Dnevnik Napusene Vjeverice...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Hej ho evo mene s updateom


Kao prvo, ovo nije bilo xy zalijevanje jer da je bilo onda to znaci da sam potrosio 2l Lista i 2l Cvijeta a to jednostavno nije tacno :p
Evo obje plantelle su pri kraju, ima oko 2dcl svaka a koristio sam ih i za prosli grow.

Gnojio sam jednom tjedno, nekad 2 puta tjedno u cvijetanju a nekada nisam gnojio po 2,3 tjedna, posebno u vegetaciji bla bla.


Nego sta ima novog:



28.9. sam skinuo jedan vrh s manje biljke jer su pauci napravili malu paucinu na njoj, bas je bio grozan prizor, ono paucina na vrhu vrha a na paucini se krecu neke ruzne bube koje nisam ni gledo fuj fuj samo sam uzeo skare, odsjeko kompletan vrh od pocetka stabiljke, isprao pod mlazom vode, otrimao i stavio susit. Mokar je imao 8-10g, tesko ga vagat kad je dugacak a nisam ga htio skracivat kako bi ga lakse objesio za susenje. Suh je imao 5-6g.


To sam jucer poduvo s frendovima. Duvali smo jer je prilicno dobro gorjelo, jest da je malo zezalo i gasila se frula tu i tamo (al rijetko) posto nije skroz suh al dobar je bio.
Okus limuna, prvih 5min ne udara nis a nakon 10min samo ti se slika zamuti, bas imas osjecaj da si STONE, ja se nisam dizo sa stolice 2h a onda sam presao u krevet di sam lezao jos 3h i onda sam se digo i pio kavu i jos sam imao osjecaj da sam stone. Bio sam jako happy, ne euforican al happy i najvise smiren, chill. Jaka trava, bas sam se iznenadio.

Dok se vrh susio, svaki dan sam nekoliko puta gledao jel ima pauka po sebi, imao je jos 2-3, njih sam rucno skinuo. Gledao sam i dok sam mrvio vrh i moto, nije vise osto niti jedan tak da nisam nijednog popusio.
Da sam ostavio susit jos par dana sigurno bi lijepse gorio, imao bolji okus bla bla al i ovo je bila ubica samo takva.

Jucer sam otkinuo jos jedan vrh s male i jedan vrh s velike, za veliku ne znam jel ima rad i kakav al vrhovi su vidno razvijeniji, deblji, mirisljaviji, ljepljiviji.
Evo sada slikano, jedan dan suseno, dugacki je mali vrh s velike a debeli je mali vrh s manje:

http://www.zaslike.com/files/l24e2gcvvzk2umot1j.jpg

Namjerno sam ostavio vise lisca na vrhu manje jer ima puno kristala po sebi, jako jako puno, mislim da je to vise zbog spider mitea nego zbog mene, bila je napadnuta i pumpala otrov da ih se rijesi. Veci vrh ima 9g a manji ima 6g mokro. Suhog ce vjerojatno biti 50% manje jer cu duze susit, bar do kraja tjedna.
Onda cu vidjet kakav ima rad pa hocemo li rusit veliku.


Manja biljka definitivno ide dolje, sad cete vidjet zasto. Vrhovu su zreli sto posto, nema tu price, jedino donji vrhovi nisu debeli kao ovi gore posto je razlika od lampe bila oko 25cm i bili su u laganom hladu. Flusho sam je jucer, znaci planiram je drzat do kraja tjedna a onda caooo. Nisam je ni moro flushat, sama sebe je pojela, nece biti klorofila uopce ali ici ce u ponedjeljak 2 dana u mrak unatoc tome.
Slike:

http://www.zaslike.com/files/e8ltckbfsy2xgk8q2gq.jpg
http://www.zaslike.com/files/jjbfw4ghwvqheic7d5ou.jpg


Veliku ne mogu slikat, vezana je u boxu jer su grane preteske a slikat pod HPSom nema smisla i ovako mi je kamera losa.


