600W Hydro drip sistem

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Peroooooo

rješenje je praštanje
Poznanik Foruma
02.12.2011
853
3.675
163
kako su lijepe-prekokrasne Mario !!! šta š s hermićima???? sjeme??? A ova razlika se vidi naravno-pumpaj samo pumpaj-bašfina đunglica sa kristalima!!!! :ridinghorse: :ridinghorse: :ridinghorse: :smoke18: strpljivoooooo !!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mario339

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Big L je napisao(la):
bože kolko kristala :eek:
nemam neko veliko iskustvo al vec drugi put od 3 growa najmanja i najlosija biljka onako na oko uspijeva se probiti skoro na prvo mjesto...evo sad prva sa lijeve strane je vidljivo manja od ostalih al zato ima nevjerovatnu kolicinu kristala da mi je toliko zao sto nisam imao mogucnost ostavljanja klonova i radjenja svoje selekcije jer ovo bi se stvarno isplatilo imat opet u boxu al nagodinu poradim i na tome pa cu imat svoju selekciju i birat najbolje od najboljeg :)
perobukvic je napisao(la):
kako su lijepe-prekokrasne Mario !!! šta š s hermićima???? sjeme???
hermi je trebao u sok al kako mi se cini ostat ce do kraja da vidim hocu li uspiti dobiti koju svoju sjemenku vec kad imam priliku nauciti nesto novo a 85 dan slijedi eliminacija dijela biljki koje odaberem za sok tako da cu ostat vjerovatno sa dvije biljke do kraja...hermijem i mozda pustim ovu malu obasutu kristalima da napravim koju kapljicu ulja za zimske dane :)

edit:pero mama je dobro svi nalazi su u granicam i nema naznaka pogorsanju a tek kako ce da bude kad ovo bude gotovo :hehe: :b_hop:
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
73 dan i 33 cvjetanja voda RO EC 1.40 PH 5.6 - 6.0











hermi


nemam nista posobeno za napisat preslo u rutinu daj im hrane i vode i pusti ih da se goje...slijedece slikanje cu ih vadit van pa malo vise paznje posvetim hermiju koji djeluje da bi mogao ostaviti koju sjemenku za novo potomstvo a vec kad sam kod sjemena ima li neka odredjena faza kad je najbolje za branje?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
samo ti menke ostavi sa biljkom, skidas ih kad i biljku, sem ako se ranije ne otvori seedpod
2ngwmzn.jpg
 

crunkisi

Aktivan Član
29.11.2012
307
914
143
63
Odlicno ovo ide, a kad smo vec kod toga... ima tko menki za trejdat? :D








14. Bez ponude/potražnje ilegalnih proizvoda
Marihuana u ex-YU zemljama još uvek nije legalizovana dok sloboda govora postoji, zato, da bismo ovaj sajt održali legalnim, strogo je zabranjeno nuditi i/ili tražiti prodaju ili razmenu bilo čega što je ilegalno u bar jednoj od država bivše Jugoslavije, počevši od semenki Marihuane pa do Marihuane već spremne za konzumiranje.
Skrećemo vam pažnju da je strogo zabranjeno obraćati se ljudima, a posebno administratorima sajta, kako na forumu tako i preko kontakt forme na sajtu za zahtevima za nabavkom (prodaja/poklanjanje/razmena) bilo kakvih ilegalnih sredstava (uključujući i Marihuanu) i ukoliko tako nešto uradite možete i najverovatnije ćete biti trajno banovani.

shvatiti cu ovaj kometar kao salu...molim te pripazi na pravilnik ...
hvala :)
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Creative je napisao(la):
nemoj uzimati menke od hermica nego od susjednih cura koje oprasi ;)

ma zasad mi se cini da nije oprasena nijedana osim njega samog jer ja sam kidao bananice tako da nije bas bilo polena a koji su problemi ako uzmem sa hermija?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
potomci ce da budu hermici jedino ako se radi o genetski uzrokovanom hermafroditizmu, nema tu neke tendencije, ili je genetika ili sredinski uzrocnik. ako je sredinski uzrokovano (neka vrsta "stresa") potomci ce biti fem biljke, ako je genetika u pitanju potomci ce biti hermiji
 

Peroooooo

rješenje je praštanje
Poznanik Foruma
02.12.2011
853
3.675
163
Mario pa zar ti nije frka da češ imati biljke-vrhove sa podosta sjemena-ako ne vadiš hermije iz boxa??? ili ???
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
@ Pero pogledaj gore post 226 ;)


Bogeyman je napisao(la):
potomci ce da budu hermici jedino ako se radi o genetski uzrokovanom hermafroditizmu, nema tu neke tendencije, ili je genetika ili sredinski uzrocnik. ako je sredinski uzrokovano (neka vrsta "stresa") potomci ce biti fem biljke, ako je genetika u pitanju potomci ce biti hermiji
odlicno sad cu barem saznat jeli bilo do mene ili je genetski sto bi bilo super jer u tom slucaju bi mogao uzgajat svoje hermofidne koji su odlicni za sokove a mogao bi se i poigrat sa krizanjem ako ce vec biti polena steta ga neiskoristi
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
marac nije genetski jer si sadio fem. a ne regular.Bolje da je hermic izazvan stresom jer onda daje fem.sjemenke...koliko sam shvatio;) ili sam nesta pobrkao??
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
relativno je lako razlikovati ova dva modaliteta, genetski herm se javlja na pocetku cvetanja, jasno su uocljivi muski i zenski cvetovi vec u prvih par sedmica, kod sredinskog imamo zapravo "uticaj" spoljnih faktora na inace zensku biljku, tako da se u kasnijoj fazi pojavljuju "bananice", prakticno "izlaze" iz zenskog cveta... ako sam uspeo objasniti
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
a jel moze iz fem.sjemenke nastati genetski herm.?
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
ja mislim da bi ovo kod mene moglo biti genetski jer od samog starta se vidjela ogromna razlika u visini biljki koje su onda pocele izbacivat bananice ali tako mi je svejedno kad slozim vega box onda cu vidjeti na cemu sam ali bi volio imat svoje z7 hermije
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Peroooooo

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
opa cupa je napisao(la):
a jel moze iz fem.sjemenke nastati genetski herm.?
a jbg. ja sam iz fem semena dobio musku biljku, ne bi me cudilo da moze mada licno nisam naisao na takav primer, al kod genetike sve zavisi od nekoliko kolena u nazad pa dozovoljavam i tu mogucnost, mada bi brideri trebali da vode racuna sta sa cim se ukrsta, e sad koliko vode i da li moze da im se omakne...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
da frend, to je ta situacija kad se od starta krenu razvijati odvojeno zenski i muski cvetovi

2vmx0gk.jpg


ali ako uzmemo u obzir da se radi o relativno mladoj sorti i kada se pogleda geneolosko stablo, ne treba previse ni da cudi pojava hermija i prilicno razlicitih fenotipa, treba malo vremena da se to stabilizuje i procisti
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.