Big Tower Pc Grow Box 1st Time Assorted Auto Mix

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
37
0
40
hesi root complex nema ono što tebi treba to ti je za korijen i to u početku.....frkni joj tnt komplex....
 

seeders

Aktivan Član
05.01.2010
91
2
0
33
@makisplit
Što preporučaš da napravim?

@$DoLaR$
E može, još sam se nećkao prekjučer trebam li ili ne staviti TNT. Prekinulo me kad sam pročitao da su SuperVit i Root Complex kompatibilni. Automatski sam si postavio pitanje je li sigurno da miješam onda RC i TNT.
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
44
$DoLaR$ je napisao(la):
hesi root complex nema ono što tebi treba to ti je za korijen i to u početku.....frkni joj tnt komplex....

neznam... nemaju ni 20 dana...i ovako izgledaju poprženo...meni izgleda koda im treba flush:icon_rolleyes:

pricekaj powera,zlo...i ostalu iskusniju ekipu,,,,stoj di jesi ne radi ništa
 

seeders

Aktivan Član
05.01.2010
91
2
0
33
makisplit je napisao(la):
stoj di jesi ne radi ništa
hh, dobar plan :))

Vidim da izgledaju malo u *****, ali bitno je da i dalje rastu. Zato sam slikao one male listiće sa strane. Nisam toliko zabrinut jer kad sam je presađivao je bila stvarno u *****. Dan, dva prije presađivanja joj je već falilo dušika, a nisam ih mogao zaliti da ih ne bih zajebao pri presađivanju. Sada su još OK u odnosu na prije, ali što je je i dalje izgledaju loše.
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
37
0
40
ako si do sad samo jednom pognojio sa root kompleksom...kako onda može bit spržena biljka.....pa root complex je i za klonove kad puste korijen...a klonovi su osjetljiviji ohoohoo od biljke koja ima 20 dana....
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
44
jel vidi itko osim mene da su biljke požutile????

imam svoje mišljenje al nemam iskustva i necu davati savjete ovog tipa jer covjek može uništiti biljke do kraja i ovako izgledaju loše....
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
44
ima li tko da pomogne covjeku da se ne pati...meni muka da mu biljke usahnu,seeders kakvo je stanje?
 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
Root complex nije gnojivo, kao ni super vit ni powerzyme - to su takozvani boosteri
TNT complex jest gnojivo za vegetaciju
Svi su kompatibilni tako da tu ne bude više nikakve zabune
Što se tiče tvoga stanja, nije dobro da na tako malim biljčicama žute najdonji listovi. Ako su svježe presađeni dušika bi trebali imati dovoljno iz zemlje. Dakle može biti samo neki mikroelement ili neispravan PH. Ja mislim da je PH - nema šta drugo biti ako je kvalitetna i provjerena zemlja kao što composana jest

EDIT malo sam detaljnije pročitao dnevnik i pogledao slike. Ona lijevo je još OK, desno je skroz savila listove, ne izgledaju baš sretno. Vidim da su te i Power, Zlo i ekipa već savjetovali o zaljevanju - ne čini se da si baš savladao. U svakom sličaju u novoj zemlji su, nemoj ih gnojiti s TNT-complexom bar još 2 tjedna ( ovisno kolike su ti te nove posude) Flush ti takođe ne pomaže jer ih ionako nisi gnojio. Dobro ih zalij nakon presađivanja ( ako već nisi) i pusti ih bar 4-5 dana da se dobro posuši zemlja, bit će one dobro. Rootcomplex i SuperVit možeš mirno koristiti tokom cijele vege faze, mažeš svako zaljevanje ili jednom tjedno onom dozom kako piše u onoj tablici.
 

seeders

Aktivan Član
05.01.2010
91
2
0
33
E, hvala. No ipak mislim da je do dušika jer su meni počeli žutjeti listovi dok su još bile u onim manjim vazama u kojima su vjerovatno iskoristile sav dušik.
Trenutno se držim uputa za zalijevanje. Ako sam dobro razumio ekipu, treba ih zaliti tek kad se zemlja osuši. Stavim prst 1 cm u zemlju i ako vidim da je suho, kao što je danas ujutro, onda se odlučim na zalijevanje. Ali, kad sam ih i presadio, nisam ih obilno zalio jer je zemlja u koju sam ih presadio bila vlažna tako da sam im dao samo 2 dl vode pomiješane s gnojivom.

