Critical kush x5

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Frend... puno varis,isarao si dnevnik samo tako sa nekakvim pitanjima i fix idejama :) nemam nista protiv,tvoj dnevnik... al gubi se zelja za pracenjem,imas mentora i dnevnik... slusaj svog mentora i samo polako... i sta ti je ona konstrukcija na vazama odradjena... opusti se malo i slusaj mentora i neces imat bed... peace with you
 
18.09.2015
123
86
28
Umesto presadjivanja izlepio sam samolepljivu foliju i dodao zemlju. Jer su biljke izrasle previse. Uzdao sam se u jačinu lampe.
Koja je svrha dnevnika? Da meni olaksa uzgoj ili se cisto stavljaju slike u toku growa? Mislio sam da u dnevniku mogu da dobijem savete i kritike. A kako da dobijem savet ako ne pitam?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: growboss

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Svrha dnevnika ja da zapisujes desavanja povodom biljki,hrana,napredak,presadjivanje itd.. a naravno da ce svako pomoci ako vidi da nesto ne stima ili koji matrag :) a na forumu imas nznm ni sam koliko tema,o svemu... da vise citas,saznao bi puno sta... i ne bi postavljao osnovna pitanja i pravio greske koje ti sam stvoris,a ne biljke... ovo ti pisem iz dobre namere i kako bi ti pomogao kao kolega,kolegi :) nista bed ;) ajde peace out
 
18.09.2015
123
86
28
image.jpg Neću da komentarišem ništa da mi se @L0oD ne naljuti. Inače su mi dve stabljike ljubičaste skoro braon a ostale zelene. Ali ne pitam ništa samo kažem onako...

A i ovi listovi na slici mi nesto nisu u pravilnom reljefu ali nebitno. Ispravice se bez dnevnika i bez sugestija iskusnih članova!
Čitam druge dnevnike. Puni su viceva. Šta je ovde trn u oku i kome??? Molim admine da obrišu ovaj dnevnik i hvala svima na nesebičnoj pomoći. Nastaviću dalje koristeći pretragu. Mada mislim da je svaka biljka jedinka neponovljiva,ali izguracu nekako...

A kuhinjsku samoprijanjajuću foliju i nadogradnju pota. svima preporučujem oslanjajući se na lična iskustva.
 
Poslednja izmena od urednika:

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Krivo shvačaš sve to čoeče..
Nitko se ne ljuti,pa zar bi trebali ? Dobronamjerno te se podsjeća da budeš ili jesi ili upravo stvaraš krivu sliku o sebi...o_O
Ako si bacio oko na druge dnevnike,onda znaš kako to izgleda zar ne ? :smoke:
Daj se malo oboružaj strpljenjem i nemoj da se furiš jer razloga nemaš...i pogotovo nemoj brate da prozivaš ljude,koji ti hoće pomoci...Jer gle,naj zamerit ali sve ima svoje granice zdravog razuma...:respect:
Živjela:vutra:
 

Squerlz

F'ing squles greasy bastards
06.07.2011
534
856
113
Stvar je u tome da pitas neka pitanja za koje mozes da nadjes odgovore na forumu,pa ispada da si lenj a ovde to niko ne voli.Samo polako !Take it izi :D
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.813
2.698
Weed California USA
@Dim92
Uozbilji se malo i potrosi dan-dva na citanje vodica i zavrsenih unutarnjih dnevnika.
Probaj malo kvalitetnije slike stvaljat kako bi i mi kvalitetnije vidjetli i dali kvalitetnije sugestije.
Takodjer, nemoj pisat post za postom..... vec sam ti 100 puta editirao i spajao postove i opominjao te.

Od onog po zivot opasnog ovlazivaca pa do nadogradjivanja posuda sa papirom i jos hrpa ostalih radnji nam ukazuje da prilicno neozbljan grow.
 
18.09.2015
123
86
28
Zašto misliš "po život opasnog ovlaživača"? Grejači su namenjeni za vodu. U elekriku se razumem površno. Dobro bi mi došla sugestija. A u početku jesam prvo probnu lampu stavljao na bravu od boxa. Mislio sam da će isparenja sprovesti struju preko folije do brave. Medjutim sve je fizički odvojeno. Ovlazivač stoji na plastičnoj posudi... Ako je potrebna još neka zaštitna mera bez pogovora ću je sprovesti!
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.813
2.698
Weed California USA
Tesko se vidi sa slike. Ali goli grijaci iz kojeg vire zice koji ide u kantu sa vodom..... to nemre bit dobro.
Radije maknes to sve. Niska vlaga nije toliko opasna kolko struja u boxu sa hrpom vode i aluminijske folije ;)
Osim sto je struja opasna, i toplina iz grijaca na taj nacin isto tako mozda proizvest pozar..... ne velim da ce se to desit, ali zasto izazivat vraga.
 
18.09.2015
123
86
28
Gornja levo
FREE - Blueberry Feminised
-Požuteli list na srednjoj desno.
 

Prilozi

  • image.jpg
    image.jpg
    358,5 KB · Pregleda: 35
Poslednja izmena:

Squerlz

F'ing squles greasy bastards
06.07.2011
534
856
113
Ako imas ph merac proveri joj ph runoff-a .Mada nemogu da vidim zutilo od hps-a...Ako su novi listovi zuti onda je obicno ph zemlje...
 
18.09.2015
123
86
28
image.jpg Hoće li ovo da budu rodne grančice sa prvog i drugog sprata?
Znam da postavljam glupa pitanja ali ja osim u rizli nikad nisam video marihuanu uzivo. Ovo je prvi živi kontakt. Kao kad sedneš da popiješ kafu sa Janis Joplin.
 

lauba

Zinfandel
Poznanik Foruma
01.01.2012
1.645
4.036
188
41
Je grana,samo neznam dal će uspijet dosta izrast da postane prava grana,probaj malo lst-irat pa možda dođu do izražaja!