Đeste?!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
05.09.2012
5
1
0
37
Pozz ljudi, ajde i ja cu se predstvit, iako sam to napravio davno.. Inace "Nisam ja" ovdje.. I tako, bio sam na sljaci ovo ono.. prije toga uzeo 5 Laughing Budde i zabo po malo u zemljicu.. U zeljnom iscekivanju,da pogledam svoje bebe.. ( iskreno, mislio sam da od toga nema nista) Dolazim kuci, palim neku pljugu i upusim se ko krava.. Odlucim potrazit svoje zene.. Dolazim na mjesto nesreće, zamisli.. ne vidim nista.. Zbunje je ogromno sve okolo mene, 2.5 metra.. jedva se probijam.. nakon par metara ( opcinjen paranojom ) Zastajem da malo spustim svu dreku okolo sebe,kao ono, lomljenje pod mojim nogama, suho granje..
Najedno,vidim vrhcinu koja viri iznad svog zbunja.. jebote.. Uplasim se, i prvo paranoja.. Dolazim do mjesta, vjerujem da ima 3.5 metra (nisam mogao dohvatit gornji vrh, nikako), stablo dole kao šaka.. I tu nadem i jednog pedera od metar, kojeg odma sečem, kidam komad žene da vidim sta mi nudi.. Smrdi u pm, sativcina ko kuća.. Zelena podosta, al morao sam..
***** se nije otvorio jos,na moju sreću, inace bilo bi svega, bio bi mnogo ljut..
uhvatila me i nikotinksa kriza al preso sam preko toga.. Dolazim sa komadom grane kuc, koju susim na monitoru,ono iza, na guzici.. bas je bio vruc.. Nakon nedugih 2 sata, skontam da ima sigurno, al ono.. Sigurno jos 1.5 mjesec do kraja..
samo.. bolesno izgleda..
sativa, buda..uh da, radi.. zabrijo sam.. Ugl poz, krepo mi profil.. Pozdrav svima, danas slikam :)

I da, blejd respekt, bebe su ti odlicne :)
 

Gedža

Aktivan Član
Zasto nemas avatar?

Buy-Your-Own.jpg
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
a sta je zapravo problem sa onim nalogom, jedna infrakcija ti je istekla, imas preko 100 likes, cemu sad ovo, javi se vutragenju pa resite problem
 
05.09.2012
5
1
0
37
Problem mi je, zaboravljeni pass, i zaboravljeni mail od profila.. tako da nemam nista sto mogu dokazat da mi je ono profil.. jbg
 

Prater

Prijatelj Foruma
04.04.2012
209
649
93
Ista stvar je samnom bila, nije mi htio vratit account, zaboravio i mail i pass. Dobrodosao opet, i sretno u vracanju profila. :)
 

nenash

Aktivan Član
14.11.2011
225
69
0
98
Tek sad sam skont'o da si to ti.Pa đe si drug? Dobro nam se vratio...
 
05.09.2012
5
1
0
37
Ljudi da se javim..jos uvjek se šipu ovaj budha, 380 g je ispalo suhof, jako mi je zao ljudi sto vam nemam neke slike, al eto. naterala me situacija da odem u drugi dio zemlje hrvatske ali nisam zaboravio budu, koji je jako jako jako odlican... ipak mi je prvo brend sjeme, ali me iznenadio.. da ne opisujem high jer mi se neda, ljudi jeste zivi? inace, moj profil__ Nisam Ja- mislim da ga nikad necu moci povratit :(
pozdrav svima, idem malo sad razgledatforum za ovo vrijeme koje me nije bilo :)
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Sram te bilo! Je da si odjeba forum ali odjebat skajpač? hmmm hmmm a niti snimate vise ista...hehe...dobro doša nazad a genju zamoli da ti preimenuje u NisamJa# ili tako nesto:bananica
 
05.09.2012
5
1
0
37
trop si to ti? haha, sacu se malo angazujem, nisam imao vremena.. nova sredina i bla bla, a razgovarat cu s genjom da me opali nickom..
necu smaram vise, neka neko clozuje ovo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.