CLF Big Box

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
jel da?
bas fino napreduju...nisam ih otvarao i vidio od petka.(znaci dan i pol)Sad kad ih otvorim a one joooos vece..heheh
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
update:

Dan 8.

Ne bih stavljao ali radio sam neke MAKRO slike za profi. aparatom pa da stavim oslabljene resize-ane slike..samo da se vide da su zive i zdrave :)

makro1ka1.jpg


pb237247lz8.jpg


pb237238wl3.jpg


pb237248ho7.jpg


i to je to...triba ici spavati,sutra se radi :(
 

Red Weed

Aktivan Član
12.04.2008
136
8
0
36
lijepo lijepo...
svaka cast na umjetnickim fotografijama.
:cow_yellow::cow_yellow:
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
nadam se da nisi i ti kombinirao glinene hydroton kuglice sa zemljom to bi ti moglo zadat problema ...
ovako ti ljepo izgledaju ne izdužuju se previše kao što rekoh jako ljepo i uredno urađeno
svaka čast i napokon netko da to argumentira sve sa slikama i tekstom ...
obično su to neki dnevnici sa tekstom bez fotografija i puno baljezganja
pozz
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
Hvala...slikam ja njih svaki dan,samo sto ne stavljam jer bilo bi previse svaki dan neke slike stavljati...sta će raja reci :)

Nisam kombinirao...ima ih na dnu nesto malo i ovo gore na povrsini ...
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
slusaj zasto uvek kad stavljas slike zemlja bude tako mokra ..
po ovome sa vidi da mnogo zalivas ako je tako pusti malo zemlju da se osusi dole uvek ima vlage, ako tako cesto zalivas
neboj se da ce ti se nesto desiti sa biljkama ako se zemlja osusi posto dole je vlaga velika , proveri prstom dal je vlazna zemljapa tek onda zali...
inace super biljke..
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
zato sto jedino otvaram kad ju zalijevam a to je svaki drugi dan :) i to ne previse,cist koliko joj je dovoljno...
pa onda i poslikam ....sto ne mogu vjerovati da si primjetio...koje oko :)
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
mislim da je to mnogo , al to je moje misljenje ..
moje su u manjim posudama a zalivam ih svaki cetvrti dan e sad kad porastu vise ce im vode trebati...
probaj smanjiti zalivanje jer boje je da zalijes jednom sa vise vode nego vise puta sa manje vode ,,po meni najbitnije je da biljke imaju svezu vodu tako da kod tvojih biljaka uvek ima vode od proslog zalivanja,, sacekaj da biljke potrose staru vodu pa zalijes za novom .. ja to proverim odole , imam tri stupnja kako prepoznam kada treba zaliti (mokra, vlazna , skoro suva) kad je skoro suva onda zalijem sa vise vode i sacekam ponovo da bude skoro suva..
al to ja tako radim ti najbolje znas kako treba al neboj se uvek dole vlage ima samo treba pravilno proceniti... ..
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
Skazen se ja s tobom ali radio sam ja prvi grow ljeto 2001 i od tad....dosta toga ma svakojake nacine...svatko ima svoje,u tudje ne ulazim ,svoje pratim.

Izgledaju super,zemlja bude suha...mozda bi cak mogao cak svaki treci dan zalijevati ali kad su lampe 15cm od zemlje,nastaje zagrijavanje i zemlja se puno brze susi..znas i sam...
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
traži moje postove unatrag tjedan do dva pa ćeš vidjet ne da mi se objašnjavat ponovo sorry a i ovo nije mjesto za takva pitanja ovo je nečiji dnevnik

brišem sve,,,
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
update:
Dan 14.
..i malo losih vijesti,bar za mene..

Prva biljka i male ki** na njemu
87169037bp9.jpg


27362888ok5.jpg


Druga biljcica...
za sad sve 5

21433526hf1.jpg


45778657lf5.jpg


I sta jos reci.Danas radim filter od aktivnog ugljena jer se miris poceo osjecati malo jace od ocekivanog.
Proslo je 14 dana i jos nisam u mogucnosti poceti savijati biljke...njihova visina je max. 10 cm a debljina stabljike oko 5mm...malo deblo.Pokusat cu nekaj napraviti vezano za to.

A opce stanje...ma rastu ko lude,izgledaju odlicno.
Iako sam vec nakod 8. dana skuzio da ove dvije biljke nisu jednake.Ona cijelo vrijeme raste,visinom je mozda i veca 1-2cm ali u sirinu je puno veca od muske stabljike.I listovi na muskoj stabljici su malo tamniji nego na njoj.
(s tim da su uvijeti isti za obje biljke...znaci nije vanjski utjecaj)

Upravo sam stavio novo sjeme na klijanje.
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
update:
Dan 16.

Muske vise nema,nova je pocela klijati..ova napreduje

Jedino...
Zamjerka meni samome..svijetla su bila malo preniska ,svaki put ih dignem 1-2cm,sto je sad vec nedovoljno pa su malo neki listici dobili zute boje...ali zanemarivo.Svjetlo je vise gore da se to ponovno ne dogodi :)

dsc01544gz2.jpg



dsc01545ez5.jpg



...za sad...
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.241
1.690
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
mozda je i dobro sto si podigo stedne ... imas mali grmich , a sad bi taj grmic mogo malo brze prema gore!!
sve u svemu samo ti slikaj i postaj slike da se vidi napredak ...zelim da ti se uskoro dogodi ovo...

samo opusteno...:bong7bp:
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
To se trazi :))))))))))

Bas je grmolika...pokusavam ju saviti ali za sad ide jako malo...
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
Grm je odlican, uredan i zdrav.
Cemu druga biljka - neces imat mjesta. Moj savjet - pusti samo ovu u boxu. Za kojih 5-6 dana kad se malo istegne i dobije jos zelene mase, odrezi ove najvece listove (zaklanjaju puno svjetla) i pocni lst-at. Tako da vecina internoda dobiva isto svjetla i za koji dan ces imat brdo malih vrhova.
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
Sad si se javio.... :)))))))))))) kad mi je proklijala druga sjemenka...a valjda ce biti muska onda..heheh
Mislis da nece biti mjesta za dvije?

Mislis na sve vece listove,definiraj vece...(2-3-5-8 komada?)ne bitno dali su gore ili dolje???Oni dolje zaklanjaju poprilicno svijetlost manjim listovima...


Poceo sam vec lst...kaj se ne vidi..heheh. Uspio sam ju malo na stranu ,ali nista posebno,treba jos visine.I smrdi..ovaj aktivni ugljen nije bas nesto :(

I pitanje...Lowrider #2 ima samo jednu glavnu stabljiku; granu koja daje vrh.Koliko sam skuzio na slikama po netu, ona se ne grana?Tj. morat cu savijati cijelo vrijeme samo jednu granu ili ce izrasti jos ...u tom slucaju necu ni imati mjesta za drugu biljku...


Ma zgurat cu ja njih nekako :)
 

Red Weed

Aktivan Član
12.04.2008
136
8
0
36
ma mislim da bi trebalo stati pa to je big tower i jos sa lstom sta ne jedini ti je problem kad ces dizat zarulje jer ce ti jedna biti ful manja
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.