Blue Cheese + White Widow, auto, 250w hps

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
dobro, ja sam i mislio poštivat oznake, ali kad pogledaš. šta ako okreneš utikač.
e sad ako je to bitno kako kažeš, poslušaću ja, ja ću je spojiti i u utičnicu i isključivati na prekidač tako da neće biti sumnje oko toga ako pregori. radi se i uči na tom boxu dosta.
 

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
Update, with foto for you, for me....

Male su sad danas izbacile još po dva listića, sedmi im je dan (udovici 6-esti)
al računaću zajedno znači sedmi dan.
Od materijala, opreme uzeo jaču automatsku sklopku. od 20 A
Zemlju 30 kg.
Florabella žuta.
I rukavice vrtne :cool:
Slike (kamera sa moba ) IMG_20160826_133559.jpg
IMG_20160826_133529.jpg IMG_20160826_133552.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
ekipi se neda čitat dnevnik, ni meni baš svaki.
Reko sam par puta da je u posudama od eurokrema 750 g, ako hoćete točno. ukopane ašovom,
i pokrivene okolnom zemljom.
Koljeg @Bobo Shanti il ne purnja trenutno il ga puklo na razmišlljanje :puuuh:: pa kuži dnevnik. neka koncentracijska mara, (ta bi i meni pasala.)
 

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
hehhe jesta to ja, taj i taj dnevnik............ imam aj nešto nemojmo pretjerivati sad..šta volja se ne računa,?
imam sad sve skoro treba zakucati box , mislio sam danas da ću to, išo i u nabavu elektro tih vragova, slučajno naletim na zemlju pa i nju kupim.
i cijeli dan se 'ebem sa ubodnom pilom, sad je složio, podmazo.
pa me baba nazove da joj nešto dovezem kasnije. hitno joj treba.
Fali još;
- PH mjerač
- Box zakucat pokopčat to sve. (možda malo veći napravit za koji paradajz,paprikicu ljutu..valjaće)
-Kasnije finiširat i detaljiraovati "Veseli stroj"
Mislio sam tražiti nekog od moda da prepravi prvi post al neka ga.
Al netju,ali nemogu mukavan, nek se vide muke kroz koje prolazi jedan početnik u indooru....
 

budalin

®
Poznanik Foruma
25.04.2016
2.561
13.696
358
NI na nebu ni na zemlji
Volja i trud se racunaju uvijek, naravno :D
Da ne spamamo dnevnik, nema tu jos puno za uraditi, bitno da je sve tu od opreme. :)
Nemoj praviti veci box nego sto se preporucuje za hps 250w :) 0.7 x 0.7 i bar 150-170 visine. :) Kod mene je visok 120, ali ja nemam uslova za visociji, trenutno :)
Muke su samo na pocetku, kad se box pusti u rad, trebalo bi da sve ide po propisima ako je oprema odgovarajuca :)
Ja ti zelim srecu i da bude masnih hedova, sto vise! :)
 

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
Update, part 3
Epizoda Grow Box.
Bio kod babe i kako ja samo vidim zemlju, žice, sijalice spazim i stari kredenac, od iverice (visoki sjaj :)), jedan dio ubio se za Box.
Unutarnja mjera 50cm (dubina)
širina 56,5 cm x visina 150 cm.
slika;
1.jpg
Ima i vrata skinuta radi transporta.
Malje biljčice rastu ova sirela ima neke točkice po listovima :watch:;
IMG_20160827_192300.jpg
Dok udovica nema tih problema, pokunjila se jer će mrak, malko je i sramežljiva;
IMG_20160827_192307.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310 and Zelenko63

budalin

®
Poznanik Foruma
25.04.2016
2.561
13.696
358
NI na nebu ni na zemlji
Za taj prostor idealno bi bilo 150w HPS. Mozda budes imao problema sa hladjenjem box-a sa 250w HPS-a. Turbina bi rijesila posao, ili Cool tube, sa kupaonskim ventom, fi 150. Mada idu hladniji dani, pa sam vidi kako ce stvari teci. :)
Srecno, jos jednom!

