400w hps, domace sjeme - prvi grow u medicinske svrhe

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Rolipop

Aktivan Član
11.02.2012
357
692
93
U slučaju da si muške samo izbacio iz boksa a da su ti još tu negdje probaj uloviti malo polena pa oprašiti jedan sporedni vrščić, jer ako tvojoj majci bude odgovaralo ulje od ove ture imat ćeš sjeme i za sljedeću turu...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: new_user
10.04.2009
57
86
18
Muske su stvar proslosti.. Al imam jos jedno 10-15 sjemenki jer je dosta sjemena bilo u 50g. Puno sam ga i bacio al ima za dalje dosta.
Ako ovaj grow bude uspjesan za sljedeci planiram naruciti Critical kush kako mi je Chill predlozio.

Idem sad malo proguglat o tome al znaci ako se automatik oprasi automatikom opet dobivamo automatika?

I ove stvari oko hermija mi nisu bas sjele pa ako imate kakav link od teme di je to lijepo objasnjeno da proucim
 

cerak1000

Aktivan Član
05.11.2014
1.338
2.666
188
www.facebook.com
Drag
Hvala vam na pomoci i oprostite sto sam dosadan al nisam znao da mogu dobiti automatik sjeme iz kupljene vutre...
Rezim ce ostati onda tako kako je i sad. Mogu ga i pojacat ako je potrebno.
Jbg. nov sam u tome i ovo su stvari koje nisam ocekivao. Hvala svima jos jednom!

LP!
:cool23:Tu smo da pomognemo, pitaj sve što ti ne bude jasno, naćiće se već neko ko će znati da ti odgovori!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: new_user
10.04.2009
57
86
18
Na hemafrodite sam mislio. Kolko vidim oni se pojavljuju zbog stresova.. A i negdje sam procitao da ako hermi sam sebe oprasi da ce iz tog sjemena doci hermi. Pa me zanima ako ima kakva tema di je to sve na jednom mjestu objasnjeno.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
jbg sorry, preskocio sam r. ne znam za neku konkretnu temu o hermijima, provlace se kroz postove tu i tamo, ukucaj u pretragu pa vidi sta je pisano, a pisano jeste, i sam sam to objasnjavao
 
  • Sviđa mi se
Reactions: new_user
10.04.2009
57
86
18
Nacitao sam se sad vec prilicno. Ako ce biti genetski onda si nemogu pomoci, al sad konkretno me zanima ovaj stres sa svijetlom jer zalijevam biljke kad je HPS ugasen. Znaci u fazi mraka dobe cca. 5 min slabog svijetla. Moze li to prouzrociti pojavu hermija?
 
10.04.2009
57
86
18
Da se javim...
Curama je danas 44. dan zivota. Bilo je problema svakakvih i vjerojatno bi to trebalo bolje izgledati al bitno da su biljcice jos zive.
Jedno vrijeme su im stabiljke pocele dobivati ljubicastu boju.. Mislim da je gnojivo u pitanju bilo. Previse dusika, premalo fosfora. Ovako je to izgledalo:


Nakon jednog zalijevalja sa full dozom plantelle cvet i jednog sa pola doze situacija se popravlja.


Osim tih poteskoca krepao mi i vent pa je pola dana temp bil oko 35C. Nadam se da cu imati malo vise srece u nastavku :)
Jesam li dogurao do pola growa? Kolko citam automatici zavrsavaju od 70 do 90 dana.

Sljedeci tjedan cu pokusati sloziti nekakav reflektor pa ako imate kakvu preporuku jako bi dobro dosla.
Ovaj mi se svidja i za sada je tako nesto u planu:
hortiline northstar
http://www.hydrodaze.co.uk/Files/97685/Img/03/northstar-web-1-zoom.jpg
Neznam dal da radi toga otvaram novu temu u opremi za uzgoj pa zato prije pitam tu. Ovaj gore bi mi bio idealan da gore na vrh montiram crijevo koje koristim za promjenu zraka u boxu i da vuce topli zrak direk od lampe van. Miris me ne muci tako da filter necu ni stavljati.

LP!
 
10.04.2009
57
86
18
53. DAN

Box se popunio, djevojke su se kolko tolko oporavile. Svaki drugi dan piju 1l vode, jedno zalijevanje je cista voda a jedno full doza plantelle cvet. Reflektor sam uspio sloziti i puno je bolje sad nego je prije bilo, HPS je na 20cm od bilja a temp ide max do 29c.

U boxu stvari napreduju ali izgleda da gubimo bitku :(. Doktor je rekao da je majka trenutno u terminalnoj fazi maligne bolesti tako da gubim volju polako sa svime time.

