COD Black ops II - PROBLEM!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.480
143
Universe
ajde kompjuteraši koji se kuže u te errore i to...evo ovako:

instaliro sam Call of duty Black ops II...krekiro i instaliro FIX (imam i Fix 1, Fix 2 i Fix 3)...blokiro igru u firewal-u, a i dalje mi izbacuje error kad kliknem na ikonu da igram...evo i slike da bolje vidite o čemu se radi...

4kha3n.jpg
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
evo nađoh ovo:

a) Change date to 13 Nov 2012 and time zone to GMT+8
b) Install Steam on default path "C:/Program Files/Steam" from below mentioned link:
Steam, The Ultimate Online Game Platform
c) Copy the latest Crack and overwrite with the cracked files
d) Install Direct-X from "Redist" folder under game directory with "DXSETUP.exe"
e) Run the game.
f) In case if game freezes at any screen then requirement is to update nvidia with latest driver and software
g) If screen freezes after "Dolby" icon and game stops/crashes with error "Error quit was not requested in main thread" then

search google for solution and try it. Though so far provided solutions to this issue is working for some while not for others



neznam, probaj, guglaj trazi, nac ces rjesenje sigurno.... svuda ima takvih frkica jbg....

to je kad skidamo igre, da ih kupujemo nebi bilo toga :)
 

BoRaiCho

Aktivan Član
05.12.2009
514
184
63
33
Temples of Boom
Probaj skinut drugi torent (ako si skinuo), zna se desit da se nest' sjebe....Ja Hitman Absolution skinuo (i to od SKIDROW-a) i ne radi.....Skinem s drugog linka i sve 5
 
12.03.2012
35
32
0
39
skini samo drugi crack ili sve fix-eve,možda najbolje i oboje, sa drugog torrenta,ponovo install,ak niš neznam novi download...
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.480
143
Universe
instaliro sam 3 puta iznova, imam 3 fixa, 3 cracka, od SKIDROW-a je...također sam i Hitman absolution instaliro BLACK BOX-ov...i isti taj error :( wtf?!
 

BoRaiCho

Aktivan Član
05.12.2009
514
184
63
33
Temples of Boom
Moguce sto kaze SASHA da je do Windowsa....Ako koristis 64-bitnu verziju, moguce da se pojave problemi....Ja sam imao problem ne sjecam se samo s kojom igrom, nije pravljena za 64-bitni Windows i mos je *****....
 

BoRaiCho

Aktivan Član
05.12.2009
514
184
63
33
Temples of Boom
I ja kontam preci na Linux, nema virusa (ali isto tako i nekih programa koje imamo za windows) a i tripujem da ga je "mnogo teze pratit" u internet saobracaju....Kakav je, jel mnogo tezak za skontat ? Koju verziju koristis ?

BTW sorry za oftopicarenje
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Neznam na šta misliš "nema programa koje imas na windowsima", imaš sve programe koje imas na windowsima, možda ne istog imena, al sigurno iste fukcije, i pogodi što, BESPLATNI su, i treba ti samo jedan klik unutar Software Managera i opa, program instaliran....

Ovo za pratit, nije istina, dapače, s obzirom na veličinu hrvatskog a da ne govorim svjetskog Linux communitya, sve imas nadohvat ruke, live IRC chat, ako ti negdje zapne, forum ovaj, forum onaj.

U vezi verzije, u zadnjih mjesec i pol sam se šaltao među par verzija i našao se u verziji Mint 14, to je zadnji Mint, prejednostavan, kad ga staviš momentalno ćeš zaboravit na windowse, na početku možda budeš imao malo brčkanja po Terminalu, ovisno oce ti odma prepoznat neki hardware (najčešče wireless), ali sve je to bez problema, za 10 minuta se riješi.

Evo ti link na naš dobar forum, gdje su mi probleme rješavali INSTANTNO linuxzasve.com | wiki.open.hr • Po

Necemo vise ovdje, jer nije tema... :D


EDIT: i jos nesto, ako STVARNO nema nekog programa kojeg imaš na Widnowsima, e pa onda imaš programčić koji se zove WinE, on ti služi da si virtualno u linuxima otvoriš windowse i radiš ko sa pravim windowsima, igraš igrice i šta ja znam šta sve ne
 

BoRaiCho

Aktivan Član
05.12.2009
514
184
63
33
Temples of Boom
Kuuul, moracu ga instalirat dok uhvatim vremena.... I necemo vise ovdje o linuxu stvarno

Ovo za pratit, nije istina, dapače, s obzirom na veličinu hrvatskog a da ne govorim svjetskog Linux communitya, sve imas nadohvat ruke, live IRC chat, ako ti negdje zapne, forum ovaj, forum onaj.

ovo sam mislio na muriju (recimo) da te lakse nadju ako imas winodws a ne linux, mada kontam da za svo sranje zasluzna IP adresa