600W Hydro drip sistem

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
mario, priznaj da ti doomer odrađuje grow, isto kao i onaj prošli... :p

šala mala, bit će užitak pratiti još jedan vrhunski grow. sretno!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mario339

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
metalmaniac je napisao(la):
mario, priznaj da ti doomer odrađuje grow, isto kao i onaj prošli... :p
Metalni ma gdje da ti tako nesto padne na pamet...aj sad provalio si me :) Dr.Doomeru :respect:

Creative druze :signs046: :respect: zanas sta te ceka na kraju............
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Creative

Peroooooo

rješenje je praštanje
Poznanik Foruma
02.12.2011
853
3.678
163
Pozzdrav Mario majstore,daj reci kako se zove taj kamen gdje rastu ,kolko košta-pakiranje???
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Ej Pero...Hydroton ili glinene kuglice ima ih raznih oblika proizvodjaca i neka normalna cijena je 30eura za 50 L
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Danas 15 dan mojim curkama i nisam bas nesto previse zadovoljan situacijom al sad moze biti malo i moje greske posto sam promijenio nacin navodnjavanja za razliku od prijasnja dva puta jer ovaj tempo koji koristim bi trebao usmjeriti biljku da razvija sto vise korijen pa mozda je to jedan od razloga stagnacije zadnjih 3 dana ili je takva genetika u svakom slucaju vidjet cemo uskoro jer za ovu dob su mi malko zaostale..










i trolista mi je nekako najvise problematicna na njoj se vidi najvisa stagnacija

 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Ja imam problem sto sve sto radim uvijek mislim da moze bolje i zato nikad nemogu uzet jedan sistem i po njemu radit...tako je bilo i ovo sa vodom nisam siguran i vjerovatno su razvijale korijen pa su zbog toga gore stagnirala al vratio sam jucer na staro i evo vec sad se vidi razlika bas im je to falilo sacekat cu jos dva dana pa cu im dodati i Mineral magic da vidim kako ce reagirati na njega a i u cvijetanju cu promijeniti rezim svijetla ici cu na 11-13 pa svaka dva tjedna smanjivat da nakraju bude 9-15 ...nemogu ja bez eksperimenata vec sad mi se vrti po glavi sta cu isprobat u slijedecem a ni ovaj jos nisam poceo kako treba :ludak
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Kali je napisao(la):
Ma bit će one u redu... ;) dok počnu, nećeš ih moći zaustaviti.
e moj mario....
ti nisi bio u školi kad je bila ona priča...
iz ružnog pačeta nastane prekrasan labud
xwxy.jpg
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
da neduzim neda mi se tipkat danas im je 27 dan a od prije dva dana su prebacene na 12/12



trolistu sam morao topirat jer je izbacila na vrhu neku cudnu masu koja se jako sporo razvijala tako da sam to skinuo i sad idemo sa tri glavne grane i dobro se razvija



ovih dana napisem malo vise o gnojivu,vodi i glupostima koje sam uspio iskombinirat :vb_wave:
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Malo o vodi ovaj put sam odabrao da koristim male doze gnojiva cisto da probam jer mislim da velike doze su nepotrebne i vrlo lako mogu dovesti do problema...krenuo sam sa EC 0.50 i tokom tri tjedna vegetacije sam dosao na EC 0.80 i cini mi se da im je sasvim dovoljno...probao sam ubaciti i Mineral megic ali sam brzo odustao jer nije mi se svidjelo razvoj biljki a i jako zamuti vodu i vrlo lako zastopa zracni kamen tako da sam odlucio neupotrebljavat ga vise i nastavit sa provjerenim 3 dijela flora serijom + bio bloom...jos uvijek trazim formulu za stabilizirat ph nije lose ni sada ali opet moram kontrolirat svakih 24 h al cu slijedecu zamjenu isprobat jedan novi recept http://www.ghe-blog.com/blog/2012/05/09/tip-how-to-buffer-reverse-osmosis-water/ mozda upali...jucer je zamijenjena voda EC 1.10 Ph5.7


u srijedu sam skoro sjebao lampu jer sam krenuo da iskopcam iz struje da mi se nebi upalila dok slikam i dok sam dosao do kabla lampa se taman upalila na par sekundi kad sam ju ugasio i nakon slikanja ustekam kabal al lampa ni da cuje i nakon pola sata kad sam se pomirio sa cinjenicom da sam je sjebao najednom se upali sama od sebe tako da sam dobro prosao i naucio jednu lekciju nikad ne gasi lampu tik nakon sto se upalila

z7 neznam sta bi mislio o njemu svaka od 5 biljki svoju politiku vodi al vec cu im ja glave doci ima da im iscijedim i poslijednju kap soka samo da dodje vrijeme :vb_devil:











 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
ne brini mario, nećeš tako sjebati lampu. to je normalna pojava, kad se HPS ili bilo koja HID lampa upali i ugrije na radnu temperaturu i isključi, treba joj barem 10 minuta hlađenja prije nego što se opet upali. ako je ostaviš uključenu, upaliti će se sama kad temp. padne, a možeš je i isključiti i kasnije ponovno uključiti, sasvim je svejedno...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.