White Widow & Regular Freebies

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.809
2.698
Weed California USA
ma znam da nisi mislio lose....i ja bi volio imat sve ful prirodno i fungicidi mi se uopce ne svidjaju :) al stvarno se bojim da ce sve propast ako ostavim. Vidjet cu.
Danas sam sve naspricao sa sodom bikarbonom....cim vidim prvi znak nove plijesni, kemija ide gore.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: golub mira

golub mira

južno od mjesta gdje sjevera nema
27.05.2013
442
2.022
163
imo sam filing, onaj zadnji sunčani dan sam poprsko swičom, provjeravao sam biljku poslije toga, buđ se neširi, sve je ok.
karenca mu je 30 tak dana tak da ti je to taman do kraja, i bezbedno pušiš ziher.
a crvena plantela kao nije kemija, swič je mama za buđ sam treba bit oprezan da se nezahebe slućajno omjer
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
e jesi nasao koje dve hemije da uporedjujes, pogledaj hemijski sastav jednog i drugog pa razmisli koliko je slicnosti izmedju n + p + k + mg + ca +... i cyprodinil (C14H15N3) + fludioxonil (C12H6F2N2O2 ) sorry stipe za mali off, al da ne bude bas sve je to ista hemija pa sta :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe and Cappy

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.809
2.698
Weed California USA
...evo da se nadovezem samo na powera, a i da ljudi prestanu brinuti o "kemiji" plantelle.....vecina sastojaka u plantelli i ostalim umjetnim gnojivima su spojevi (fosfor pentoxid, kalij oksid, amonijevi spojevi, nitriti, nitrati i sl.) .... znaci ti spojevi se nalaze i u prirodi, hrani, voću itd.... jedina razlika je sto su oni sintetizirani, pa se postavlja pitanje kolko je to zdravo....ali i oni ABC vitamini od Dietpharma su takodjer sintetizirani, razni minerali i kompleksi kao dodaci prehrani su sintetizirani....pa se preporucuju kao zrav dodatak prehrani :D

sastav ovog switch-a je otrov kakvog nema. Ali vidim da ga svi hvale...pa cemo onda probati to....samo se nadam da je cest u poljoapotekama jer nemam vremena vozikat se okolo i trazit
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed

ImbraGrabarić

Aktivan Član
02.03.2013
543
2.855
93
nebudu ti propali svi vrhovi....uvijek računaš da bude veča vlaga u ovo doba godine a ove sezone je stvarno nenormalno
vlaga/pljesan i gusjenice odnose svoj danak kod svih, kod nekog više kod nekog manje....

e sad....neda mi vrag mira....ovo kaj ti pišem će popljuvat 99% onih koji to budu proćitali....ja samo prenosim kaj sam svojim ušima čuo prošle godine od Rika....znaš kojeg......pljesan ne smeta ako radiš ulje....mislim smeta, bolje da nema pljesni....ali oni vrhovi zahvačeni pljesni se mogu spasit i iskoristit za ulje....ne za pušanje ali za ulje da.....treba fizički s njih skinut pljesan....najbolje lagano protrljat kroz ruke da više ne bude znakova pljesni i treba ih osušit nakon toga, odvojeno od zdravih vrhova.....
takva trava kad se posuši izgleda ko ona kupovna standardna....ako ne i bolje
kad je suha može u bengu pa na kuhanje......
ko hoče može tak a bacit može uvijek
 

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
Stipe vratio sam se sa sajta,ni traga od buđi,switch završava posao :)
Pre nedelju dana mi je skoro svaki vrh bio zahvaćen,samo sam posekao zaražene delove,isprskao switchom (stavio sam jednu kesicu na 8L vode umesto na 10) i evo posle nedelju dana biljka zdrava ko dren :)
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.809
2.698
Weed California USA
eeee.....svidja mi se to da da :) tnx CH.
Samo da nadjem ako toga ima za kupit u hrv....ak ne, bus mi poslao :D :D :D
edit: pise da Chromos-Agro ima u zgb-u.....morat cu po to sutra.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ChiliHead

MalaMaca

Aktivan Član
28.05.2014
128
101
0
Ja sam bila spricala sa ovim dok nije ih bujica odnesla i bilo je vrhova i kise non stop i nigdje pljesni nije bilo....to je zato sto radi na listovima fizicki sloj i manje se vlage zadrzava....moze se spricati do kraja cvjetanja,a zajedno je i nutriotivni dodatak biljci....meni posluzilo :)
http://www.hempatia.si/canna-cure.752ml

