150w hps 2 zenke

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Isan slazem se u potpunosti sa tobom,al kad je vec ohermilo i ima masa vec smedih pistila mislim da nece ni trebat duze drzat iovako vec imam nove bebe u vega boxu,ne da mi se toliko cekat hermove ajd da je sativa u dobrim uslovima i da nije ohermljena ma drzo bi ja nju i 3mj otprilike sam toliko i planiro al nema veze i ovak ce biti dobro ja vjerujem,8 tjedana cvijetanja nije malo za indoor jest da je sativa u pitanju al ajd bit ce to dobro.Da nije 50% dlaka vec sad posmedilo ostavio bi je duze bez obzira na ove u vega boxu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: userNomore

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
40 dan cvijetanja
Evo par random fotki,odjednom mi krenili i svjezi bjeli pistili izlazit,ima vec par formiranih sjemenki,hbga steta sto je herm bila bi bas krasna biljka ova veca.Planiram ih skinit za neki 2 i po tjedna jer dosta je vec smedi dlaka,al ako mi nastavi jos ovako ove
bjele pistile izlazit ostavi cu ja njih jos a ove u vega boxu cu topat par puta jer nema visine boxu.Jako vec smrde na voce i trihomi prelaze u gljivice vidno.Slabo se debljaju jer umjesto da mi slaze kalikse meni bananice izlaze na pojedinim mjestima,malo sam ih cupko al nemos to sve pocupkat ima ih dosta.Zato bi ih i malo ranije harvesto ako mi ovako nastavi cvjetat.



 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Skino sam ovu veliku,toliko je na kraju ohermila da je skoro svaki nug imo seedove,da sam je ostavio jos dobio bi samo milion seedova,ovako sam je satro ranije i hbga sta je u je,bit ce nekog heda malo losijeg al bit ce ga.Mala biljka sad prima svu paznju HPSa i ne vidim na njoj jos ikaki seedova i naznaka da ce ih biti,nek se onda deblja a hermonja nek ide na susenje XD.Prvo sam je iztrimo i isflusho ostavio neko vrijeme i odma se satro,secerasti trim ostavio za hasis i kremu a fanove cu u kompost,ovako cu barmem imat hedova bez sjemenki sto se tice te velike.Ne smatram ovaj grow uspjehom,losa genetika a i ja sam usro sa tim ph i flushanjem,evo do sad sam trimo i sjecko i kasapio bome 6 ujutro XD,zasad mala ostaje do zrelosti i spremne imam nove 4 u vega boxu za HPS.
Evo slike


 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Slazem se Power sa tobom,al bolje mi je i to nego da dobijem mase sjemenki,samo caka je sto je ta slama puna secera i bit ce je neki 30g,jako ispo mojih ocekivanja al valjda ce mala da nadoknadi trud.
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Pozz vutrasi,nisam se odlucio na susenje hedova da vise nego sam ih odma sa velikih grana poskidao i stavio na neku plocu i u mrak.Udarim tu i tamo kojeg topa i evo jedan brzinski smokereport aka mikrovalna XD.
Rad je ok,nakon par dimova neka toplina me sutne u glavu i krenem se znojit,nakon 2 3 topa dobro me zakuca,osjeti se da je sativa u pitanju i to uranjena.Misris je predobar,smrdi mi cjela kuca previse sve smrdi i osjeti se na hedove,jako podsjeca na Mandaline sorte mirisom,okus i aromu necu komentirat dok se sve ne posusi kak spada.
Evo neki slika na brzinu
Ovo su popcorni


Ovo je trim bez fanova spreman za susenje pa kasnije u friz za neki bouble hasis


I ovo su hedovi,ima ih dosta velikih samo nikako da resim neki posten fotic pa da poslikam to kak spada al skonta ce te otprilike


I to je to zasada,mala je jos na cvijetanju dok ne sazri a ovo ce se laganini duvat i susit,danas sam topirao one 4 u vega boxu,tj.vise nisu u vega nego su skupa sa ovom malom sto cvijeta,stavio sam 18 6 h rezim,al kad prode od male period od 12 sati ja je stavim u mrak i tak ce sad ic dok ne sazre,a tek kad sazre ove cu stavit na cvijetanje tako da uskoro ocekujte i novi dnevnik XD.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: userNomore

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Evo zadnja 2 tjedna,proso je vec 7 tjedan cvijetanja,kad zavrsi 10 tjedan skidam je,juce sam kreno sam isprianjem.
Evo slike




I evo suhih hedova od velike dosta sam vec poduvo to sve sto je ostalo XD.
Miris kao Mandaline sorte
Okus isto kao Mandala,vocno,velik raspon okusa,od vocnog do zacinskog,
Rad je losiji al suta nakon 2 topa dobro me sasjece,pogotovo kad bouble hash zarolam s tim XD
Evo slike hedova od velike

 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Kak ti to po tjednima skidaš?
To si si neš zacrtao ili? Ne kužim, valjda skidaš kad je gotovo a ne kad prođe određen broj tjedana?
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Otrilike gledam kad ce bit zrelo,odma u startu sam dao 10 tjedana sto vjerujem da je dosta.
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Proflushano zemlja se osusila pa harvestano.
Evo slike harvesta














Evo par dana nakon harvesta








Okus je jak,ne reze grlo ali tera na kasalj lagano,osjeti se dosta okus meda XD
Aroma i miris kao i ova veca sto je bila samo sto ova cak i smrdi malo na skunk
Rad je definitivno bolji nego na vecoj biljci,nakon 2 serije odma mi se spava,opustene oci,opusteno cjelo ponasanje,vise je medicinski efekat ja bi rekao,ali nakon 2 3 topa me krene rusit i dosta dugo traje rad.
Dobio sam sveskupa oko 25g na ovoj maloj,eto dnevnik je gotov,moze u zavrsene. :ridinghorse:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.