Uglavnom, nakon pročitanog, odlučio sam da ću joj svaki put davati Root Complex. SuperVit još ne ću jer ne znam kako da doziram. TNT odgađam ta dva tjedna.

Ubuduće, kako su u većim vazama, više ne zalijevam s 2 deca, već s 5 svaku.

Evo vam samo dvije slike da možete vidjeti razliku od jučer da se bar odredi ako ide prema bolje ili gore. :)

Kaya


Moriah


P.S. Ja imam bookmarkiranu drugu stranicu: https://forums.vutra.org/uzgoj-faq/...rijenti-voda-flora-feeding-schedule-soil.html
 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
SuperVit ide kap na 4,5 L ali daj se malo informiraj o tim hesi proizvodima, imaš ga 3 tjedna, skupo si ga platio a neznaš šta bi snjim Evo ti link pa čitaj, sve ti je objašnjeno kako, kada, zašto, što???? H E S I P L A N T E N V O E D I N G Ovako si kao guska u magli, ideš nekud ali nemaš pojma kuda
 

rockerboy

Aktivan Član
23.11.2010
183
56
0
31
na ovoj drugoj slici onaj najdoljni list izgleda kao da je skroz posusen. mislim da ti on samo odmaže. ja bi ga iscupao, al jos pricekaj s tim da netko iksusniji kaze. meni se cini ko da tom listu vise nema spasa.
 

seeders

Aktivan Član
05.01.2010
91
2
0
33
Pozz, javljam vam se da vam kažem da sam promijenio ime u Kreten. Uspio sam zajebati ovu što je dobro išla. Kada sam stavljao vazu natrag u box, uspjela mi je pasti i prosula mi se zemlja. Hvala Bogu, biljka je bila cijela s ostacima zemlje na sebi tako da sam dio zemlje koja je ispala vratio.
Obje biljke sam netom prije incidenta zalio. Korigirao sam pH na 6,3 te sam joj dodao HESI-jeve produkte i to više stvari da vidim što će se dogoditi. Koliko sam pročitao, ne bi joj trebalo ništa biti. Stavio sam TNT, Root i Zyme. Zalio sam s pola litre vode svaku.
Nadam se da Kayi neće biti ništa. Dobro je što do 22h nema svjetla pa možda preskoči ovaj stres. :S
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Stari moj box ti je do jaja. Necu sada citati cijelu temu, samo sam presao.
Uglavnom, steta za biljke, na greskama se uci.

Al ta lampa ce raditi jos par mjeseci i moze odraditi 2 growa :D
Koristim sve isto jedino mi je prostor 80*40*120, rastu ko gljive poslije kise. Cak sam i podigao lampu jer im je bilo previse svjetla :)))


E da, uzeo si kombo mix menki. Imas jako dobrih indica, 70/30 sativa, rastu nenormalno, menke su oko 20 eura, za 3mj mozes susiti vrhove :)))
 

seeders

Aktivan Član
05.01.2010
91
2
0
33
E hvala na lijepim riječima. :) Iako ovaj dio "steta za biljke" zvuci kao da su već mrtve. :(
Nadam se da će lampa trajat i više od 2 growa jer je skidam čim mi biljke počnu cvjetat (ide HPS 100 gore :) ). :)
Jesi probao te menke? Ako jesi, mogao bi napisati neki review :) bar u PM ako ne ovdje. :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
nemoj se nerviras, prakticno im je isto kao da si presadjivao, trebalo bi da se oporave pa furaj dalje
 

Domaja the best

BANOVAN
Banovan
22.03.2012
459
14
0
32
Baš to,malo smanji s tim gnojivima i bosterima,moje biljke imaju 2 mj pa ih nisam toliko gnojio.Ipak je to pc grow,po mom mišljenju tebi ni ne trebaju nikakvi bosteri jer nećeš imat mjesta u boxu.Ne znam nisam još PC-grow radio ali dobro to je samo moje mišljenje....Ne moj se živcirat previše samo pozitivno i bit će sve u redu.....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.