Dinachem @ BioTabs & Cultilite 150w LED

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

funky weed

Aktivan Član
10.03.2015
443
685
93
kingston
jedan dan kad se ne budemo morali sakrivat iza nickova i kad se napokon legalizira ova nasa medika morat cemo sist negdi i zapalit đoku,svaka ti cast ,svaki tvoj grow ima dušu.svi mozemo growat i bit koliko toliko profesionalni al ti si brate talent i svaka biljka ti je umjeticko djelo;):respect::clap::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pantagan

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.040
398
Hvala ekipa, :respect: Iznenadili ste me s pohvalama, nisam očekivo jer se meni sve čini da može i bolje:thumb:. A opet, za led od 150w koji realno troši 90w, zadovoljan sam:). I trudim se vodit dnevnik uredno i kvalitetno jer :vutra: ne zaslužuje ništa manje od toga:) Moj naklon svima:):thumb: Stay high and prosper :rasta::respect:
 
17.04.2009
140
138
43
ODLICNA :D a sto se tice susenja zemlje do krajnjih granica, koristim bio bizz i desil ose vec 4-5 puta i nista, zalijes i nakon sat kao nove
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pantagan

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.040
398
:respect: Vutrašice i Vutraši!!!
I sedmi tjedan cvijetanja je iza nas:). Malo statistike: 98. dan života, 63. dan na 12/12, 49. dan cvijetanja. Nisam spomenuo do sad da je od gnojenja zalijevana vodom bez regulacije pH i pije po zalijevanju oko 4.5 litara. Trihomi su večinom mliječni, ima još oko 30% prozirnih a smeđe treba mikroskopom tražit:D S obzirom da je biljka meni za dimit, berba pada čim se počmu pojavljivati smeđi trihomi po kaliksima a čini mi se da bi to moglo bit sljedeči tjedan:). Toliko za ovaj update i zahvaljujem svima na lijepim riječima:respect: Evo slike.......
image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg :respect: :thumb: