CFL PC growbox

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
Ispalo je super, samo kaj će se taj vrhić smanjit za 3 puta kad ga osušiš. :p
Slobodno ostaviš takve indice da ti mjesec dana rastu ispod CFL i onda ih vježbaš cijelo vrijeme.
Sative lako prerastu bilokakav box, ali indice je bolje vegetirat duže i tak bolje iskoristiš mali prostor.
Uglavnom ne podivljaju u rastu kad ih spičiš na 12/12.
Cijeli setup je super!
Razmišljam da si ja uzmem neki big tower i napravim nešto u tom stilu, ali s HPS jer su vrhići bolji ispod HPS. CFL su ok, ali HPS kad zasvijetli - to je to!

A što se tiče GHS genetike - ekipa na stranim forumima ne podržava baš njih, kažu da ne rade dobro , da su previše komercijalni i da im strainovi nisu baš nešto..

Dao si mi dobru ideju da se počnem opet bavit kućnim hobijem :)
 

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
44
1LIGA ZAPAD!!!! nego sta ce ti ona zelena resetka u susioni, jasno mi je za onu u vodi ali ova...??
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
@bozga
Ma znam, znam. Bit ce 10g suhe kvalitete ;)
Ipak je ovo prvi pravi grow, pa nisam znao koliko ce narasti u posudi ove velicine. Definitvno se moglo vise izvuc. Ovo za indice - a sta sa himalayom? Isto je indicastiji tip, pa je bujala ko blesava na 12/12 from seed.
Ma i ja sam si brijao staviti hps setup, ali to ce doc kad budem radio big tower sa ventilacijom kako spada.
Ma GHS me nece vise vidjet... Dobro osim jedne menke morning glory koja ceka :)

@lima.dome
Pa receno je da se vrhovi prvo suse u ventiliranom prostoru, te da trebaju visit - pa eto, nek vise :)
 

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
44
:ludaci_lol::violent018:SORY sad zimku da stoji vodoravno a inacce je kacis okomito, kriva percepcija!!!
 

fĿőШ∆S┬eЯ

Aktivan Član
05.06.2008
227
6
18
36
:maryjane:
Šta reć nego veliko Poštowanje Kompici Laidu!:hehe:
...odlično si se snašo u tom hobiju!:)

Moram se pohwalit da sam testowo mali polu mokri BB i da weć efektuje, a šta će tek biti.:eyebrows:.
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
Nemoj to slučajno popušit' prije nego je vrijeme! ;)
Bar ostavit mjesec dana da odstoji u tegli!

Znam ja po iskustvu, to ode tek tak!
Kad sam ja imao prošli indoor, tek nakon mjesec dana stajanja u tegli sam zapravo skužio što sam dobio. Bez toga nije to to. :)
Svoju HB ne diram još barem 2 tjedna! To je very special stuff :D
:sun2: peaace
Boz :spliff:
 

badzo

Banned
Banovan
16.10.2008
39
0
0
39
ma dobro je to ispalo a vec kad radis to izvuci maksimalno iz nje,ja se nebi zezo sa tim malim,samo big...
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
@bozga
Krizni trenutak... Kao, samo jedan mali... :)))
Ovo ostalo se ne dira sigurnih mjesec dana.

@badzo
A cuj, kad nemas uvjete za veliko, malo veseli vise nego ista ;)
 

badzo

Banned
Banovan
16.10.2008
39
0
0
39
znamo da se u malom krije veliki otrov al kolicina je bitna,zaliha,ocemo sad jedan veliki da vidimo heheheehehe
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
Hvala vam na potpori

Evo malo himalaye - nisam nimalo zadovoljan s napretkom
34 dan cvjetanja, a ona ima 3-4 mala vrha, ostalo ima tek par pistila. Kao da je tek sad pocela cvjetat. Neusporedivo sa 34 danom blueberrya - dobro, iako to moze biti zbog toga sto je BB bio klon, a HG sjeme.
Kako god, cini mi se kao los odabir

 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
Meni se i tako svidja ostavi ti to pa bas me zanimakako ce ispasti ja sam krenuo nesto slicno sada... Samo sto ja imam semenku od vec jedne sezone uzgojene biljke i po prvi put sadim neko ime bio bi zadovoljan i sa tako lisnatom masom veroatno ce biti dobra za pusiti izgleda mi jako mocno verovatno genetika mozda nije spremna za tako mali prostor pa se tripuje da hoce da raste...
Probaj koji list MOZDA dobro udara poz pa javi sta je bilo..
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
To mi se recimo ne sviđa kod CFLa, puno lisne mase, malo pistila ... i da, cvjetanje nekako predugo traje, nisam siguran bi li imao živaca.

Primjera radi, sad imam biljoze stare 51 dan, od sjemena, hedovi veličine šake, gotove su za 20ak dana, kad se skine to, odma ide nova tura, jednostavno nemam vremena čekati CFL grow. :)
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
Lisne mase ima dosta zbog plavog spektra. Makni 6500k i neces imati toliko bushaste biljke. Bit ce istegnute. Pistila ima dosta, da ne govorim o trihomima.
Cvjetanje predugo traje? Meni je BB bio gotov negdje 40 i neki dan. Samo sam ga jos pustio, jer sam sjebao sa gnojenjem, pa samo morao ispirat.

Samo za bilo kakav veci grow - cfl nema sanse protiv hps-a. Mozda kao pomoc oko spektra, ali nista dalje
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
Hehe, da da... Probali smo jucer ovaj water cured bud. Apsolutno se nista ne osjeti - ko da pusis duhan. Ali rad je - cista petica
Topla preporuka svima - barem jedan kif - u roku od tjedan dana imas gotovu-spremnu-za-pusenje vutru
 

Ivory

Aktivan Član
13.09.2008
197
0
0
35
auu...super ti je dnevnik....moj pc box je gotov jos samo svjetlo....a kako si doveo ta grla do boxa? produzio grlo iz zida duljom zicom ili u produzni kabel zicu spajas spajas ,pa onda do pc-a?peace
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.