Dinachem @ BioTabs & Cultilite 150w LED

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.040
398
Hvala ekipa :respect: Ode dnevnik u završene, niko sritniji od mene:banana_rasta:
A outdoor teško, lani su mi "opet" drpili jedan dil i reka san da je to zadnji, mali otok, previše ljudi, nema smisla. Neman više živaca za to:razvaljen::
Funky, naše vrime tek dolazi;)
 

funky weed

Aktivan Član
10.03.2015
443
685
93
kingston
aa šteta ,ja cu ove godine pokusat sa vise lokacija pa valjda nece otkrit svaku,prosle godine mi je sve proslo dobro osim sta su mi koze pojele jednu i sta su mi skakavci zadavali muke al ove godine cu pametnije. :respect:za ovaj grow i sretno za ubuduce a za out mos probat koji automat ako imas volje;):wave::cool23:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pantagan

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.040
398
Pozdrav ekipa Vutraši /ce :)
Dužan sam još jednu informaciju za kraj. Iako ipak mislim da je moglo malo bolje, na kraju količina nije ni bitna ako je kvaliteta a s tim sam zadovoljan:) Gramažu navodim čisto da se vidi koliko se može izvuč iz dobrog led-a, bar se meni pokazao tako:thumb:
image.jpeg image.jpeg
Toliko, do neke druge prilike, :respect::respect::respect::respect:
 

Brkato Prase

Mali covek sa velikim stomakom!
08.09.2015
262
519
93
Darkwood
Odlican grow i jos jedna potvrda na forumu sto se Biotabsa tice.
Prvi put koristim buffertabse i odusevljen sam sto ne moram petljati oko PH a biljcice su perfektne.

I mene licno je malcice iznenadila tvoja gramaza ali uzmimo u obzir da je organski yield manji nego onaj gjubren mineralnim gjubrivima gde se koriste boosteri i slicne stvari.
Uglavnom na osnovu mog iskustva sa organskim uzgojenom vuvom verujem da cec i ti biti odusevljen ukusom i potencijom, ali moras biti malo vise strpljiv i kjurati sto duze.
Sto duze kjuras vise ces biti zadovoljan da ne kazem pre zadovoljan :)

Pozdrav
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pantagan