CBD MediHaze by truba - 600W HPS - 1st grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
04.04.2014
267
230
43
Pratim sa interesovanjem i uzivanjem. To je jedan od boljih treninga koje sam probao do sad. Zaista daje dobre rezultate, ali nosi sa sobom i izvesne rizike. Ti si malo okasnio, ali sa druge strane sada imas dobro razvijen korenov sistem tako da sam ubedjen da ces sve nadoknaditi.
 

trubabuba

Aktivan Član
20.06.2014
959
775
113
planet earth
manekenke :). 39. dan od sadnje:

P2280003_resize.JPG P2280024_resize.JPG P2280025_resize.JPG P2280031_resize.JPG P2280035_resize.JPG

sinoc topane ostale 3 na 3. nodi (osim one koja je topana na 1. nodi neki dan (zadnja slika).
po meni ova vrsta odlicno odgovara na ovaj trening. raste ko ludo. sta bi tek bilo da imam iskustva kao neki ovdje na forumu...

neznam dali da uklonim grow tips-e sa ovih noda ispod, a da pustim fan listove dok se ne razgrana jos? ako ostavim i grow tipse samo mi salje energiju bezveze u njih zar ne?

napravljeni nosaci.
nisu zalivene 7 dana, pa mi nije jasno bas. moram ih izvagat kasnije pa cu vidjet dali zalit.

lp

edit: zaboravi pitat, zemlja se dosta slegla. jel smijem dodati na vrh jos all-mix-a da to popunim i dali bi bilo dobro dodati plagron earth worm castingsa koji mi je postao dostupan nedavno? u kojoj mjeri?
 
04.04.2014
267
230
43
Ja grow tips-e skidam jer je i cilj resiti ih se kako se energija ne bi gubila na njih, ali fan listove ne skidam dok ne dodje vreme da se malo prorede, a i to samo odozdo - znaci minimalno, koliko se bas mora. Za zalivanje moras sam proceniti, a zemlju bih svakako dodao.
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.391
2.598
Nadopuni sa zemljom ali odozdo...znaci uhvatis biljku za stabljiku i izvuces ju van iz pota i nabacas zemlje koliko fali.
Nadosipavanjem odozgo nenapravis nista osim sto ti imas neku satisfakciju od toga.
Dali mi mozes objasniti zasto topiras iznad prve node ??
 

trubabuba

Aktivan Član
20.06.2014
959
775
113
planet earth
kuzim sta mislis, jer korjen nece ic gore u tu nadodanu zemlju, ali kako cu odozdo? pricamo o 25l vazama. nema sanse da to izvucem a da nesto ne zeznem. nebih se stime igrao bas. mozda dodam odozgo samo zato da malo jos dodam zemlje oko nosaca za zicu da mi se malo ucvrsti to.

samo jedna je topana na 1 nodi (drugo topanje), druge su na 3. nodi.
guide kaze:
"top to the 1st node for a more compact plant, and to the 3rd node for a bigger plant with a wider manifold".

lp
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.391
2.598
ok.moguce je izvaditi sve zajedno sa zemljom ali 25l je malo previse pa te nemora brinuti ta litra,dvije gore ili dole,nemoras nista nadopunjavati :)
Ovo sa prvom nodom je diskutabilno.....tu nebi trebao stati top na prvoj nodi je samo pocetak ako ostanes samo na njemu li-la
 

trubabuba

Aktivan Član
20.06.2014
959
775
113
planet earth
nisam te skuzio bas opa.
imam 4 biljoze. sve 4 su prvo topane na 3. nodi.
onda je jedna topana na 1. nodi sljedecoj.
3 su topane na 3. nodi.
i sad kao finale ce biti topanje na 2. nodi na sve 4 curke i to je to. dalje sam LST i bondage ide. dakle cilj je dobit 8 coli.
lp
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa
20.06.2014
1.394
3.958
188
Otok Jabuka
www.zdravakrava.hr
Nemam pojma trubabuba, ja sam koristio hidrogen i kad sam se već riješio larva, radi kisika. Pričamo o 3% h2o2 kojeg se može kupit u ljekarni. I to stavljaš 10ml sa špricom. Moje biljke se nisu bunile. Eto to ti iz iskustva a ti radi kako oćeš.

Inače lijepo ti ide, main lining je zahvalna tehnika, probao sam to u outu sa jednom biljkom i imao sam fantastične rezultate, samo naprijed!

Možeš pustit lišće dva tri dana da se brže oporavi od topiranja pa onda skidaj ;)
2014-06-30 13.27.27.jpg
IMG_6078.jpg
Neko đubre mi u samom početku otkinulo jednu granu haha užas, al evo ga to je to, najbolja tehnika koju sam probao :)
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: trubabuba

trubabuba

Aktivan Član
20.06.2014
959
775
113
planet earth
imam hidroksida par bocica i bio je spreman za upotrebu jos davnih dana kad sam bio u nabavci preparata i opreme, medutim u meduvremenu sam na puno mjesta procitao da nije dobar za organski jer ce ubit i dobre stvari u substratu pa sam odustao od njega. koristim ga samo kao dezinfisiens u kanti za ovlazivac i tu i tamo za nesto dezinficirat.
jucer sam dodao 2-3cm zemlje na vrh vazi i pospricao to dobro sa plagronovim neem-om..

posisao sam sve grow tipove, a ostavio sve fan listove osim onih na dnu kod 1. node-a.

meni je ovo sve skupa predivno. puno puta se uhvatim kako samo stojim ispred biljcica i blejim u njih :).

lp
 

fulldedarak

...zadovoljni korisnik...
04.06.2014
524
650
113
Hidrogen a.k.a. vodikov peroksid(h2o2)...je zajebano sredstvo i ne bi ga preporucio za upotrebu uopce...nije on samo voda obogacena kisikom i nije bezazlen..reaktivan je i treba izbjegavat kontakte sa kožom,a pogotovo sa očima...
Hidroksid a.k.a. hidroksilna skupina ( -OH skupina)...to je samo jedan dio kemijskog spoja..kao u npr. NaOH (natrijev hidroksid)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: justgrow

mar1o

Aktivan Član
08.03.2012
262
133
43
Perokisid je jedino dobar za dezinfekciju opreme i boxa i ništa više,mada mislim da je bolje upotrijebiti obićnu kućansku varikinu
 
  • Sviđa mi se
Reactions: fulldedarak