Big Tower Pc Grow Box 1st Time Assorted Auto Mix

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

seeders

Aktivan Član
05.01.2010
91
2
0
33
Evo još jedan updateić. Razlog tome je formiranje drugog reda listića. :)

P.S. nemojte misliti da mi moriah više znači jer stavljam više njenih slikica, jednostavno je fotogeničnija :):)

Moriah:





Kaya:

 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
dobro je nego smanji slike imas vec cetiri strane slika a biljke su dva cm... a i nemaju svi brzi internet kao ti pa tako neki ne mogu ni da pogledaju slike...
 

seeders

Aktivan Član
05.01.2010
91
2
0
33
Evo još jedan update. Stigli su mi i drugi listići te sam počeo razmišljati da ih počnem odmicati od lampi (što već jesam jedanpun za dva mala DVD-a) ili čak i presaditi. Zalijevane nisu već nekoliko dana. Puštao sam im nekoliko puta čak i klasičnu glazbu. :)

Moriah:




Kaya:

 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
poz,lijepo napreduju,samo nemoj previše čačkati oko njih (vlastito iskustvo) i bit će sve ok.

nego,stvarno bi trebao smanjiti slike.
odeš na www.postimage.org uploadaš slike i ispod svake imaš link PRIKAŽI KODOVE. otvoriš taj link,kopiraš kod pod imenom THUMBNAIL ZA FORUME(1),zalijepiš ovdje i imaš thumbove,brže će otvarati stranicu,pa da i mi sa sporijim vezama ne osijedimo dok se slike pojave. ;)
 

seeders

Aktivan Član
05.01.2010
91
2
0
33
Može, još ću ih smanjiti. Ta opcija je nekada bila i na imageshacku...

EDIT: prebacio sam se na postimge.org da bi mogao stavljati thumnailove s redirectom, ako ima koji voljan admin ili mod da promijeni i druge slike, neka javi u PM da mu dam linkove
 

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
58
0
38
nema potrebe prijatelju svaki dan ili svaki drugi za update...skrati to na tjedno ili nekako vec neke intervale...

inace sve 5
 

seeders

Aktivan Član
05.01.2010
91
2
0
33
Evo još jedan updateić.
Moriah je zalivena u petak (listovi su se savili prema gore), a Kaya u subotu (dogodilo se isto što i s Moriah). Svaka je zalivena s 2dl vode te lijepo napreduju. Nažalost, tek sad vidim što sam napravio s prekomjernim zalijevanjem - nedostaje mi pola tegle zemlje što je sve iscurilo. Iako su još male, dvoumim se trebam li ih presaditi u veće tegle ili ne. Pročitao sam komentar da mi mogu prestat rast pa mi to ostalo u uhu. :)
Nadam se da ćete me dobro savjetovat. Btw. Da skinem još DVD-a?

EDIT: Ovo je 14. dan od stavljanja u zemlju.

Kaya:






Moriah:




Obje:
 

njrnjava

Aktivan Član
09.05.2011
106
17
18
36
kad tad ćeš ih morat presadit...ja mislim da bi mogo odma, a mos i sacekat jos koji dan, ima tu na forumu kako presaditi sto jednostavnije neda mi se sad tražit :)
daj sam piši na updateove koji je dan.. :)
sretno!!
 

seeders

Aktivan Član
05.01.2010
91
2
0
33
Pozdrav, javljam da sam ih danas presadio u veće tegle. Presađivao sam ih u polumraku da ne bi stres doživjele. Prije tog stresa nekih 4 dana nisu dobile vodu da bi mi ih bilo lakše presaditi. Zeznuo sam što je jedna bila u uvenujućem stanju, ali sam ih sada, kada sam ih presadio, lijepo zalio s 2 dl vode te sam također stavio 1 ml gnojiva Hesi Root Complex za koji piše da je anti stress pri presađivanju te ima dušika koji mi također treba jer su mi najdonji listovi te uvenujuće postali žuti. Ovaj put sam tegle lijepo napunio zemljom koju sam sačuvao. Sutra ujutro ću slikati pa postati na forumu.
 

seeders

Aktivan Član
05.01.2010
91
2
0
33
Pozdrav opet!
Prošlo je dan i pol od presađivanja te smatram da su biljke to dobro prihvatile. Vrijeme je da ih počnem pomalo gnojit s HESI-jevim gnojivima koji su baš za ovaj stadij rasta. Biljka je sve veća i veća i to mi se vrlo sviđa. :)
Iako je dwarf sorta, ja bih je svejedno volio LST-at, ako ništa drugo, bar zbog prakse. :) No to bih počeo tek kad stabljika bude visoka koliko je radijus vaze.
Slike ipak govore same za sebe. :)

Obje u boxu:




Kaya:





Moriah:




 

matia

Aktivan Član
13.04.2011
590
260
83
45
Možda su još male za gnojenje, composana bi trebala imati dosta hranjivih tvari u ovo vrijeme. Vidim da ti je vlaga oko 20 posto, probaj je malo podići ako možeš.
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
44

---------- Post added at 15:43 ---------- Previous post was at 15:42 ----------

matia je napisao(la):
Možda su još male za gnojenje, composana bi trebala imati dosta hranjivih tvari u ovo vrijeme. Vidim da ti je vlaga oko 20 posto, probaj je malo podići ako možeš.

od cega su požutile...vode ili kemije??

izgledaju bolesno....
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
37
0
40
matia je napisao(la):
Možda su još male za gnojenje, composana bi trebala imati dosta hranjivih tvari u ovo vrijeme. Vidim da ti je vlaga oko 20 posto, probaj je malo podići ako možeš.

nema veze kakve su visine pa već mjesec i pol imaju.....a bez gnojenja...da ima najbolju zemlju još bolju od najbolje bi trebao gnojit....
 

seeders

Aktivan Član
05.01.2010
91
2
0
33
Jesam, pognojio sam ih pred dva dana kada sam ih presadio s HESI Root Complexom.
Composana bi trebala imati dosta hranjivih tvari, ali se valjda iscrpe nakon 15 dana što biljka odstoji. Pročitao sam post od Zlo&naopako koji je također imao tu zemlju, ali nakon 20 dana je počelo falit dušika. Dušik su sada dobile te ću sada gnojiti svaki put kad budem zalijevao. Budući da ne želim da mi gnojivo odstaja, neposredno prije zalijevanja ušpricam preporučenu dozu.
Male nisu za gnojenje jer na HESI-jevom kalendaru piše da ih mogu početi gnojiti čim sjemenku u zemlju stavim. Valjda je nekakvo blago gnojivo to. Ako netko hoće, mogu slikati kalendar pa uploadati.
Vlaga me strašno muči. Bilo je u redu dok je kišilo ovih dana, ali sada mi se opet spušta. Jedva čekam da mi dođe pribor iz Hong Konga pa da mi vlaga bude konstantna, u najmanju ruku da mi bude iznad 20. Trenutačno se to još donekle popravi kada je mrak te prvih x sati.

EDIT: Ovo je 19. dan od stavljanja sjemenki u zemlju.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.