White Widow & Regular Freebies

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

MalaMaca

Aktivan Član
28.05.2014
128
101
0
Ma trazila sam bas to cisto konjsko jer sam dosta puta cula samo pohvale i dobro je to sta je sporo otapajuce,ali nema bas kod mene puno izbora pa naletila na kombinaciju tih tri zajedno ispeletirano u jedno(konjsko ,govedje i pilece) pa uzela da ne kompliciram :)
Inace,biljke su ti prekrasne :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.809
2.698
Weed California USA
Fala fala :) imam srece sto ih ne jedu skakavci i ta gamad. Makar...na svakoj biljci su po barem 5 mini-skakavaca ali ne vidim da rade neku pre veliku stetu. tu i tamo koja rupica al to je vise nego prihvatljivo za outdoor.

neznam kaj bi ti reko.... konjski i govedje je jako slicno i nemas brige oko toga....za pilece je prica drugacija i to sama znas. ima tu ekipe kaj je koristila pilece i guano pa mozda da tamo postavis pitanje. znam da je pticji izmet jako dobro gnojivo ako se zna normativ za gnojenje....tak da ono.....ne sjecam se tocno kolko biljaka imas....al mozes zrtvovat jednu biljku pa probat samo sa jednom i vidjet kak ce se ponasat....pa poslje lako i ostale.
 

MalaMaca

Aktivan Član
28.05.2014
128
101
0
A joj ,to tako ruzno zvuci"zrtvovat",nisam ti ja za to :)Imala sam problem jer sam pisala na casice koja je koja ali sa kemijskom i sve se izbrisalo kako sam ih sprickala po listovima i sad neznam koje su Tangerine dream ,a one ne podnose ni puno ni malo,sve su primadone a tek su nekih mjesec stare,pa da ih ne spalim bezzzv :) mislim da nikad vise tu sortu za van :)
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.809
2.698
Weed California USA
hah.....imas 3 opcije

1. nac nekog ko je gnojio sa pernatim gnojivima i vidjet sa koliko pa onda izracunat omjer sa tvoje deklaracije
2. pognojit odokativno pa se nadat najboljem
3. bacit to u 3PM i kupit neko normalno gnojivo :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: MalaMaca

MalaMaca

Aktivan Član
28.05.2014
128
101
0
svidja mi se 1:) Nije ni 2 los pa neka ostali uce na meni :D

A jel bi bilo dobro to pobacat oko sajta da zivotinje odbija,jer smrdi na neka govna,kao sto se kaze i za pisanje po sajtu pa da odbija zivine....dosla ideja :)
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.809
2.698
Weed California USA
pa i ovo konjsko smrdi :D
neznam kaj da ti velim na to.....neam pojma dal ce odbit ista.

pobacaj oko biljke i nek kisa i zaljevanje napravi svoje...ja bi tak na tvom mjestu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: MalaMaca

Stokula

Aktivan Član
06.06.2014
105
71
0
Sretan grow,prekrasne biljke,bit ce dima sigurno,prejeben sajt,ma savrsenstvo
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

MalaMaca

Aktivan Član
28.05.2014
128
101
0
Crveni pauk (Spider mites) – najopasniji od svih, vrlo teško ga se rješiti. Siše sokove iz lišća i ostavlja bijele točkice na mjestima gdje se hranio. Protiv spidera djelotvorni su neem, povećanje vlage i ekstrakt duhana.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
Maco, ne moras zrtvovat biljku, isprobaj ne cvijecu koje imas na balkonu,vrtu ili na paradajzu ,paprici itd. cekas 3-5 dana . ako nema negativnih pojava. pici.ak nemas svog cvijeca, "spali" susedovo :rofl: .
nego Stipe, sta je sa onom koja je navodno imala neki nedostatak,zuti rubovi lisca i....?

za biljke cista 10-ka.
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.809
2.698
Weed California USA
sharp je napisao(la):
Maco, ne moras zrtvovat biljku, isprobaj ne cvijecu koje imas na balkonu,vrtu ili na paradajzu ,paprici itd. cekas 3-5 dana . ako nema negativnih pojava. pici.ak nemas svog cvijeca, "spali" susedovo :rofl: .
nego Stipe, sta je sa onom koja je navodno imala neki nedostatak,zuti rubovi lisca i....?

