Blue Cheese + White Widow, auto, 250w hps

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
Trenutno stanje u boxu;
svijetlo stalno 24 h (namjera je dati mraka čim sredim temp/vlagu)
i jedna sijalica 50w
temp. 25
vlaga 56
Majstore kod tebe nije jedan problem vec vise njih Najveci je temperatura koja kako ja mogu da zakljucim plus minus i ha ha:upiii: To dobro nije:fuck: A i to izvorska prokuvana pa mlaka o_O cemu sve to A i slike su ti ne daj boze :upiii:
Više, više, ovo je samo jedan od. kad bi krenuo redom, trebao bi forum otvoriti novi samo za moje probleme :zvezda::
Slike?! Šta da radim drug, nemogu ih skidati sam sa tavana da slikam na danjem svijetlu, a mob je nov, kao 5 mgpiksela kamera.
Voda prokuvana izvorska,,,, drrug neznam više, mislim možda im je hladna voda, prokuvavao reko da nije kakva bakterija koju naš organizam svari /probavi a ona nemože.
pa od toga sta je dobro proslo ulozi malo,ne treba puno,dosta toga imas tako sam ja
tu rečenicu nisam baš razumio, u outu je drugačija situacija,..posadiš i pratiš vrijeme.
Ja se pomalo bojim da ti doslovno ne izgoriš od želje da ti ovaj grow u nemogućim uvjetima uspije. Taj utikač, štipaljke i šta sve imaš golo od struje na podu, nekako osiguraj, podigni ili izbaci van iz boxa prije nego počne sve frcat.
uh da je meni samo box u pitanju. znam ja to složiti instalacije sve uredni itd. ali nikako da postavim setup i da je to to.
Pa onda detaljizirati.
@1310 @hazeri ljudi moji da razgovaram sa svojima ne ide, to su panjevi, ali doslovno.
Moja stara je žena seljanka, nepismena i to je "DROGA" ona je tako čula i točka.
Brat je idiot na kvadrat.
ostali su promjenjive naravi. kada bi to objelodanio. Razvukla bi se priča. po obitelji, familiji a poslje i po selu i samo bi drhtao,
kada ću se kome od njih zamjeriti da počnu priče "onaj napušeni".."samo se nadimi i njemu sve ravno itd...
Ovako sam bar miran sa te strane.

Zato sam se i osamostalio, zna kolega @1310 da sad se ne jadam previše.
Ali ja neću odustati.
nek sve izgori izgorio sam i ja. I tad bi od ugaraka sklepao box i zadužio se za sijalicu. :cool23:
Sad kako je tako je što se tiče growa trenutnog za idući je u planu novi box komplet.
Grijanje!?
Upravo radim od neke stare grijalice na spiralu poluispravne. izvadio jedan grijač od 400 w. i stavio na crijep da nešto ne zapali takođe ga pokrio kaplajem i pričvrstiću gipsom.


slike:
Screenshot_2.jpg Screenshot_1.jpg
No surrender. odo zapaliti jednu, sad sam se razbudio!
 

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
e ovako da se zahvalim svima i pismeno,
znači hvala svima što mi skrećete pažnju, dajete ideje i razmišljanja.

Ja sam riješio da ih izguram sad do kraja dok se same ne osuše ili sve ne izgori! i ja odletim u nebo.! :ajnstajn:
ok smislio sam komoru.
Stalno mi je to u glavi da je neko imao ili ima ovdje na forumu nekakvu predkomoru za zagrijavanje pa otud i ideja se stvori u mojoj ljepoj,pametnoj glavi.

Pa sam tako uza box, pored vrata. nasuo zemlje. vlažio je i nabijao.
nekih 20 cm.
povrh toga su cigle složene.
do zida je isto ciglena pregrada to je u biti nekakva kutija od cigle i ljepljena zemljom.
u to ću da ubacim gore navedeni grijač.
Rupu (širu) ću izbušiti na boxu i preko nje žicu te foliju alu da se iverica od boxa ne zapali.
Ok. sve to zadihtati šta zemljom šta vatrostalnim silikonom sitne rupice.
Mali vent od kompa da puše taj topli zrak u box.
Jasno sve je malo udaljeno da se ne zapali.