Okolišu neškodljiv, ovaj proizvod eleminira štetočine i plijesni dok istovremeno potiče rast i cvjetanje.
CANNA CURE razvijen je u "Canna Research Laboratories", a razlikuje se od drugih fitofarmaceutskih sredstava, jer ujedno je
i nutrient, što osigurava zdrave biljke koje se mogu usredotočiti na proizvodnju velikog cvjeća a time i na veće prinose.
Sprej CANNA CURE na lišću formira fizički sloj "kožu".
Taj sloj poboljšava boju lišća a istovremeno i snagu osiguravajući biljci, da nesmetano diše.
To znači da su zdrave, sjajne i čiste, što im omogućuje optimalnu fotosintezu.
Tako biljke imaju priliku usredotočiti se na cvjetanje.
CANNA CURE na lišću ostavlja ljepljivi sloj na koji se štetnici uhvate, i tako staju bez mogućnosti, da naštete vašem lišću.
U kombinaciji sa drugim nutritivnim tvarima CANNA i dodacima CANNA CURE pomoći će vašim biljkama oduprijeti se od potencijalnih infestacija i bolesti.
Vrlo je važno da se CANNA CURE koristi na obje strane lišća.
Upotrebljavajte CANNA CURE jednom tjedno, kao preventivnu mjeru kako štetnici nebi napali lišće.
Ukoliko imate infekciju plijesni, štitkastog moljca, grinje, blijede bube špricajte ih tri Dana uzastopno, zatim ponovite ukoliko je potrebno narednih tri dana.
Potom uobičajeno jednom tjedno.
CANNA CURE se može upotrebljavati od početka faze rasta pa sve do branja plodova.
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.809
2.698
Weed California USA
Zvuci interesantno...al ja neznam kolko mi se isplati riskirat stim....kod mene je plijesan fino krenula. Ako bacim 100kn na to...pa jos 200kn na Switch....a u djepu nemam ni lipe trenutno :D
Neznam sto bi reko.......sta nisi prije to napisala?????? :D da preventivno spricam protiv gamadi hahhahahah mozda nebi ni doslo do plijesni :p joj maca maca....al ajde...drago mi je da nisi otisla sa foruma kak si rekla :)
 

MalaMaca

Aktivan Član
28.05.2014
128
101
0
Nemogu da vas zaboravim,u glavi ste mi i vi i vutra .org :)Imas i od litre pa sam mjesas,jer ovo sta sam stavila dobijes zamjesano 750 ml pa se bolje isplati uzet litru pa sam radit mix :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Alan B'stard

Aktivan Član
06.07.2014
76
155
0
41
Javi Stipe rezultate, kod mene plijesanj hvata ne samo floru vec i stvari koje stoje vani il u podrumu. Vrijeme identicno tvom, ne pamtim ovoliku vlagu. Iskreno, izgubio sam vjeru u bila kakva sredstva, kakvo je tu stanje, majka priroda je predominantna za te stvari :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.809
2.698
Weed California USA
E ljudovi....imam pitanje za mudrije :)
...dakle ona mrshava sativastog izgleda nije niti krenula cvjetat. Danas sam opet isao gledat, narasla vec na 3m skoro a od cvijeta niti C. Tu i tamo vidim koji preflower, da mi da doznanja da nije musko.
Jel moguce da jos nista? I ako procvjeta, kad ce to zavrsit? pa necu valjda snijeg cistit sa vrhova :D
 

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
verovatno nis od toga,kasno je vec,napravi maslac od toga pa kukise,neznam sta bi drugo rekao,ako imas koju sliju nebi bilo lose,vrijeme izhebase ove godine podosta :(

ako sam ja mudriji ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Alan B'stard

Aktivan Član
06.07.2014
76
155
0
41
U najgorem slucaju budes mlade cvijetove brao, nije da ti ta biljka smeta tamo :D
Mozda i vrijeme iznenadi pa nam se oduzi nekim kasnim babljim ljetom u 10.i 11. mjesecu, kakva je klima nepredvidljiva zadnijh godina i to je moguce. Sjecam se prije koju godinu da sam se kupo u Dubrovniku krajem 10. mjeseca, u vise nego ugodnim uvjetima.

Nego, kako si tretiro budj i kakvo je stanje sto se tog tice?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Alan B'stard

Aktivan Član
06.07.2014
76
155
0
41
Ostalo!? Nemoj ni mrvicu ostavit, i suha se moze dalje sirit.
Evo prije 5 minuta sam skinuo glavni hed s biljke sve zato sto sam minimalno pokusavo uklanjat. Updejtujem dnevnik danas da vidis, doslo mi da placem.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.