Edit: Tackice su od nekog nametnika. Uzmi neko povecalo pa vidi sta je, pa trazi lijeka :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: deraxor

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
je da žutulja, tu nešto radimo pa je otkopana ona plodna, i došlo se do ove.
zgodno mi bilo nekako tu da ih ukopam.
Malo je sav davnik ovaj moj sbrda sdola, ali eto uz vas i dosta volje.
Dođite sutra da dignemo to na tavan, i probate ovaj moj speed devil uhhh, ubija, tjera na rad akciju, daje energije, nebi ja to mogo, op kud spomenu nisam ni zapalio ovu večernju,,,a i ja brate..nemislim
@Zelenko63 drug ima tu i za i protiv dimenzija, gore na tavanu nije sve izolirano, a opet kad radim ako je mali da ga proširim odmah dok sam u tome, sutra ujutro rted kave, pa red dima, pa na box valja navaliti.
De vi recite da ga povisim lakše mi ga suzivat nego poslje širiti.
Dal da ga proširim i povisim? Za koliko? idem stvarno sdimit jedan djoks dok vi napišete.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

budalin

®
Poznanik Foruma
25.04.2016
2.561
13.696
358
NI na nebu ni na zemlji
Drug, prosto je, imas temu svjetla tipovi i intenzitet, jednostavno hps 150w pokriva povrsinu 50x50, hps 250w 70x70 hps 400w 80x80, 600w 1 x 1 metar i tako dalje :D
Prosiri ga ako mozes, na 60cm a produzi na 80cm, visina je okej, mozes a i ne moras dizati u vis.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: deraxor and 1310

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
Hehe, sve sam vec procitao i sve je jasno, za 20 minuta sklepam kutiju i palim lampu :D
Piše nešto i o rudarima u problemima s biljkom. Tak se to igra, pitaš, kolege ispočetka daju rješenje i upute te na stranice foruma, pa s vremenom sam znaš gdje što piše. ;)
Ormar je za početak ok, da vidiš da nije, tavan, podrum traze preduvjete. Ima dnevnika vidi jel to kod tebe moguće, vrjeme ide, do sada samo laprdanje.
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
jao frend,ti si bre kralj :D :razvaljen:::clap:::vozdra::vozdra: kako je tebi pravo,pffffff prosto ti zavidim:lol::lol::lol::lol::lol: samo lagano i opusteno :D :D al sto maznu babi ormar :D hahahahahahaha kraljuuuuu!!! izvini na spam,al morao sam da se javim,pravo si me nasmeja:fuck::fuck::fuck::rasta::rasta::rasta:
elem smrznuce ti se ta devojcica napolje,ona futa nece stic ni 10 santina narast ako je ne uvedes doma na vruce :D toplo,puno svetlosti :D :D :D ceka i ona sramljivo tvoj box :D :D srecno dalje i samo opusteno i polako:vozdra: stej haj
 

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
ma šta će ti djete kredenac? ma baba nemam u gradu u šta gaće složit. pa bi ja od ovoga nešto napravio,znaš ti pošto je sad namještaj a ovo čista iverica visoki sjaj ehej...... neka neka kad je za to djete.

heh baba je to čuvala, znala je baka da će unuku zatrebat kad tad. pa nek ima od bake..


A šta da joj kažem?:upiii: Kako bi ja babi 80 g, objasnio.
Znaš baba treba mi taj kredenac za grow box, to ti je ono staviš ih pod 15.000 lumena obložiš malo myral folije i paziš na vlagu i to...
Ova bi zvala sve da joj unuk prolupo.

Update:
ja sam crko safatala me neka upala pa se jedva krećem,
ali male su dobro sad sam ih obišo kad sam došao kući.
neki dan sam ih prebacio na sunčanije mjesto.
Nisam ih zaljevao večeras jer je zemlja okolo vlažna vidno.
I sinoć sam ih obilnije zalio.
Kupio nešto otrova za miševe, i buve štali da pobiju gamad na tavanu jer je sav u neredu i tu će biti posla brdo.
Ne sviđa mi se toliko otrova, gnjojiva umjetnih imati oko sebe al samo da se to pokrene posljeću pokušati smanjivati, izbacivati to što više.
Nek mi priroda oprosti, (ja sam od onih koji nose eko vrećice u trgovinu)