Bitcoin / BTC - Ponešto o svemu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Alien OG

Poznanik Foruma
13.09.2019
1.309
9.461
258
Ne znam dali znate ali coinbase delista xrp, ako to i binance napravi cak i 0.15 bi bilo jako optimisticno. Oprezno sa xrp ekipa
Cisto onako informativno, lawsuit protiv rippla jos nije ni poceo, pa oprezno sa njim. Ne znam gdje ce i kako ce se kretati, ali nebi me iznenadilo da i 0.15$ posjeti u neko skorije vrijeme.
 

ledeni6

Aktivan Član
06.02.2018
386
1.315
143
Uh @Alien OG nemam snage opet se s tim xrp sjebat, u zadnjih 15 dana sam uzeo na njemu al sad ne sve uzeo nazad i jos toliko.. Skoro sav profit do sad sam sjebao jer prvi put preko noci nisam sve vratio u BC i vidi sranja, opet na pocetak.. Rekao bih sad smo pametniji al poznavajuci sebe siguran sam da cu napraviti jos milion gresaka.
 

Alien OG

Poznanik Foruma
13.09.2019
1.309
9.461
258
Tih 0.10$ se ne moraju dogoditi, ali moj buy order stoji pa ako se fila za godinu dana opet dobro.
A sto se tice novaca koje si izgubio, gledaj to kao nesto sto ce te ojacati kao trgovca, jer nema dobrog trgovca koji nije prosao kroz sve, moras osjetiti i strah, srecu, euforiju, tugu, razocaranje, i tako vise puta u krug, da bi znao ragirati i da bi na posljetku postao iskusan trgovac.
Ja sam 2016 godine krenio u ovo sve sa 30k eura, godinu danas sam se koprcao gore dole i u jednom trenutku sam pao cak na 5-6k da bi se u pocetku 2017 godine poceo polako vracati i dosao sam do 20ak tisuca kad je krenuo bull run. Tu sam zaradio cudo novca i mislio sam da mi je nebo granica, konto sam si wolf of wall street je ku*** za mene, novac je doslovno mnozio se na minutnoj bazi, mislim da sam cak i racunao koliko zaradjujem na minutu tada :D mogao si biti doslovno retardiran i opet bi zaradio. I onda je dosla 2018 i bear market, tu sam izgubio veliki postotak novca sto sam zaradio u 2017 i opet sam dosao u realnost da jos imam dosta za uciti. Bear market je bio dug, cijelu 2018 i 2019 godinu, tu sam ispekao zanat i shvatio da ce prilika i para uvijek biti tu, samo treba biti strpljen i cekati svoju priliku a ne jurcati u nesto, nema FOMO. Zasto ti ovo pisem, zato sto znam kako ti je, ali shvati da je i poraz dobra lekcija, samo je pitanje dali ces izvuci nesto iz njega. Zato glavu gore i pomalo, doci ce to sve na svoje.