CBD MediHaze by truba - 600W HPS - 1st grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
20.06.2014
1.394
3.958
188
Otok Jabuka
www.zdravakrava.hr
Pa prati po njegovom kad si već počeo. Znači 8 glavnih grana dobro veži, ako je koja istegla do njihove visine, super, nađeš i njima mjesto na obruču. Sve ostalo :makaze:
Možeš pustit pokoji fan list naravno, al grane ća.
Mada to je sve estetski ljepše, mislim, budovi će bit deblji i lijepi, uniformirani. Al neš ti dobit više kuiš. A ako je grow za ulje štbkurc kad sve ide u lonac.
 

trubabuba

Aktivan Član
20.06.2014
959
775
113
planet earth
ja bi sisao visak fan-ova iz razloga da mi ih nije previse da mi se nebi pocela javljat pljesan.

nisam jos siguran dali bi isao radit ulje od svjezeg ili da to osusim i skjuram i onda radim jer onda imamo kao opciju mogucnost vaporiziranja.
 
04.04.2014
267
230
43
Nemoj da skidas fan listove - za prvi put ne moras bas sve po "udzbeniku". Sto se tice plesni samo ti obezbedi adekvatne uslove (vlaga, temperatura, provetravanje, licna higijena) i ne beri brigu.
 
20.06.2014
1.394
3.958
188
Otok Jabuka
www.zdravakrava.hr
Nisam shvatio bizzo, 3 su sudionika u raspravi?
Čovjek prati jedan tut sa stranog foruma a ja sam ga slučajno već isprobao pa mogu iz prve ruke reć šta je šta nije.
Napravi ti fino tutorial za lollipop ako misliš da nešto nije kako treba pa ćemo svi pratit to, kako mi nik praskatoni pokušavamo interpretirat main lining tako ćemo i tvog :)
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.050
2.718
twitch.tv
Zanimljivo mi je uopce cuti da netko prati tutorial za takve stvari. Svaka biljka je posebna. I svaka raste na drugaciji nacin. Bilo da se radi o vege ili cvjetanju. Sukladno tome se radi i lst i lolipop i sve ostalo. Kada biljka stoji ispred tebe i ti hoces odraditi lolipop gledas u biljku i odlucujes sta ces rezati a ne u toutorial na monitora. Međutim, s obzirom da si uzimas srcu to sto sam gore napisao dalje necu nista pisati. Uživajte momci.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: cerak1000
20.06.2014
1.394
3.958
188
Otok Jabuka
www.zdravakrava.hr
Ozbiljan sam a to da me malo uvrijedilo je, rugaš se a nisam ništa krivo rekao. Zašto nisi ti odgovorio na njegovo pitanje?
Treba tut za lollipop napravit pod hitno :)
A ovo šta kažeš nije točno, tut ima smisla jer bi po njemu svaku granu koja nije jedna od glavnih trebali skinut. Kako ne.
Svaka biljka kad ju topiraš ima dvije glavne grane, opet top pa 4 itd.
Šta sam ja ustvari krivo rekao?
Nemoj uzimat k srcu bizzo, opušteno.
 
Poslednja izmena:

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.050
2.718
twitch.tv
Kada biljka stoji ispred tebe i ti hoces odraditi lolipop gledas u biljku i odlucujes sta ces rezati

Tko god kaze da se rezu sve grane koje nisu glavne grijesi. Ja sam napisao da svatko stane pred biljku i gleda. Znas koliko je stara biljka. Znas koliko cvijeta cca. Isto tako znas neki okvir koliko ce jos cvjetati cca. I onda gledas grane. Aham. Ova ima svjetla i ima smisla da ju ostavim jos 45 dana jer ce stici napunit se. Aham, ova je jos mekana i prakticki je izasla od kad sam je prebacio na flower, nju skidam. I skines prvu. I onda malo povuces grane desno, lijevo. Pogledas sta si napravio. I ides dalje. Kako da napravim tut covjece. Moja biljka ce biti totalno drugacija od ispod od bilo cije druge. I onda ce netko gledati kod mene i skidati grane napameta a nece gledati odakle mu sunce sija. Ako imas siroko lisce, znaci imas indiku, znaci znao si to unaprijed. Onda fino sjednes i vezes i to lisce. Na liscu se takodjer radi LST. Primjer i izgled imate i u mom zadnjem dnevniku. Grane naprijed listovi nazad. Grane gore, listovi dole. Bitno je da ih se ne reže. Biljku na vrijeme savit, topirat, fimat, supercropat, sta god. Ili pustiti da raste kako raste i ne dirat nista ;)

