150w hps 2 zenke

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Radi fruktoze u zemlji i razvijanje bakterija vec sam napisao 5 puta!Ali evo sad cu i proguglat i na googlu i na ICMAGU da vidite o cemu pricam,a i vec sam ga sam koristio tako da znam da je dok ga koristim u flushu okus bolji (medastijesladi),Kad se bakterije krenu razvijat u zemlji biljka brze apsorbira hranu iz gnojiva.

BR1.DOKAZANI SASTAV MEDA
Honey sample :

carbohydrates :
Fructose 27 - 44 %,
Glucose 22 - 41 %,
Saccharose- 5 %,
Maltose 4 - 14 %,
complex carbs 1 - 14 %.


BR.Evo sa ICMAga sta kazu za honey
Worth knowing information about honey
Contents materials of the honey
Water 17,2 %
Sugar (entire) 80 %
- Fructose 38 %
- glucose 31 %
- saccharide 1 %
- Disaccharide 8 %
- higher saccharide 2 %
Org. acids 0,6 %
(- Glukonsaeurre
- citric acid
- malic acid
- succinic acid
- formic acid)
Enzymes 2 %
(- Invertase
- diastase
- katalase
- Phosphatase
- Inhibine (possess antibiotic effect)
as well as...
- flavour materials
- vitamine)
Mineral materials
before all potassium salts 0,2 %


A sad uzmite fino Bud candy proizvod pa citajte sta u njemu pise!Pun je carbohidrata!

BR3.

NUTRITION INFORMATION FOR HONEY

Amounts per 1 cup (339g)

Calorie Information
Amounts Per Selected Serving
%DV
Calories 1031
(4317 kJ)
52%
From Carbohydrate
1027(4300 kJ)
From Fat
0.0(0.0 kJ)
From Protein
3.4(14.2 kJ)
From Alcohol
0.0(0.0 kJ)

Carbohydrates
Amounts Per Selected Serving
%DV
Total Carbohydrate
279g
93%
Dietary Fiber
0.7g
3%
Starch
~
Sugars
278g

Fats & Fatty Acids
Amounts Per Selected Serving
%DV
Total Fat
0.0g
0%
Saturated Fat
0.0g
0%
Monounsaturated Fat
0.0g
Polyunsaturated Fat
0.0g
Total trans fatty acids
0.0g
Total trans-monoenoic fatty acids
0.0g
Total trans-polyenoic fatty acids
0.0g
Total Omega-3 fatty acids
0.0mg
Total Omega-6 fatty acids
0.0mg

Learn more about these fatty acids
and their equivalent names
Protein & Amino Acids
Amounts Per Selected Serving
%DV
Protein
1.0g
2%

Vitamins
Amounts Per Selected Serving
%DV
Vitamin A
0.0IU
0%
Vitamin C
1.7mg
3%
Vitamin D
~

~
Vitamin E (Alpha Tocopherol)
0.0mg
0%
Vitamin K
0.0mcg
0%
Thiamin
0.0mg
0%
Riboflavin
0.1mg
8%
Niacin
0.4mg
2%
Vitamin B6
0.1mg
4%
Folate
6.8mcg
2%
Vitamin B12
0.0mcg
0%
Pantothenic Acid
0.2mg
2%
Choline
7.5mg
Betaine
5.8mg

Minerals
Amounts Per Selected Serving
%DV
Calcium
20.3mg
2%
Iron
1.4mg
8%
Magnesium
6.8mg
2%
Phosphorus
13.6mg
1%
Potassium
176mg
5%
Sodium
13.6mg
1%
Zinc
0.7mg
5%
Copper
0.1mg
6%
Manganese
0.3mg
14%
Selenium
2.7mcg
4%
Fluoride
23.7mcg

Sterols
Amounts Per Selected Serving
%DV
Cholesterol
0.0mg
0%
Phytosterols
~

Other
Amounts Per Selected Serving
%DV
Alcohol
0.0g
Water
58.0g
Ash
0.7g
Caffeine
0.0mg
Theobromine
0.0mg


Naime med unistava nesto bakterija jer se skupa sa vodom doslovno pretvara u H202,ali ne unistava sve bakterije nego djeluje antibakteriski na par vrsta bakterija.Ako koristite samo jedan pristup bakterija i to organski onda nije pametno dodavat previse meda da on ne unisti bakterije ako ima samo pokoja vrsta.Sto se tice carbohidrata on biljci daje secere,saharrozu,glukozu,fruktozu,disaharide i ostale saharide i carbospojeve koje pospjesuju aromu i uvecanje trihoma.Usput moze i razvijat bakterije koje ovise od carbohidratima.
Jel ovo dovoljno za cjenjenu growersku gospodu?
 