Cudno mi je to da je zrela vec nakon 60 dana (manja). Mozda ce biti jos bolja za tjedan dana al vjerujte mi na rijec, i ova me srusila da nisam znao di sam, dobro je to. Di ces bolje. Ja bi radije da ima uplift high, neki mental buzz i to al ima bas rad indice. Mama joj je bila jos veci stone a jos manji high, tak da nisam prerazocaran, uspio sam napraviti biljku vise za svoj ukus s manje genetike roditelja. Joj jest filozofiram.

Dosta, cujemo se.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: natura

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
Napušena Vjeverica je napisao(la):
Dok se vrh susio, svaki dan sam nekoliko puta gledao jel ima pauka po sebi, imao je jos 2-3, njih sam rucno skinuo. Gledao sam i dok sam mrvio vrh i moto, nije vise osto niti jedan tak da nisam nijednog popusio.
.
vec si ih popusiso stotine sad vise manje 2,3 komada ;) napokon nam i vjeverica pusi svoju vutru :clap:i vjerujem da je nabolja sto si pusio ;)
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Ma nije bas tako.

Popusio sam onu malu istresiranu sto sam imao vani, ona je dala oko 10-15g suhog i nije imala bas neki rad.

Popusio sam jedan vrh prije, oko 8g suvog i sada opet isto tako negdje. Sljedeca runda ce biti krajem tjedna, znaci sve skupa oko 25-35g. Pa dobro aj, nije bas ni malo kad se ovako gleda al kad pusis svaki dan, treba ti 10g dnevno hehehehhehe.

Nema veze, ova manja ce biti za 11mj a velika za 12mj, 1mj... a tu su i male koje su u 2. tjednu cvjetanja, budem sliko sljedeci put.


Da je bila najbolja koju sam pusio, daleko od toga ali prilicno blizu.
Mozda da se susila duze bi imala bolji okus i ljepse gorila pa thc ne bi otisao u pepeo, vidjet cemo. Al da je dobra dobra je. Bit ce i za castit, samo da osusim kako treba a curing od 5 tjedana ce biti maksimalna patnja za mene, valjda ce mala potrajat bar mjesec dana. Drzte fige hahahahah.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: WEEDetix

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
evo ti srece koliko mozes da prihvatis, sve najbolje do kraja!
 

glavonja

Aktivan Član
30.10.2012
167
11
0
49
ja nesto po tudjim postovima gledao i ti si samo pominjao tvoj CFL grow :D ovo me je sad iznenadilo, dnevnik procitan od A do Z
i ja sam tako kako su tebe proglasili [salantan] prema njima u indooru ali uvek sve ok bez problema prodje, nikad nisam imao hermija ni stelth box uvek su bili coskovi i razne improvizacije hehe al sve bude super na kraju. super ti je sve to stvarno :) +
 
29.09.2012
31
9
8
Napušena Vjeverica;232604 je napisao(la):
Mokar je imao 8-10g, tesko ga vagat kad je dugacak a nisam ga htio skracivat kako bi ga lakse objesio za susenje. Suh je imao 5-6g.

Haha da bar je tako, baš si me nasmijao

Svaka čast za grow, šteta što nemaš bolji fotić - nije da nemaš što uslikati
evo hedovine vjeverice - vlastita je ako ne najbolja onda bar najslađa, uživaj ...
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Zavrsio je zivot jedne biljke, sada prelazi u duhovni oblik. Oblik dima :ludak

Nazvat cu je Ljepa jer je bila ljepljiva, mirisljava i obarala s nogu.
49 dana vegetacije, 62 dana cvijetanja
Germinizirana je negdje oko 25.7.2012., slike u nastavku, sve je jasno.
Skinuta je 2.11.2012. Ukupan zivot 111 dana.
Suha gramaza cca 75g.