Svaki grow treba imati u glavi od pocetka do kraja. Razmisljao sam o tutorialu za lolipop. Nema smisla. Razmisljao sam o tutorialu o zaljevanju. Opet, za neke stvari jednostano nema potrebe za tutorialom. Pogledas par dnevnika, svi lolipopaju. I onda pogledas kako je koji lolipop završio. I odabereš nacin na koji ces ti probati lolipopat. Uglavnom, mislim da bi se mogao napraviti tut za vertical circular jer vidim da i na to ljudi isto gledaju kao na problematicno. Mogu reci da sam u ovoj shemi najmanje lolipopao, najmanje vezao, definitivno jedan od najlaksih nacina uzgoja.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: cerak1000
20.06.2014
1.394
3.958
188
Otok Jabuka
www.zdravakrava.hr
E vidiš, ja sam radio main lining po tutorialu ispalo je onako kako je čovjek rekao da će ispasti. Debele mmasne glave sa dovoljno prostora, nabijene ko rakete. Al sam pustio manje grane da se rastegnu. Na kraju sam od njih dobio kokice. A da sam pratio tut do kraja bi imao još deblje. Ova metoda je takva da se treba pratit upute i rezultat će bit odličan.
Sastoji se od topiranja i drastičnog lolipopa već u prvom topiranju. Pa opet topiranje i opet skidaš manje grane. Na kraju obruč i vezuješ samo glavne grane (8, 16 grana max). Nikakve sporedne grane se ne puštaju a ja sam mu rekao da ako je neka grančica probila i ima mjesta, super nek je pusti.
Kod TB-a je fantastičan primjer te "tehnike" ide mu super, al treba pratit dalje pa će još bolje. Znam, iz prve ruke za tu dilemu pustit il ne :)
TB super ti biljka, nadam se da smo ti pomogli, bizzo, sve ok :)
Nemoj mi samo praskatone bacat okolo :D :)
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

trubabuba

Aktivan Član
20.06.2014
959
775
113
planet earth
slike na zadnji dan vege (69. dan od sadnje):

P3310010_resize.JPG P3310013_resize.JPG P3310021_resize.JPG P3310038_resize.JPG



jedna bilja mi na dnu pocela opako zutiti pa bih molio misljenje/savjet iskusnih.
neznam do cega moze bit, dal je premalo il previse hrane. dal joj fali nesto il je u nekakvom lock-u.

P3310003_resize.JPG P3310006_resize.JPG P3310044_resize.JPG P3310046_resize.JPG P3310048_resize.JPG

kroz dan/dva kad bude potreba zalit krecem sa komplet paletom hrane (grow, heaven, bud, topmax) i trebam savjet dali i dalje da idem sa pol doze biobizza il da se pocnem drzat njihovog sluzbenog plana (puna doza)?

lp
 

trubabuba

Aktivan Član
20.06.2014
959
775
113
planet earth
a sta je sa zutilom. dajte koji savjet jer ja neznam sta bi moglo bit.

i jedna biljka (ona najniza) mi je cjela vec neko vrijeme puno "zutija" ili "svjetlija" od ostale 3.
ne primjecujem nikakve probleme snjom samo mi je cudna, koda je druga sorta.
 

fulldedarak

...zadovoljni korisnik...
04.06.2014
524
650
113
gladne su..i sam kazes da su svjetlo zelene boje...i prvo pocinje crpit hranu iz donjih/starijih listova...
šišaj full dozu,ali bilo bi pametno i ph usput izmjerit(za svaki slucaj)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: trubabuba
04.04.2014
267
230
43
Ako se ne bude stanje popravilo posle hranjenja pocni da razmisljas u pravcu deficita magnezijuma na prvom mestu(po mom misljenju). U svakom slucaju toj biljci bih dodao epsom so bez obzira na sve (nece joj stetiti i ako nisam u pravu).
 
  • Sviđa mi se
Reactions: trubabuba

trubabuba

Aktivan Član
20.06.2014
959
775
113
planet earth
ok. krenut cu sutra sa full dozom na 2 koje budu najvise osusene, a onda prekosutra sa ostale 2 da vidim kako ce proc.
sto se tice zutila i meni nekak to lici na magnezij.
izmjerit cu ph kod sljedeceg zaljevanja.

sto se tice epson soli u kojem omjeru preporucate da probam? pretpostavljam da pricamo o folijarnom?
lp
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.427
298
109
The Mighty Jungle
With cannabis Mg deficiency shows on the lower sunleaves first, the green between the veins becoming a little lighter green as the very early symptom. Seeing it at this stage means the plants are telling you I need magnesium now! In the picture below on the left shows lower leaves of a plant that is starving and short of all three of the main elements ie nitrogen phosphorus and potash but not Magnesium, on the right show lower leaves short on Magnesium only.

post-338-1235591931.jpg