Magnetizam

Aktivan Član
25.06.2010
92
229
33
37
0Owerdoze0
Da li možeš da pojasniš kako hraniš biljke medom (koliko meda, koliko vode...)? I da li med uopšte može da škodi biljčici?
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Ja ga ovako pripremam:Znaci svaka 2 tjedna ga dajem jedanput i jedanput u flushu,prosli grow kad sam ga koristio nije skodio uopce biljkama ali imas vise vrsta meda ja sam upoznat samo sa bagremovim.
Uzmem 2 l bocu i napunim vodom dodam na to 2 ml jabucnog octa da snizim ph i onda promuckam.Kad promuckam uzmem malu zlicu i napunim je punu i pustim da iscuri med u bocu onda opet promuckam,i na kraju uzmem gnojivo i njega promuckam stavim ga u vodu i jos jednom sve promuckam i stim polijem.Med ce ti djelovat antibakteriski na neke mikroorganizme u zemlji tako da moras pazit ako ti organizmi dolaze samo iz jednog izvora da ne bi poremetio mikrokulturu sa medom,a opet neke bakterije med i razvija.Ja sam bacio u kalic malo kore od banane,riblji kostiju,listovi koji su zuti na biljci i oni koji otpadnu skinem i sameljem i to stavim u zemlju nek sve trune.Tako ces nesto vise bakterija prikupit.Nisam ni ja expert za med,nego mi se svidio jer vidno uveca trihome i okus bude bolji kad flushas sa medom.
I eto jos jednom kazem oni koji nevjeruju ili su culi drugacije nek probaju bar na jednoj biljci nemate sta izgubit.Nakon pravilnog davanja meda,biljka kroz koji sat uzdigne listove kao kad joj date h202 i vec po tom vidim da im prija.Samo ja nisam nikad pretjerivao s medom tako da ne znam kakve bi se nezgode mogle dogodit.Ja mislim da bi si samo malo produzio vegu jer ti je med super u ranoj fazi vege jer stimulira rast korijena,tako da bi se mozda malo zbrkali hormoni u biljci pa bi duze cvijetala.To je sve koliko sam ja zasad skuzio i uspio procitat.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mičurin

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
0Owerdoze0 je napisao(la):
Ja sam bacio u kalic malo kore od banane,riblji kostiju,listovi koji su zuti na biljci i oni koji otpadnu skinem i sameljem i to stavim u zemlju nek sve trune.

Pa nisi ti vještac da od svoje biljke čaroliju praviš,
sve sto ti padne pod ruku ti u kalić staviš,
a nisi ni Bog da prirodu varaš,
ubijaš bakterije pa ih ponovo stvaraš??


Tarzan

:D
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Nisam vještac,ali vješt sam sa growom,
hranim zemlju prirodno jer kratak sam s lovom,
prirodu volim ne želim je varat,
bakretije hranim da krenu hedove slagat.

:D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tarzan

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Jeste da je barem 250w bilo bi milina.
Update 28 dan cvijetanja,da budem iskren ovu manju sam krenio duvkat cisto radi probe i super je u ovako ranom stadiju.Mislim da necu si vise dat oduskat i cupkat prije reda dok ovu vecu jos nisam ni taknio :).Kad prodem sa prstima po maloj biljci osjeti se onaj indika miris slatkasto njezni dok na vecoj je jako vocni i podsjeca me na safary mix iz mandala.
Sutra gnojenje sa full doza Compo :)
Evo indike







evo sative









Evo ih zajedno pod HPSom










Evo i neki lagani outdoor u pripremi :)