Zatim to paliti i gledati šta se događa u boxu po starom znači svako par sati, već me pitaju šta sam stalno na krovu :let:
letim jebg.
To je trebalo biti gotovo ali me prekidoše, još malo večeras i ujutro testiranje.

slike slabe al šta da radim:

Screenshot_1.jpg Screenshot_2.jpg
 

Prilozi

  • Screenshot_3.jpg
    Screenshot_3.jpg
    100,1 KB · Pregleda: 31

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
Evo prvo testiranje je počelo,
spojio sam u prostoriji dolje ispod na betonu da vidimo.
I da odma kažem dragi, drugovi groweri i drugarice growerke.
Nemojte ovo pokušavati kod kuće, ja sam ipak profesionalac za sjebat stvar! :razvaljen::
Da vidim koliko to grije i dali kablovi drže toplinu mada ću ovo što ide unutra i djelimično van sve vatrostalnim silikonom umazati. da se suši do sutra.
ako sve ne popuca od vrućine.
slika;
Screenshot_1.jpg
e sad vala idem zapaliti jedan speed devil, taj neda spavat ebo, mamaru. drugi put samo danas.
Eto još jedan razlog da uspijem,
a možda admini prepoznaju moj rad i trud pa mi neku nagradicu za trud i ideje ako ne i samoubilačke akcije koje sprovodim u djelo, a sve da bi forum bio bogatiji i ovakvim iskustvima,
siromašnog grovera.
Uz pjesmu hej dragi,dragi, marihuanu sadi, ja ću vodu a ti koren nek izniknu mlaaadiiiiii. žeži,žeži
 

truare

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.09.2015
968
3.828
163
Javi se kad promjeniš osigurače i vratiš struju nazad u kući :D ;) :thumb: moram malo, nemoj se ti ljutit :p
Moram priznat da ne kužim k...a :) al ko mali sam uvijek volio pogledat 'A je to' crtiće, pa tako i ovo :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: joca and deraxor

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
ovdje se odvija prava borba čovjeka i prirode. deraxor i golijat.
svi smo bogatiji za ovo iskustvo, a elektra i novčano za koju čunu.
sa ovim grijanjem to je blizu kilowata na sat, turbo injekcion. full ainspric box.
moraću ga na plin nekako prebacit ili dizel ložu, dobro vidjeću još to.

A zamišljam novi box z3 deluxe :rolleyes:
hidroizaolacija ej pa termiozolacija, pa ispust za vodu. centralno grijanje
a na podu mramor.
Ručice mesingane. a rubovi od čiste gume sava 155 r13. ljeto/zima
A ja pored boxa vezem goblen, pušim džoksu :razvaljen::, izdaljine ti se kao čuju rooling stonsi, il bajaga nečujem dobro.
Pa ja zaokupljen mišlju dal da poslje ove džoje zapalim još jednu ili će mi to biti malo.


A ovo sa komorom izgleda će raditi. nakon po sata izdržao je i crijep i kablovi, oni su malo doduše mekani bili,
al će silikon to riješiti piše na njemu do 700 stupnjeva pa valjd nelažu.

sutra dobijete komplet izvještaj.
Ako me nema, znači da je mi je struja došla :objesen:
zapalite white widow (ko ima) u spomen na heroja eloktrodistributornog centra i okoline. e
 

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
Ak te struja vmori, zadnju ratu ne naplaćuju. I to je nekaj.
Nije ti to bajaga ba, to je nele, zabranjeno pušenje, vuk domaca životinja a ona ga neće.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: imperator90

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
Grijator bi morao ili preko termostata ili tajmera. Pa imas fotku kod mene s teglom, čemu komplicirati?
 

