250W HPS-domačica. By:Tropico

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
03.07.2009
1.740
2.317
188
Maloprije krenija kidat listove, i s listovima otkinem jedan vrhic:eek:hno: sasvim slucajno, al zato cu imat tu prigodu da ga isproban:icon_lol: iako je jos rano da bi me drmnilo... al necemo valjda baciti:icon_lol:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bobach79

bobach79

Aktivan Član
19.11.2009
244
53
28
44
pozz!uzeo sam si malo vremena da obiđem dnevnike i uopće mi nije žao!jebote!prava šuma tropicova!ko zna, zna!svaka čast!i još tome mjenjao režime a ja se ne usudim,ma pičim sigurno ako se male pokažu cure a velika tetak!za ovo mora +rep,da se bar digneš malo jer sa coletovim +, i onog unknow growera - si na istom,pozz:icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Decki Hvala na +rep i na dobrim zeljama, a sad odoh da isproban jedan tropical bud:icon_lol:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: kiLDer

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
46
Tropico ti hvališ moje biljke heheheh
Ja sam imao susreta sa takvim džunglama kao kod tebe,moji par frendova je to znalo uraditi baš u Indo... ovako kao ti.
Vjeruj mi da znam kako to izgleda uživo mada sam pogledo tvoje slike od ovih sad najmanje 20 x... i uvjek se iznenadim jer je jako dobro.
Mogu te zamislit kako uživaš kad si kraj njih hehehehe neprpaj po hedovima znam da te draže jer imaju neki voćni miris tako bi rekao po izgledu hedova i boji a pistile i sama unutrašnjost hedova je nekako mekana nježna al ugodan osjećaj kad ih dodirneš.
Ispravi me ako grješim....
Sretno !!!!!!!!
:sick::sick::sick::sick::sick::sick:
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Ma ne prpam po hedovima, vec samo lagano kaziprstom prijedem :icon_lol:, a sta se tice mirisa vjerujem da ce se i on do kraja cvjetanja jos "formirati" ali kad se sjetim pc growa i kako je iz njega davalo, bas teski miris, ovo je sad milina, a i cura mi ne prigovara toliko puno ka prije a ipak je hevy asmatičar!:vb_whip:
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Oftoppic :icon_lol:

Sjela placa pa skupija malo siće da si uslišim zelju



Vrhic je vec u fazi susenja...:icon_lol:
 

bobach79

Aktivan Član
19.11.2009
244
53
28
44
mogu reć da ti lagano zavidim. uživaj! uglavnom i meni je danas odličan dan. buba je ipak buba a ne bubač, a i nešto se malo nabavilo za vikend. pozz
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
32 Dan-12/12

Po meni jako dobro napreduju, sasvim sam zadovoljan. Takoder sam probao i 2 mala hedića. Hmmm, zavrtilo me na neki cudan nacin, iskreno nije mi se svidjelo al je mozda i zato sta cili dan nisan nista poija i fizicki sma bija mrtav, tako da cemo impresije ostaviti za smoke report




Takoder na vrhovim hedova su mi se na krajevima listova pojavilo neko zutilo, vjerojatno nedostatak jednog od elemenata, pa cu sutra ujutro sa vecom dozom od propisane zaliti i vidjet dal ce se sta promjeniti.

Nadam se da set zadovoljni :icon_lol:HAHA:icon_lol:
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
46
Tropico + i +
Brale trebat ćeš štapove da se nepolome vrhovi od težine jer je runjavo jako
Tek je 32 dan bit će tu težine reklo bi se po slikama....
A vidit ćemo kako će to izgledat za nekih 10-15 dana hehehehe
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Pohvalno,šta je je:)
Bome ta domaja cvita ko luda,prilično brzo napreduje.
Takoder sam probao i 2 mala hedića. Hmmm, zavrtilo me na neki cudan nacin, iskreno nije mi se svidjelo
Akakakakka!!!
Hm,istina,izgleda kao da biljke na pola puta cvitanja nemaju dobro raspoređen omjer elemenata potrebnih za ugodan rad.
Evo ja od nove svaki dan degustiram:icon_lol: jednu,stavljam sve manje i manje a radi sve jače i jače:)
Ali istina,ukus mi je prvo gadan jer je sušenje brzinsko,a rad je jak i večinom ako sam malo umorniji ili slabije volje odvede me neko vrime gotovo u paranoju.
Treba se nekako strpiti do kraja,mada je od jedne biljke četvrtina otišla:rofl:
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Pohvalno,šta je je:)
Bome ta domaja cvita ko luda,prilično brzo napreduje.
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Odlicno tropico :) sto rece green bas se vidi napredak pumpaju se hedovi bas brzo!
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Uff komentara kao gljiva poslin kise. Neka NEka, sad mi nos para nebo...haha. Salim se. Hvala svima na rep + i onima koji ovaj dnevnik prate. Jos samo moram rjesiti ovaj nedostatak(misli da je P u pitanju, danas sam zagnoija malo vecom dozom od propisane jer mi se cini da je ovo composanino gnjoivo nekako slabije od recimo plantele koju sam koristija). rezultata cu vidjeti kroz par dana,

Budite mi pozdravljeni!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CaNnDza
03.07.2009
1.740
2.317
188
37 Dan 12/12



Evo kao sto vidite ide to lipo...ALI, TREBA MI HINA POMOĆ!!!!!!!!!!!!!!

Kao sto vidite na slikama sa crnim kruzicima zaokruzija problem koji mi se javlja samo na jednoj biljci. Listovi pri vrhu biljke na rubovima prema unutrasnjosti zute. Gledam i po svemu sudeci je nedostatak K. Sta vi mislite? SVE biljk su isto gnjojene, istom vodom zaljevane, istu ozu gnjoiva dobijale, jednako udaljene od lampe....
ILi je mozda MG????????????

Koji k....c bi se moga desavat????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
46
Brale biljke su stvarno super,valaj ih vidit !!!!!!
Kažeš da su isto gnjojenje sve biljke a samo na jednoj je problem taj žute listovi.
Neznam kolike doze gnjojiva daješ jeli ispod neke norme ili ne ? Meni kad bi se javio problem bio bi radi nedostatka gnjojiva koja općenito slabo koristim nekad neznam ni što ali....
Nemoram ti govorit da ne paničiš nema smisla znaš isam kako se to odvija sve.
A nesumnjam da ćeš ti to sam već nekako rješit...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.