Morat cu poradit na nekom aparatu sa boljom kvalitetom slikanja da vidite koliko je trihoma krenilo bacat,ima ih cak i po fan listovima :)

Ne znam zasto mi je sad ovako slike izvrtio kad sam ih uploado bile su u normalnom obliku!?
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
35 dan cvijetanja
Poceo sam dramit jer mi djeluju mrsavo,pa sam ih isflusho prije tjedan dana jer sam primjetio visak P.Znaci tamne fleke na liscu od crne do tamnoplave,i umanjeni budovi,nisam ni slutio da ce im Compo gnojivo naskodit,mislio sam da je slabije al ono roko sam sa full doyama cjelo vrijeme.
I druga stvar je ta da mi je velika biljka na jednoj grani ohermila i ima vec dosta narandasti dlaka jedno 50% dok na maloj biljci jedva ima koja.
S obzirom da je ovo 150w grow a ja unutra imam domaja sative + sto je losa prihrana ovo je super jos,a em nemam ni ph kit,ni higrometar ni termometar sve odokativno hbga.Da su neke indike u pitanju bilo bi to bolje al nije ni ovo lose,bit ce tu grama do iduceg indoor,al da ima secera stvarno ga baca ko blesavo :ridinghorse: jedino je opet los fotic u pitanju al probat cu nabavit neki pristojan prije harvesta da vidite te trihome.I nije da se bas zalim,krenilo je to pumpat.)))

I evo bebe koje su spremne za out nikako da odu na out,nisam se jos za site odlucio.Mozda ih podjelim ili cak ostavim za inn ako izduraju pod 60w cfla,ako nisam nace se i neki site za njih


 
  • Sviđa mi se
Reactions: userNomore and CilI

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Htio sam ti već prije napisat da ti izgledaju mršavo...al eto nisam te želio raspizdit pa sam prešutio...doslovno previše flush-aš + loše hraniš...a 150w bilo bi dobro da ti je u prostoru ono toliko da stane biljka i to je sve.
Headovi ti se doslovno nemaju od ceka napumpat..ko da se baviš body bildingom a jedeš samo salate...+ na to sve svako malo povračaš....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Pa to sam i napisao,samo ne tim rijecima.Hbga drugi grow ce bit bolji,al imam ja vec coli ko ruka debele al za 35 dana mi je to slabo,losa hrana,malo svijetla,dosta stresa,ohermljeno,i jos su sative u pitanju.Di ces gore hbga ali bit ce tu nesto heda.
 

Saša443

Izmedju planina i mora..
13.03.2013
2.378
8.620
258
pa uzmi polen od te sto se pohermila i oprasi ovu drugu,dobices fem seme. ;)
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Istina,jos cu vidit dal cu to radit ne treba mi bas tih sativa nesto preterano,mozda jednu colu oprasim da imam menki za out,al ja bi reko da je vec kasno za oprasivanje jer on su sad u 6 tjednu a dok menke sazriju mislim da treba vise od mj dana a ja ove skidam tocno za 3 tjedna jer vec imam nove 4 domaje sto sam si izbiro u vega boxu cekaju da se sele pod 150w.
 

Saša443

Izmedju planina i mora..
13.03.2013
2.378
8.620
258
pa oprasi neku donju granu i kad bude vreme da skidas ako menke ne budu zrele ti lepo saseci celu biljku a ostavi samo tu granu.
ko zna mozda i upali,nista te ne kosta..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: XsmokemashineX

userNomore

Aktivan Član
16.09.2013
193
606
93
Gledam slike i nije mi jasno koja je mala a koja je velika, obje mi izgledaju ogromne. :D
Lijepo razgranato, sve na mjestu, odlično izgledaju, bez obzira na sve. :thumb:
Mislim da ih je šteta skidat tako rano, 56 dan cvjetanja (35+21) je jedva polovica cvjetanja za kraljicu sativu koja ima običaj cvjetati preko 3 mjeseca, ali zato strpljivog uzgajivača nagrađuje vrhunskim dimom.
Kako bilo, pohvale još jednom, jako lijepe biljke. :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: XsmokemashineX
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.