Winter Princess Grow - autosi AK47, NL, SK#1 - 400w HPS

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Imas na google-u kompletnu hesijevu tablicu po kojoj se dozira hrana da bude po ps-u. A i izmedju ostalog tnt se ne daje u cvjetanju on je za vegu.. Poprati malo tablicu i nahrani biljku izgleda kao da je gladna zato ti mozda i otpadaju listovi!!? :confused: :joint:
 

Green Kitty

Aktivan Član
13.03.2015
119
590
93
@KlikLik
Ma ne znam, do sada sa saksijama od 12 litara nisam imala nikakvih problema. Jedina promjena koju sam uvela je što sam prešla sa plantele na hesi...

@Mad Rabbit
Možda sam pogriješila u redoslijedu, ali, uglavnom TNT sam davala u vege fazi u početku trećinu, a kada sam prešla na pola doze dobio je kandže... Nakon toga sam ga flushala i krenula sa Bloom-om ( 1/3 )...
A tablicu imam kod sebe, ali nisam išla kao što je tamo navedeno sa punom dozom, plašila sam se da ga ne prehranim, jer sam primjetila u prošlim growovima sa Plantelom da je dosta osjetljiviji od ostalih biljčica...:whato::
 
Poslednja izmena od urednika:

Farmer

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
12.03.2008
378
685
93
40
A evo i ja se upravo okusavam sa hesijem i sta da ti kazem, sa 15ml TNT-a na 10L vode (od preporucenih 50ml, dakle 30%), sam 2 puta zalio biljke (3 tjedna stare) sa 300ml (15L saksije)... i uspio ih predozirati :fuck:
Doduse blagi slucaj, lagano zutilo na par listova na svakoj biljci al bez sumnje je TNT (valjda se zato i zove tako). Uglavnom dok tipkam ovo cekam biljke u kadi da se ocijede od flusha :D
Sljedeci put dajem 7,5 ml na 10L pa da vidimo.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Green Kitty

Green Kitty

Aktivan Član
13.03.2015
119
590
93
Dragi moji, evo mali update

Djeca fino napreduju, dlačica na sve strane i raznih miomirisa...:puuuh:: Rusmir (AK 47) je star 21 dan i jedini je među rajom koji još nije procvjetao tako da je on još pod CFL-om, a od hrane dobija TNT, vitamine i Slavol...
Ceca ( NL) stara 29 dana, cvjeta i miriše k'o rumena ruža :love2: i za par dana joj slijedi flush i prelazi na Hesi Bloom...
I za kraj King of the Box je Smrdo ( Skunk #1 ), on uveliko već cvjeta i deblja se. Držim ga na pola doze Bloom-a za sada, pa ćemo vidjeti kako dalje...:wave:
A, evo i malo sličica...

000000000020160221_142125.jpg 20160221_142151.jpg 20160221_142157.jpg 20160221_142211.jpg 1000000000000020160221_142205.jpg
 

Green Kitty

Aktivan Član
13.03.2015
119
590
93
Zdravo dragi moji,

Evo mene opet sa moja tri dragulja. Sve je ok, proljeće je došlo i u moj box, pa djeca cvjetaju uveliko :gled:.
Rusmir (AK 47 prvi s lijeva) je danas imao veliko kupanje, i nakon toga je dobio punu dozu Bloom-a, Slavol i Vitamine...
Smrdo (Skunk #1 u sredini), fino napreduje iako su mu listovi malo više požutjeli od ostalih, pa sam mu povećala dozu Bloom-a, jer pretpostavljam da sam ga u početku pothranila...On je u našoj porodici žuta ovca (u svakoj mora biti jedna) :crazyd:
Ceca (NL desno) je prava raskošna cura:skot::, ljubi je majka... Ona je na full dose Bloom-a i Fosfora i zasad joj to savršeno odgovara...

A evo i malo sličica
djeca 2.jpg djeca 21.jpg djeca22.jpg
 

tiki

Aktivan Član
28.09.2015
769
3.026
163
Fino napreduju samo mislim da ti je rusmir malo poceo pokazivat da mu je previse hrane predlozio nih ti sljedece zaljevanje do dva samo vodom a smrdo je prehranjen mozda jedan flush da mu napravis lagani :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Green Kitty

Green Kitty

Aktivan Član
13.03.2015
119
590
93
Tiki, hvala ti puno na savjetu. Flushala sam ih sve prije prelaska na Bloom, ali ovo mi je prvi grow sa Hesiem tako da još uvijek eksperimentišem... Još nisam pohvatala sve konce:fuck:
 

Green Kitty

Aktivan Član
13.03.2015
119
590
93
Zdravo drugarice i drugovi :wave:

Jedan mali update iz faze u kojoj se ništa značajno ne dešava :smoke: Djeca su prestala da rastu i počela su da debljaju... :skot::Bilo je malo nedoumica u vezi hranjenja, jer kao što sam već ranije pomenula, prelazim sa Plantele na Hesi pa je bilo par žućkastih listova, ali sada je sve ok ( žuti listovi na slici su u stvari svijetlo zeleni, zbog osvjetljenja).:upiii:


Box.jpg Box2.jpg

Jedna romantična :love2:
Box3.jpg

Rusmir (AK 47 star 47 dana:confused:) se razrastao u zgodnog dječaka..:ljubav: Rusmir.jpg

Smrdo (Skunk #1 star 63 dana) U životu nisam vidjela ništa ružnije i smrdljivije, ali kako kažu, majčinska ljubav je bezuslovna...:eek:
Smrdo.jpg

Ceca ( NL stara 55 dana) Obline kao Mariah Carey...:p
Ceca.jpg
 
Poslednja izmena:

Green Kitty

Aktivan Član
13.03.2015
119
590
93
Ah, hvala ti puno na savjetu ;), već sam ih sve flushala po dvaput, a zadnji flush je bio prije par dana pa sam ih sada malo pustila, neka uživaju...:joint:
 

Green Kitty

Aktivan Član
13.03.2015
119
590
93
Hi dragi moji groweri :wave:

Došlo je toplo vrijeme, priroda se budi, a u mom boxu prava džungla...:gled: Uspješno sam zaustavila daljnje žutilo listova kod Cece i Rusmira sa duplom dozom Blooma i Fosfora, pa je to kod Rusmira za posljedicu imalo tek malo pecnute vrhove ( uvijek su privlačniji muškarci sa ožiljcima od ljepotana):)
Sada smo ponovo na full dose, a u narednim danima mu slijedi i flush.
Smrdo je već na samom kraju, smrdljiva mamina debeljuca:lol:, sa hedovima tvrdim kao kamen.
Sada još samo čekamo da i trihomi dobiju tu savršenu boju...

Ceca ( NL RQS, 70 dana) Pravo lijepi hedovi sa smeđkasto-zlatnim dlačicama
ceca darkerica.jpg

Opet jedna romantična:love2:
ceca soft.jpg

Rusmir (AK 47 RQS, 62 dana) aka Scarface
Prava mala šuma debelih hedova:bocni::

kalas1 contrast only.JPG
Smrdo ( Skunk #1 Sensi seeds, 78 dana)
Smrdi, smrdi, užasno smrdismiley9934

smrdo1 detail extractor.JPG
Jedna zajednička za raju:wave:
djeca1 color.jpg
 
Poslednja izmena: