600W Hydro drip sistem

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
ebiga saznao sam na tezi naci jer mi nije bas najbolje krenulo sa ovim growom sve me handri od genetike do PH i EC metra i onda jos dosla i lampa na red i sekunde su me dijelile od bacanja svega kroz prozor...
 

crunkisi

Aktivan Član
29.11.2012
307
914
143
63
nista se ne brini, bolje da su malo gladne nego da su uvijek site.... tako pustaju korijen dublje... a vise korijena = vise biljke :D


nema odustajanja :)
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
kad smo kod korijenja moram uradit jedno dobro sisanje jer se raspuzalo na sve strane ima ga jedno 15 cm izvan tegli
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.dr.Smok

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
mario339 je napisao(la):
u srijedu sam skoro sjebao lampu jer sam krenuo da iskopcam iz struje da mi se nebi upalila dok slikam i dok sam dosao do kabla lampa se taman upalila na par sekundi kad sam ju ugasio i nakon slikanja ustekam kabal al lampa ni da cuje i nakon pola sata kad sam se pomirio sa cinjenicom da sam je sjebao najednom se upali sama od sebe tako da sam dobro prosao i naucio jednu lekciju nikad ne gasi lampu tik nakon sto se upalila
http://youtu.be/07HSc8j1U2c
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Malo novosti...40 dan od klijanja i 3 cvjetanja, z7 nastavlja i dalje svaki svoju politiku da vodi i sumnjam da su dvije najvece hermi barem se meni tako cini sto se tice ostalog jos uvijek bezuspijesno trazim formulu da stabiliziram PH na vise dana i za sada uspijevam samo pogorsati stvari al nada umire zadnja pa tako i moji pokusaji se nastavljaju...trenutno razmisljam sta cu uraditi sa hermijima jer sam jednu biljku mislio i tako iscijediti u sok za nekih 2-3 tjedna kad postane guzva a ovu drugu mozda ostavim do kraja da probam dobiti i koju sjemenkica vec kad se pruza prilika da i to probam a meni za sokove to nece igrat neku veliku ulogu jer ako sam dobro shvatio Dr. Courtney hermi su jako dobri za sokove zbog svog jedinstvenog sastava kanabioida :)







 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
Pa fino ide za sada, prave biljke !

Hehe kazes kako su ****** za modu tako je hermi za sok : D

- A za stabilizaciju pH, hmmm znaci cijelo vrijeme koristis floru micro ? Navodno ona stabililizira ph (kolko tolko).
Ja mislim da ti je jos uvijek najveci neprijatelj dodatak obicne vode u Ro vodu. Zasto to uopce radis ?

Evo sto kaze GHE na sluzbenoj stranici o pH:

"pH can acidify to an unacceptable level when nutrient solutions are used with poor quality water, or pH unstable media, such as rockwool. High growth rates can also destabilize pH."
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
hehe tako nekako dosla vremena da je gej ok pa stoga nema diskriminacije ostaju u boxu do kraja..

a za PH nacitao sam se svakakvi gluposti i sad testiram jednu po jednu sa razlicitim omjerima al probao sam i sa cistom RO vodom pa opet nisam bio zadovoljan rezultatom al cu se sigurno vratiti od slijedece izmjene na cistu RO jer bas sam veceras ispucao zadnju opciju sa miksanjem obicne i RO tako da cemo vidjeti uskoro a mozda mi vise nebude ni trebalo ako se prebacim na organski uzgoj u zemlji :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: doomer

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
daj da ih vidimo sad nakon 2 tjedna :ridinghorse:
jesu li uopće žive? :popworm:
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
kako to misliš hermije ostaviti do kraja u boksu?
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
@Metalni ovaj grow cu 90% posto da koristim za sokove od svijeze biljke a hermiji imaju specifican sastav kanabioida zbog svoje mogucnosti za opstankom i produzenjem vrste a nama trebaju kanabioidi tako da i oni imaju svoje mjesto pod lampom dok mi nestigne sokovnik :D

