COD Black ops II - PROBLEM!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
12.03.2012
35
32
0
39
ovak prvo riješenje:
  1. Click the run button and open the Control Panel
  2. Browse to the section of System Maintenance then to the System
  3. At the left side, select Advanced System Settings link
  4. In the System Properties Window the top section is named as Performance with the Settingsbutton. Click this button.
  5. Choose the Data Execution Prevention tab.
  6. Select the option which reads Turn on DEP for all programs and services except those I select.
  7. Use the Browse button to locate the executable file for the application you were trying to start when you received the StackHash error, and click Open to add it to your exceptions list.
  8. Click Apply or OK to commit your changes.

drugo downgrade to xp or upgrade linux...

treće nema....

bilo je riječi i o lošim ram pločicama,ne testiranim driver-ima za grafu na određenom sustavu sa određenim igrama...sve u svemu svi preporučuju ovo pod 1.,probaj
pa javi....
i da,BEX error je izazvao ovaj StackHash error i nisi jedini na netu s tim (ne)riješivim problemom tak da mislim da ti je komp u redu....
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
ma ja mislim da je to radi 64 bita... pošto ti ni druga igrica ne radi

instaliraj si linux mint i imaš program wine koji ti služi kao neki virtualni windows unutar linuxa, upravo za igrice i druge programe koje linux ne podrzava

:D
 

revolution

Aktivan Član
02.01.2013
201
867
93
probaj napravit to sa micom...tako je meni za cod4 pa mislim da je ovo na istu shemu..vrijedi pokusat

potrazi na google to sa mic plugged in :D
 
12.03.2012
35
32
0
39
revolution je napisao(la):
probaj napravit to sa micom...tako je meni za cod4 pa mislim da je ovo na istu shemu..vrijedi pokusat

potrazi na google to sa mic plugged in

4kha3n.jpg

ovdje na slici se jasno vidi tip greške i koji ju je modul izazvao,pošto je tip greške BEX ( (Memory) Buffer Overflow Exception) a modul koji ju je izazvao StackHash,odmah znaš da nemože bit problem sa (ne)uštekanim jack-om za zvuk,jednostavno nema smisla........
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.480
143
Universe
mislim da nije zato jer lik koji mi je dao igru je igro :/ a i ne bi kupio original cod, jedino od igara sta bi kupio je pes :D stavit cu drugi win pa ak ni onda ne radi do k*** :D
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.480
143
Universe
instaliro sam novi win 7, instaliro hitman absolution i sad mi trazi direct x 11, sad s tim borbe, pa ako neko ima neki link da to skinem nek mi slobodno posalje :D
 

zdepo

Aktivan Član
09.10.2012
55
23
8
44
Let me google that for you
imao sam isti problem kao i ti , a riješio sam ga tako što sam vremensku zonu postavio na Beijing, a datum 12.11.2012. pokušaj....
što se tiče linka koji sam ti poslao, preporučam da klikneš na drugi rezultat koji ti nađe, jednostavnije je..... Živio...