WW te neće razočarati. ;)
Još samo malo treba izdržati....i masna nagrada te čeka. :cool44:
 

Kirje

Aktivan Član
15.08.2014
161
254
63
@ Jones totalna pozitiva od tvog posta, bolje od mene receno. To je to ;) heheheh :respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.267
35.818
2.698
Weed California USA
Fala svima na podrsci...ja se nadam da cu barem malo bit nagradjen....moram :D
...je Jones....taj LST je borac :D mislim da sam maximum izvuko iz 15L tegle (mislim da je 15 mozda manje mozda vise, fi30 je)
jos cemo malo vezuckat i spricat...jedino sto me moze zeznut je plijesan i eventualno pucanje grana zbog tezine hedova od vode. Ako to prezivimo....pricat cemo :p
eto....ukupno 5 biljaka ostalo. 2x ww, 2x mrhavica(nisam ih sliko) i Grm :) sad sav trud u njih
 

Game_Over

Aktivan Član
11.08.2014
72
174
33
Odlicno :respect: Samo da te vrijeme posluzi, plijesan zaobidje i bit ce to sve ko bonbonica na kraju..:D

Sad ce ako Bog da biti finog vremena pa ces imati kad da zavrsis to sto trebas, drzim ti fige i sretno do kraja.. :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
Paukova mreža :) ubaci jednu veliku tarantulu od 2 kg :))) ajde,još malo...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.267
35.818
2.698
Weed California USA
Znam da nisam jedini, ali ovo je frustrirajuce do bola. Skoro na svakom vrhu plijesan. Preslica ne funkcionira, vjerovatno sto ju je kisa isprala jedno 44324x puta.
Ocistio sam kolko sam mogao i vidio....zamijesao 2 velike zlice sode(makar pise 2 cajne zlicice) na 2L i nesto deterdjenta za sudje i sve pospricao.
...Ono kaj me sad muci je....ako se ovo nastavi, dal da idem na kemiju ili ne. Dal je bolje ulje kontaminirano sa fungicidima ili bez ulja uopce???????? Dal pusit vutru sa fungicidima ili ne pusit uopce???

XofjDBo.jpg


Neke sam ocistio bez rezanja cijelog vrha, a neke sam morao sve skinut pa onda ko kirurg cistio, da se ne baci sve :D
tf8oqW4.jpg


ljut sam ko pas....samo neznam na koga ili sto....nemres na vrijeme bit ljut, makar bi mu odvalio jedan vritanjak sa blatnim cizmama od hodanja u kaljuzi.
 

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
Znam kako ti je,ja sam se zgranuo kad sam otisao do biljke i video na svakom vrhu pocetke budji :signs051:
Zato sam se i odlucio na fungicid...jebem li ga pise da mu je karenca (vreme posle kojeg moze bezbedno da se konzumira nakon prskanja) za jabuke itd 5 dana a za vinovu lozu 28 dana...ja cu da pustim i duze ako treba pa cu posle ako budem pravio ulje da radim water curing pre nego sto pocnem sa izradom ulja,mozda pomogne :)
Ne verujem da moze biti toliko stetno,danas je svo povrce,voce itd prskano svim i svacim a o cigaretama tj duvanu da ne pricam koliko se tek tu herbicida i fungicida koristi pa ga opet pusimo...
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.267
35.818
2.698
Weed California USA
To sam i ja mislio napravit. Water curing onak kak treba....a nije kompliciran.
Daj mi samo reci koji ces koristit? Ja sam pogubljen vise od one teme o plijesni....previse imena i vrsti a ne razumijem se u kemiju bas.
Mozda i ne ode taj fungicid u ulje, ako alkohol izvlaci samo thc odn smolu i jos temperatura na kojoj se kuha.....mozda nebi smjelo bit problema
 

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Nevolja za nevoljom......
Slažem se Chiliheadom u vezi sa prskanjem. bolje i prskati nego plakati. Evo i meni se počeli pojavljivati problemi, pa ću sigurno prskati. Samo da riješim dilemu s čim, i s koliko.
Moramo djelovati brzo, sutra već može biti prekasno.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.267
35.818
2.698
Weed California USA
da Jones...i mene muci scime prskat.
CH....ajde molim te cim se vratis sa sajta mi javi dal djeluje tj dal se prosirilo ili ne.....da stignem ujutro sutra ic kupit
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jones_Davy

Cappy

Aktivan Član
31.07.2013
194
405
63
Stipe da sam na tvom mjestu nebi sad prskao nikakvim fungicidima, lijepo odstrani te plijesnjive vrhove, podsisaj biljku bar pola m od zemlje , skidaj fan listove i one koji smetaju cvjetovima, posle svake kise provjeravaj .
Bolje je da pusis onako kako si i mislio prirodno , nemoj sad odustajat, bar ce biti nesto dima , i ja sam u istoj situaciji ..
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.267
35.818
2.698
Weed California USA
Posle koje kise da provjetravam??? Ne staje vec mjesec dana. Stane na pol sata i onda opet pljusak. Ceste poplavljene, Sava se izlila, svi podrumi poplavljeni.......kisa ne staje. Sunce gledam na internetu jer ga nisam vidio vec 3 tjedna.

Nema veze fan lisce sa plijesni, bas suprotno, popcorn vrhovi koji su ispod krosnje u djungli su zdravi, a ovi koji su na vrhu na zraku, ti su se upljesnivili. WW je razmaknuta i "provjetrava" se super....al kako da se provjetri kad je 98% vlage vec mjesec dana...

Ako ostavim ovako necu imat sta za pusit....bolje da kemijam pa cekam i water curing i ciscenje...nego da sve ode kvragu. Ovo nije automatik da mi fali jos tjedan dana....imam ja vise od mjesec dana do kraja. Ak cu se trovat onda cu se sam trovat i pusit cu to sam pa makar krepo....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jones_Davy

Cappy

Aktivan Član
31.07.2013
194
405
63
Dobro nisam znao da je takva situacija jbg , nisam mislio nista lose svima je zajebano ove godine :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.