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
Polako sa tim "nema nita.." će ih betoniramo druže tj. kolega groweru @marginalan
će da ih betonjeramo ima cimenta radio babo u dalmacijacementu nol'ke godine... a ebote

a je @1310 tajni moj agente visokog napona. ćuj stari ali kod tebe je to malješko ovo je cio biber crijep zauzelo druže štari a i nešto bi moglo planuti da zlo nečuje,,,daleko bilo...pu,
več vidim kako se posude tope, vlažna zemlja topi moj prvijenac grijač "turboopcion t 23".
ili "Turboklimator tetejac"
ne samo "turboklima"
vlaga prodire u njega, dolazi do kratkog spoja, topie se instalacije i sijevaju iskre oo pravo frcaju.
a na tavanu, lakova, boja brzogorećih elemenata ukratko da kažem ko u priči.
400 wati u tako malom prostoru čuda radi, čuda moj ti.
 
Poslednja izmena:

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
Eee ako je tako onda si resio problem Beton je spas :popcorn::
ili gips nečim ću ih obložiti ili ostaviti gole iznutra, do crijepa, kroz crijep božurić od tog silkona.
izoliraću djeluje mi antipožarno sve, žice su pune ne licnaste debele.
Rubove isto gipsom i folijom, da ne svijetli i rasipa toplinu. a testiraću i ventilator koji bi stavio da puše
odzada kroz crijep i preko spirale užarene pa u box
i opet sjediti pored toga i pratiti gdje ne dihta, smrdi li šta, temperatura,,vlaga. koliko dugo da radi.bla,bla
već me noge bole penjući se stalno, trebo bi pokretne stepenice složiti neke a ljudi koji trening..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

truare

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.09.2015
968
3.828
163
Ne kontam baš onaj dio sa zemljom al evo čisto da znaš šta se meni iz neznanja jednom desilo, sva sreća bilo je to na dalekom istoku, znači daleko od vlastite kuće, što je najvažnije. Isto tako sam bio mišljenja da vlažna zemlja i toplina idu skupa, al eto.. izgleda da nejdu.. bar ne svaka.. jer zamalo ne izgori cijeli hotel u moje ime iako je jedan dio dobro uskuhao... ja, kao bivši pušač cigareta, prije spavanja izašo na balkon da zapalim zadnju na friškom zraku, i kako je eto bila nepušačka soba tako nije bilo ni pepelnice. I pošto je balkon bio pun tegli cvijeća mislim si di boljeg mjesta nego usadit čik u zemlju jedno na cent od površine.. jel.. da lakše proklija ;) i tako.. otišao bezbrižno spavati... sva sreća balkon mi gledao ravno na kućicu od osiguranja hotela al nesreća u sreći što je taj čuvar isto odlučio odmoriti oko. Na kraju da mi nije bilo .. kako naš popularni Mirko zna često reć.. tzv. jet laga , i pušačke krize.. probudi se ja sam od sebe oko 3 ujutro.. i u mislima mi već kako bi zapalio jednu na balkonu.. otvaram oči a pred očima mi balkon u magli... šta se to upalilo i rasplamsalo u toj zemlji.. ja ne znam.. al da je gorilo, gorilo je
savjet.. ako tvrdo spavaš i misliš ovo svoje čudo ostavit pod naponom preko noći, bar navini budilicu oko 3 da se uvjeriš da si još živ ;)
 

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
nelogičnim/neplaniranim scenama se nadam,
neki dan sam uštekao greškom žicu koja sa jedne strane ima utikač sa druge samo žice, odma je sklopka iskočila.
stavio sam sklopku od 10 a za box. da malo rasteretim truju.
Vlažna zemlja?! samo u posudama od zaljevanja, vlažio sam zemlju dok sam je nabijao bolje se nabije.
a preko nje cigle, pa ću foliju.
 

-BäR-

-skill from hill-
Poznanik Foruma
13.01.2016
734
5.257
233
Čudna šuma
Nadovezat ću se na problem grijanja predprostorije :)...
Običnu žarulju stavi u staklenku,sve zamotaš sa alu folijom,položiš na ovalni crijep kakav vidim da imaš i ispred toga stavi pc vent da ti raspuhuje tu toplinu i eto ti 60 watna grijalicu barem je meni od 60w žarulja u takvoj improviziranoj grijalici i super mi radi posao :razvaljen:: ....