Berba

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
14.01.2015
1
0
1
36
Bog ekipa ako bi mi mogli pomoć još sam početnik , evo par sličica pa me zanima jel još spremna za berbu? Hvala
 

Prilozi

  • image.jpg
    image.jpg
    1,2 MB · Pregleda: 295
  • image.jpg
    image.jpg
    1 MB · Pregleda: 292
  • image.jpg
    image.jpg
    1 MB · Pregleda: 296
  • image.jpg
    image.jpg
    1,1 MB · Pregleda: 280

Bassman

Aktivan Član
07.10.2013
516
1.403
163
35
Ja bi to ostavio jos malo, tjedan dana.Ovisi kakav rad zelis, o kojoj sorti je rijec? i da, fulao si temu, vidim tarzan je brzi.
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Prvo, prebrzo si je pustio bez gnojiva.
Drugo, nije velika šteta.
Treće na 5 litara vode, stavi 3-4 kapi meda.
Na početku daj 0.5l srednje vruće vode i promjesaj sa medom, dodaj
ostalu vodu i izmesaj. Zalij i za 3-4 dana, harvest.
 
14.01.2015
1
0
1
36
I to će onda bit vrh za pušit, to brat






***
ne treba citat kada odgovaras odmah nakon posta
pwrsd
 
17.04.2013
21
4
3
u maju sam zveknuo Early skunk koji je cvetao od pocetka septembra..pre 5 dana sam bio da prekontrolisem biljke... bilo je oko 2o kom visine oko 2 m sad ne znam tacno nisam brojao. hteo sam malo da se obezbedim za duze vreme... Kisa je ubila ovih dana tako da sam morao da skinem tri biljoze jer nisam mogao da ih drzim.. ove ostale sam odlozio na par dana jer nisam bio u mogucnosti da odradim odmah.. Kada sam dosao sinoc prvo sto sam primetio je da su grane koje vode do tog mesta polomljene, konac koji sam zategao je pukao al opet racunam mozda je vetar. kada sam dosao na sajt video sam samo pruteve neko je obrstio sve i prazno...u tom trenutku sam stao nepomican i nisam verovao sta se desava. jos sam u soku...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
20 komada od 2 metra za licnu upotrebu. i sve na jednom mestu. a neka su ti uzeli kad si megaloman
16. Zabrana komercijalnog uzgoja
Vutra.org ne podržava uzgoj marihuane u komercijane svrhe. Ako administratorski tim donese odluku da se radi o komercijalnom uzgoju marihuane, znači ako netko uzgaja ili namjerava uzgajati mnogo više biljaka nego se to može smatrati da je za osobnu upotrebu, bit će banovan sa foruma. Vaša stvar je koliko biljaka sadite, ali pošto je ova tačka prilicno delikatno pitanje, zamolili bi vas da na forumu ne prikazujete uzgoj vise od 10 različitih odraslih ženskih biljaka (maksimum, i to nikako više od 5 na istoj fotki). Ovo se pogotovo odnosi na outdoor uzgoj. Računajte da je u zemljama gde je uzgoj legalan dozvoljeno uzgajati 4 do 6 komada, pa nek vam to bude orijentir i neki optimalan broj.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: irieman and Stipe

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Kako mislis obrstio? Poskidao ili nesto ih pojelo? I sta ti je trebalo covece 20 biljki yebo te... ja sa 3 imam za celu godinu... budi zahvalan pa si nesto skinuo ;)
 
17.04.2013
21
4
3
nije za komercijalnu jer sam narucio regular seed i u 90 odsto slucajeva se pokazale zenke a racunao sam bar da ce biti 10... bile su 2 m ali su bile mrsave i nisam radio toping, ne bi bila to neka kolicina jer ja nisam mnogo pridavao paznje i nisam cesto isao

@lood
neko je obrao ostavio samo stabla.. al gde nadje dva dana pred harvest
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.