za biljke cista 10-ka.
Eh...neznam kaj je to bilo, na 7oj slici od ovih kaj sam stavio se moze vidjet dole posljedice, nesto se posusilo skroz, nekima su ostali rubovi suhi jos....al eto....ovo novo sto raste je sve ok zasad. Pognojio sam bio sa duplom Plantelle i zasada je sve ok. Jos uvijek mi nije jasno zasto samo na toj biljci. Jedino sto je dosta usporilo biljku. Ta skoro pa najsporije raste. Ima dosta krticnjaka na tom sajtu pa je moguce i da je ostetila kojeg pa se to tako manifestiralo. Sad me vise brine ova zadnja slika jer se to pojavljuje na novim listovima na vrhu.

MalaMaca je napisao(la):
Crveni pauk (Spider mites) – najopasniji od svih, vrlo teško ga se rješiti. Siše sokove iz lišća i ostavlja bijele točkice na mjestima gdje se hranio. Protiv spidera djelotvorni su neem, povećanje vlage i ekstrakt duhana.
uu.. ne ne ja i crveni pauk smo frendovi...imao sam ja vec bitku snjima, to ne izgleda tako kad oni napadnu. Vec sam stavljao slike kako izgleda biljka nakon crvene gamadi. Oni ne rade tako sitne pikice i ne toliko puno, oni "pojedu" klorofil i ostavljaju vece tragove u manjoj kolicini. Ovo je nesto drugo sto jos nisam vidio. I obican neo pitroid funkcionira super protiv njih ;)
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.809
2.698
Weed California USA
Navodno uspijesni klon onog Nirvana "LST grma". Jucer stavljeni na sunce po prvi put nakon mjesec dana na prozoru, pa sad da vidimo kako ce se ponasat dalje.

@Power: bio si u pravu, ipak je pocela terat nove izdanke, uz pistile i stipule koje se vide ne slici. Daj mi samo reci nacin zaljevanja? Dal da i dalje drzim zemlju zasicenu vodom ili mogu malo lakse sa zaljevanjem sada?
image.jpg



Ovdje su svi na okupu, ukupno 3 klona. Ova dva manja nisam siguran da ce prezivjet posto jedan od njih ima samo jednu nit korijena, a drugi nije uspio razvit korijen. Tj. razvio je 3-4 dlačice od 1mm. Ali oni nisu tolko bitni. Samo da ovaj najveci prezivi.
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.809
2.698
Weed California USA
Evo jedan glupi update. Sve se slabo vidi. Sunce mi picilo ili u oci i u ekran pa nis nisam vidio sta slikam.
Okolno raslinje je pocelo rast sto je dobro i lose. Dobro jer lijepo kamuflira biljke, a lose jer mi to raslinje stvara hlad u nekim trenucima. Ne mogu kosit, ne mogu rezat nista...tak da je ovak kak je.
Na slikama je apsolutno sve zeleno i biljke se uopce ne vide kak treba....al kad sam vec slikao.....stavit cu slike. jbga.
Biljke su zdrave, neke malo sporo rastu valjda zbog vremena, kisa, oblacno, tuca.....valjda ce krenut uskoro.
WW i jos neke su dobile malo neopitroida jer se nakotilo skakavaca koji papaju biljke pomalo. A i red mites dodju tu i tamo.


WW #2


Klonovi ne rastu nesto posebno ali ni ne umiru....samo zure u sunce i nis....pa nek stoje onda ak im se zuri u sunce


WW #1



LST grm malo posoljen sa NP


Ostale biljke....neke sam sliko 2 put iz drugog kuta zbog sunca i kaj se nist ne vidi....tak da se cini da ih ima vise.