U medjuvremenu sam nabavio jos 50g vutre da napravim ulje, nisam ga jos skuhao ali sam probao robu. Bilo je jako puno sjemena unutra tako da vjerojatno nije bas neka kvaliteta ali ja rijetko konzumiram pa me je svejedno pokosilo. Prvih pola sata od nas troje koji smo pusili niko nije zucnuo ni rijec. A sat-sat i pol se nisam mogao dici sa stolice, frendica koja nije pljugala je rekla da smo bili kao kipovi :) jedva da su se oci malo pomicale...

Evo par slikica iz boxa:





LP!
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
prorijedi zalijevanje, bolje svakih 4-5 dana sa 3 litre vode nego svaki drugi sa litrom, tako vlažiš samo površinski sloj zemlje i korijen se ne razvija u dubinu u potrazi za vodom nego ostaje tu gdje je.

ne gubi nadu ni volju, treba se boriti do zadnjeg daha!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: new_user and Stipe

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.813
2.698
Weed California USA
Biljke izgledaju super :)
Vutra koju si nabavio zvuci ok po radu. Napravi ulje sto prije i kreni sa terapijom. Ak sve prodje ok trebo bi dobit oko 5ml ulja.
Puno srece zelim !
ps: metalac dobro zbori, rjedje zaljevat sa vise vode dok ne procuri, pricekas 1min, prolijes iz tanjurica visak.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: new_user and nerp
10.04.2009
57
86
18
Biljke su u 5-7l teglama i izmjerio sam ako stavim 1.2l vode onda procuri, a litra sve dobro namoci i ne procuri. Mogu zaliti tako da procuri ali nevjerujem da ce nesto duze to drzati kad su u malim teglama.
A sto se korjena tice evo kako je izgledao na muskoj biljci koju sam bacio 31.01., znaci prije 22 dana.




I hvala na podršci!
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
ako si u mogućnosti, presadi u duplo veće posude, nije još kasno. neka svježa zemlja bude vlažna, a korijen neka bude suh tako da što prije krene s rastom u novu svježu zemlju (rezultati će biti više nego vidljivi, i to u roku tjedan-dva).
 
10.04.2009
57
86
18
DAN 65.
Pozdrav forumasi!
Evo mali update. Biljcice su dosta porasle i napravile mi guzvu u boxicu. Mislim da je sve u redu sa dvije biljoze, a dvije strajkaju nekako, rastu al se ne pune cvjetovima. Zanima me vase misljenje.
Zalijevanje je ostalo isto 1l obicne vode, pa onda 1l sa prihranom. Samo sto sad 1l ne drzi dva dana nego popiju za dan i pol. Tako da zalijevam 2 puta u 3 dana.
Nisam presadjivao u vece posude jer mi trenutno nije to bas izvedivo, ni financijski ni vremenski. Odradit cu sad taj grow do kraja u tim malim posudama pa kako bube bude... Za sljedeci cu se onda malo bolje pripremiti.
PH zemlje je oko 6 +-0,2
AM zemlje je 0,3-0,4 (kupljeni supstrat ima AM 0,35)
I neznam do koje granice se smije AM sa prihranom dizat, tj. do kolko ove nase biljoze podnose. U knjizi koja ide sa tim EC i AM metrom ima za sve biljke tablica ljepo sa idealnim vrijednostima, od visibaba do jablana, povrca, voca, al za cannabis nema. Bas cudno :) (preko gugla nisam gotovo nista nasao o tome AM-u, pa ako zna netko nesto bio bih zahvalan da mi objasni malo)

Da ne duljim vise evo par slikica:

Box:
DSC_0330.JPG DSC_0331.JPG DSC_0332.JPG

No.1:
Ona je najslabija sta se cvijetanja tice... Da je izbacim iz boxa ili ce ipak biti nesto od nje?
DSC_0334.JPG DSC_0335.JPG

N0.2:
Ova prati jedinicu
DSC_0336.JPG DSC_0337.JPG DSC_0338.JPG

No.3:
Ova bi trebala biti ok...?
DSC_0339.JPG DSC_0340.JPG DSC_0341.JPG

No.4:
i ova valjda...
DSC_0342.JPG DSC_0343.JPG DSC_0344.JPG

I da navedm jos samo to da su No.3 i No.4 topirane, a No.1 i No.2 nisu.

Jos dvije slikice:
DSC_0345.JPG DSC_0346.JPG

Puno sam se ovih dana nacitao o susenju i curingu. Zakljucio sam da bi meni bilo najpametnije napravit water curing buduci da trebam vutru za ulje, a tako onda i mogu prihranjivat do samog kraja. Jel to tako ok?

LP i hvala svima koji prate dnevnik i pomazu da uspijem uzgojit nesto!!
 

Prilozi

  • DSC_0347.JPG
    DSC_0347.JPG
    215,4 KB · Pregleda: 58