@Mazar evo probao sam da okinem koju fotku al veceras me bas nista neide od ruke pa ces se morat zadovoljit sa ovim

prije desetak dana sam odradio lolipop i tad su izgledale ovako



a danas im je 54 dan i vise, manje 14 cvijetanja jer svaka i dalje nastavlja sa svojom politikom pa je u skladu sa njima i ovaj dnevnik takav al nije sve tako lose...dva hermija sam obilazio par dana i skidao bananice i sad cvijetaju kao blesave a tko zna sta sam ja to skidao (zadnje dvije u boxu) ali imam ogroman problem sa visinom tako da sam ih obadvije slomio pod kutom od 90° al ni to nije pomoglo jer su se nize grane opet zalijepile pod lampu a najbolje je sto sam ovaj put koristio manje saksije da izbjegnem problem sa visinom :knockknock: ocito da sam trebao koristit vece jer kod mene sve ide kontra...ostale dvije napreduju dobro i nisu nesto prezahtijevne dok trolista koju sam topirao i nalazi se u sredini cijelo vrijeme je zaostajala da bi u zadnjih tri dana izrasla nekih 15 cm i sad se prikljucila u borbu za opstanak u boxu jer uskoro cu jednu da eliminiram i iscijedim u sok da napravim mjesta za ostale



toliko za sad :pilot :vb_wave:
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
gdje si marac,odlicno je to :respect:
Slobodno ih cropaj nece naskoditi.Sve grane...Ja sam svoje cropanjem drzao u istoj visini kroz cijelo cvijetanje.Jedva da tu vrstu treninga i osjete...provjereno
Zdravo izgledaju i to je najbitnije ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mario339

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
ma nemam izbora moram ih cropat a nemam volje da ih lomim i zajebavam se sa njima ja bi to najradje pustio da ljepo raste koliko hoce al fali visine i nema mi druge nego da si slozim jedan box od 2.50 visine pa da vidim koliko mogu da izrastu...ova zadnja lijeva je 1.60 i nece jos tako skoro stati sa rastom
 

Peroooooo

rješenje je praštanje
Poznanik Foruma
02.12.2011
853
3.675
163
Pozdrav Mario doktore,vidim đungla je sve gušča i neka je......nemogu hahahahaha razumijeti to što režeš korjenje-pa to ziher smeta biljci a ne znam što bi ti smetalo da jednostavno u tu veliku kadicu nasipaš ispranog hidrotona tj. tog kamena koji koristiš i pustiš korjen da free raste.....
A što se tiče savijanja grana-puno lakše se savijaju(da ne pucaju) kad je biljka dosta žedna-tad je meka i savitljiva...
Sory zaboravio sam koju turbinu-tj. vent koristiš za izvlačenje vručeg zraka-ova cijev kraj žarulje???? e da i koja je pumpa za vodu???....ne ljuti se zbog ovih pitanja al baš sam u gužvi i zaboravio sam :snooze:
SAMO NAPRIJED I HRABRO,STRPLJIVO ,MUDRO!!! :respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Ej Pero vec sam mislio da te nema al jos uvijek ti se da pratiti moje slatke muke :respect: vec smo bili raspravljali oko hidrotona u kadici i zakljucili da u mom slucaju to neide posto svaka dva tjedna perem rezervar i kadicu a ako imam hdroton od toga nema nista i sve bi se usmrdilo za 30 dana a rezuckanje korijenja im ocito nesmeta da napravim po tvome malo bi mi bilo i 3 m visine...vent mi je od prloslog puta 1000 m3 i 145W potrosnje ali sam nasao nesto novo za slijedeci 550 m3 i 35W moram gledat da smanjim potrosnju struje jer nemislim tako skoro prestat sa growanjem a racuni nisu bas mali...pumpe su ostale iste 1000 L/min za hranjenje i 750 L/min za mijesanje vode u rezervaru

Pozdrav druze i samo opusteno ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: userNomore

Peroooooo

rješenje je praštanje
Poznanik Foruma
02.12.2011
853
3.675
163
Mario majstore hahahaha da dobro kažeš SLATKE MUKE-jer od kad se zaljubih u našu sv.Biljku sve ali baš sve bih htio znati pa se eto tako zalečem ko lud u pitanja pogotovo oko hidra (a dosta sam i zaboravljiv ) pa sory što davim tj. što se ponavljam ali znaš ono ja bi to onako kako ja mislim da je bolje a ne kako ti misliš-kontaš ,hahahahahaha svi mi mislimo (koji smo njome zaluđeni ) da bi mi uvijek nekako bolje!!!....e sad sam zabrijo-ne znam dal si me razumio :sadbanana: :smoke18: al uglavnom ništa loše nisam mislio. E da a što se struje tiče mislim ali samo mislim da bi mogao sigurno smanjit račun i to dosta. Ovo kad kažeš da napraviš po mome malo bi ti bilo i 3m-definitivno se ne razumijemo ALI neka aaaaaahahahahahaa tu smo pa malo pomalo.
Jako mi je drago da si tu,trudiš se-boriš-pravi doktor !!!! Zadnje vrijeme baš više uživam u groowanju nego u konzumiranju....Kako je majka??? :respect:
jesam udavio-sory
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.