400w hps, domace sjeme - prvi grow u medicinske svrhe

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
10.04.2009
57
86
18
hvala na odgovoru al kod mene se nesto shebalo...

što mi se to dogadja???
rezim svijetla je 18/6 a biljke pocele same cvijetat? dal je to moguce?

evo par slikica:

ova bi trebala biti muzjak


zenka


isto zenka


a ova muzjak?


zasto su same od sebe pocele cvasti? sto sada dalje? drzati to ili ici ispocetka?
molim pomoc
 

cerak1000

Aktivan Član
05.11.2014
1.338
2.666
188
www.facebook.com
Imaš dve babe i dva jajana :) Moguće da se radi o nekim automatima oni cvetaju ne bitno od režima svetla koji im daš!
Ja da sam na tvom mestu sakupijo bi polen i proizveo semenke, tako ćeš znati ubuduće šta sadiš.
Na kraju krajeva sam odlučuješ šta ćeš dalje, u svakom slučaju savetovao bih ti da ostraniš jajane iz box-a.
Edit: mislim da se radi o nekoj sativi po izgledu kojoj je dodat Rudelaris gen i sama začne cvetati posle cirke 25 do 35 dana, toliko od mene, sačekajmo iskusnije pa neka kažu ;)
Koliko su stare ružice?
LP
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: new_user
10.04.2009
57
86
18
uhhh, a vidjet cemo sto ce se dalje dogoditi. ostavljene su na rezimu 18/6. od 6 biljki 4 su zenske i to je tocno tolko kolko mi treba za ovaj box.
muzjaci baceni
evo danasnje slikice


Jesi brobo to ulje što si pravijo, kakav rad ima?
nisam ga ja probao al majka ga trosi. omamljena je od njega, povecan joj je apetit, nema bolova i dosta je pospana.


Svidja mi se i sa srecom ti zelim grow!
Imam jedno pitanje, na sta si vezao PC ventove koji uduvavaju vazduh i koji su venotvi, koliko A na 12V?
Evo da i tebi odgovorim tocno na pitanje. Ventovi su 12V 0.6A a rade na 19V na ovom napajanju

i sve skupa je to spojeno na termostat

i tako to izgleda u boxu


Hvala svima na odgovorima i na pomoci. LP!
 

Rolipop

Aktivan Član
11.02.2012
357
692
93
Dobro si te žičke pospajao, što se sve prikazuje na onim displejima u razvodnoj kutiji?
Jesi planirao neki trening ?
 
10.04.2009
57
86
18
To su termostati, gornji pali grijalicu a donji ventove.
Crveni brojevi pokazuju trenutnu temperaturu, a zeleni zadanu.
Znaci gornji termostat pali grijalicu kad temp padne ispod 17C i grije dok ne dodje na 19c, a donji pali venilatore kad temp poraste iznad 26C i gasi ih na 24C. To sam morao tako napraviti jer se box nalazi u prostoriji di je temperatura izmedju -5 pa do 10, tj. kao i vani pa bi bilo prehladno da cijelo vrijeme rade ventovi.

A od treninga mozda LTS. Nezz ni sam jos...

I hvala jos jednom svima na odgovorima u vezi ovih preflowera... Ja budala se uplasio da sto sam to shebo..
Ali dobro, jos jedna stvar vise koju znam ;)
LP!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: cerak1000
10.04.2009
57
86
18
Pozdrav ekipo!!
Evo slikica iz boxa:


danas uradjen LTS na jednoj da tako napravim i na drugoj?



I jeste li sigurni da nisu one krenule sa cvatnjom? Meni cudno to izgleda... a rezim svijetla je i dalje 18/6
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tarzan
10.04.2009
57
86
18
evo par slikica iz blizine... neznam dali mozete prema tome odrediti dal je biljka pocela cvijetati ili ne. gledam ostale dnevnike i usporedujem slike i meni izgleda kao da je pocela sa cvatnjom a neznam zasto.




 
  • Sviđa mi se
Reactions: Rolipop

cerak1000

Aktivan Član
05.11.2014
1.338
2.666
188
www.facebook.com
Ja da sam na tvom mestu ostavijo bi režim svetla 18/6, i pustijo bi ih tako do kraja, sudeći po slikama još nisu gladne tako da sa prihranom sačekaj makar još 7 dana. Toliko od mene za sada,želim ti puno dobrog cveta
images-q-tbn-and9gcqipi_mpl4xyufbsv2dsddti-l2fkvgod4i1ez3lavr9gwi94uh-png.5114
Piše ti u predhodnom postu mom koji si citirao ispostavile su se moje sumlje kao tačne! Nema mesta panici sve ti lepo ide, samo laganica, reč je verovatno o nekom autoflower soju.
 
Poslednja izmena od urednika:

cerak1000

Aktivan Član
05.11.2014
1.338
2.666
188
www.facebook.com
Ako ti nije problem da gledaš na svaki kilovat potrošen, ostavi rezim svetla na 18/6, uradi lst i furaj tako. Moje mišljenje je da pod tim režimo svetla u svako slučaju dobičeš više količinski, što znači i više ulja, jedino što ja tu vidim kao problem je da neznaš o kojim automaticima je reč i dali će to ulje biti tako delotvorno kao što bi trebalo!
 
Poslednja izmena:
10.04.2009
57
86
18
Hvala vam na pomoci i oprostite sto sam dosadan al nisam znao da mogu dobiti automatik sjeme iz kupljene vutre...
Rezim ce ostati onda tako kako je i sad. Mogu ga i pojacat ako je potrebno.
Jbg. nov sam u tome i ovo su stvari koje nisam ocekivao. Hvala svima jos jednom!

LP!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: cerak1000