EDIT:
Nije bilo zelene plantelle pa sam uzeo Rastin 7-4-4- i jos Ortoflor 24-12-8 sa svim i svacim....pa cemo testirat :D wish me luck ;)

 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.809
2.698
Weed California USA
Fala fala :D :D svima kaj gledate i lajkate i komentirate :p
@ sativa.....nemoj da jos moram i zbog tebe gledat svoja ledja...dost mi je kaj gledam ostale dok idem na sajt :D :D :D

sutra dobivaju ovu dozu dushik bombe ortoflora pa da vidimo sta ce rec :D
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.809
2.698
Weed California USA
Evo mali update. Bijele udovice rastu super i nikakvih problema zasada. Grm takodjer raste i pije ko blesav (svaki drugi dan 4L). Sve biljke dobile dozu Rastina i Ortoflora. Nova gnojiva isprobana jos prije na grmu i ww i prihvatile su odlicno. Malih problema imam sa ovima na sajtu...donji fan listovi poceli zutiti i otpadati, nista pre strasno al mislim da im ova glinena zemlja ne pase bas najbolje. Ove na kojima je radjen lst na sajtu napreduju jako slabo, ne mogu skuzit u cemu je problem. Mislim da sam ih previse spustio neznajuci da kad sve zazeleni ce im napravit hlad okolno raslinje....jeb-za. Al ok....znamo za drugi put.

Evo par slikca....nisam uspio sve slikat jerbo su me komarci pojeli. (e da... slike su velke, nes me ovaj imgur je*e, pa mi se neda sad ispocetka stavljat thumbnailove)

WW u zemlji
xAr2CYi.jpg

bdwsgwG.jpg


WW u tegli
F7qgIFZ.jpg

S1I3lDn.jpg


LST grm (tepsija od pecnice za usporedbu :) )
SupZ5Vj.jpg

UbwnIrj.jpg


Jedna kojoj sam napravio croping, odlicno je podnjela....malo je pretjerala sa visinom (neznam dal smeta cropanje u prefloweru?)
Vt3TSmy.jpg

CfHAnNA.jpg

UJpp7lQ.jpg


Jedna druga
0HrHYuu.jpg

xbdp1kb.jpg


Jedna visoka
kFj44Sf.jpg


Druga visoka
qI7SWs2.jpg


Treca i najveca od svih....shiroka je ko ja i visoka nekih 1.5m+- .... dobika crvenu boju po stabkama :)
pyOtnNA.jpg

zyBCWI3.jpg


Eto to je to....jos su 3 ostale koje nisam slikao...

Do tipkanja.....
 

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
LST grm je perfektan. :thumb: Bit će dima......a bit će i za ulje ako ćeš ga raditi.
To što si kropo u prefloweru....i ja sam isto....i još puuuuno jače od tebe, ali neću objaviti da ne nitko ne zahebava....a u boxu sam kropo i u cvatu, pa se ništa loše nije dogodilo. (par vrhova bilo preblizu lampe)
One visoke su ti malo premršave, vjerovatno ih nisi topirao pa su otišle nebu pod oblake, ali i to jje nauk za ubuduće, ako se slažeš.
Sve u svemu,,,,,,jako lijepo sve to skupa napreduje...a nisam ništa drugo ni očekivao od tebe......imaš volju, znanje, a iskustvo dolazi godinama, kako meni, tako i tebi. :respect:
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.809
2.698
Weed California USA
Tnx :) ma grm mi je bas drag :D on i ww imaju najvecu paznju :)
Sve sto vidis u dnevniku je topirano...neke cak i previse puta. a visoke i mrsave su, kao sto sam napisao, hlad.....hlad je sranje....ovo grmlje okolo i drvece i sve zivo je izraslo u djunglu i stvara mi hlad. jbga...nisam to znao da ce tak bit kad sam sadio.
a za cropping...kaj sad...bmk....jel dobro ili lose, biljka je bila pre upadljiva pa sam morao....isto ko i to zbog zarulje...visa sila :p
ma bit ce za mamu za dim...ja popusim 1g u 3 mjeseca :D .... vecina ovoga ide u ulje...a daleko od toga da necu degustirat sve :D hehehhe
 

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
U radiše svega biše, i štediše još i više. :rofl:
Meni i mojoj dragoj gram dnevno ide......ali ima se, meže se.....od jedne biljke imaš za godinu-dvije takvim tempom, pa ih i ne sadim puno.
Ništa njoj neće biti od kropa...ne brini.....još će ti na kraju i biti drago.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.