24.8.
http://www.zaslike.com/files/k73l1u6jysfu9lui2p0s.jpg

16.9.
ZaSlike.com - Besplatni upload slika!

30.9.
http://ch-slike.com/images/2012/09/30/jOPwE.jpg


19.10.
http://www.zaslike.com/files/dsmuhvljqv7hx0ukkncs.jpg

1.11.

http://www.zaslike.com/files/e8ltckbfsy2xgk8q2gq.jpg

2.11.
http://www.zaslike.com/files/cmx1jnmpjhwtoxgqzolo.jpg



E mislim da sam malo pobrkao datume al ne puno, razmak dan dva... uzasno sam naduvan zadnjih dana pa mi slao radi koncentracija a pamcenje jos manje.


Sve u svemu, mjesec i po dana je vegetirala pod CFL 125W 2700K, 9000 lumena.
2 mjeseca je cvijetala pod HPS 2000K, 56500 lumena.
Nije bilo treninga, ni toping ni LST, rasla je kak ju je Bog smislio, dala je lijepu gramazu, vrhovi su puni kristala a najveca karakteristika je miris i okus po nekom vocu. Svakako ima najljepsi okus trave koju sam ikad pusio, imam osjecaj ko da pijem sok ili jedem mandarinu dok je duvam.


Eto, to je to. Jedna mala biljka. Prva.
Ostale cekaju noz....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Nabavi si sad za idući genetiku i klonove fino pa rokaj.
Ovo je super, čak i za jednu napljuganu vjevericu :nana:
 
11.04.2012
20
2
0
33
bas imas osjecaj da si STONE, ja se nisam dizo sa stolice 2h a onda sam presao u krevet di sam lezao jos 3h i onda sam se digo i pio kavu i jos sam imao osjecaj da sam stone..hahahahahahahahahahahahahahahaha upiso sam se u gace kad sam ovo procitao..hahahahaha kao da sebe gledam kad se preduvam od dobre vutrice :) +
 

Crazy Smoke

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
18.05.2010
525
5.157
233
svaka čast,ne jebe te ništa,ne zamaraš se previše,ništa ne paničariš i uvijek bistro razmisliš i nađeš rješenje za svaki problem,to je to..ova zadnja slika ti je vrh vrhova hahaha..Ja bi rekao da se savila zbog hedova :)) Sretno dalje ;)
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
U zadnje vrijeme mi se bas ne da nis, nonstop sam naduvan od one male indice tak da mi se ne da pisat dugacak post, samo cu rec da sam je skinuo 8.11., sada je 13., znaci susila se 5 dana, tezina je sada na 140g vise manje, jos je u komadima velikim pa ne stane na vagu.

Slika prije skidanja:
http://www.zaslike.com/files/kfl5ncbk74uifqm14mg0.jpg

Osuseno:
http://www.zaslike.com/files/fbl05219qpl3kbcbe.jpg


Rad ima ko mama, samo tjera na spavanje i nis drugo. Zapalis i mos ic lec. To je cijeli high. Dobra bi bila za medicinu al ovak za pusit nije nes. Valjda ce sljedece biti bolje :))))



A izgledala je ko sativa zesca, kaj ne?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Casper Hero

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Dobro dobro ne morate pljeskati znam da sam majstor. XD



Nego, imam jednu dobru i jednu losu vijest. Losa je sto trave vise nema LOL ostalo je oko 30g to ce potrajat jos par dana i onda opet suv hahhha. Nema veze. Grow je odraden, trava dobra, idemo dalje.


Dobra vijest, nabavio sam fotic weeee. Ja sam puno sretniji nego vi al nema veze weeee opet. Inace fotic kosta 300 eura ja ga nabavio za 10 put manje, zato sam tak dugo cekao s nabavkom, svaka kuna je vrijedna :D
Super je stvar sto nema onih ruznih crta kak HPS zna ostavit na slikama, tak da cu moc fine fotkice slikat.


Ovo su bezvezne slike, samo sam testao fotic, sutra cu lijepo to sredit kak treba.
Slikice:


XW2yd.jpg (2112 x 2816 pixels)
VEL2e.jpg (2816 x 2112 pixels)
Pzift.jpg (2816 x 2112 pixels)
7x2zk.jpg (2816 x 2112 pixels)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Blade
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.