Dnevnik Napusene Vjeverice...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

glavonja

Aktivan Član
30.10.2012
167
11
0
49
hahahha postujem tvoju nestrpljivost xD
ni ja nikad nisam pustio biljku do kraja a da ne cupnem bar 2-3 heda za nekoliko blantova ili rizli da se napune heheh :D
a u mom slucaju to uvek godi biljkama, dodje im kao Late toping i ti cvrknuti vrhovi uvek buknu i budu debeli i super :)
 

glavonja

Aktivan Član
30.10.2012
167
11
0
49
ja postujem tvoju nestrpljivost, i u mom slucaju taj "late toping" uvek udeblja tu granu i to bas ;)
a cuj, ja sam nekada kad sam krenuo growanje imao po 30 do 50 zenskih biljki na selu, i brao sam ih mlade dok su svi trihomi bili totalno mlecni, meni prija taj high mladih biljaka ali vremenom sam naucio bolje ;)
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Ma daj covjece, ko bi izdrzao gledajuci te fine hedove sa zero kemije u sebi. Pa di ces to naci, ni u Amsterdramu.
Onda dodu oni pa kazu kaj beres prije vremena. Pa kako i ne bih hahahahha.

Al dobro, bit ce kako sam i rekao: za Bozic i Novu Godinu se pusi dobra ganjda, tu nema pogovora.
 

glavonja

Aktivan Član
30.10.2012
167
11
0
49
jedina mana mlado obranoj biljci je sto je rad kratak
ustvari ima jos jedna, kolicina uroda x)
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Evo pognojio biljke u cvijetanju s Plantellom Cvijet, nove sadnice nisam zalijevao niti gnojio (biljeska za mene).

Neko je u jednoj temi pitao da jesam li ikad drzao biljke dulje od 63 dana cvijetanja? Pa zasto bi ih ja drzao dulje ako ne zelim? Meni treba mental high a ne stone, ne volim ga, ne zelim ga i na kraju krajeva ja necu tu travu prodavat pa da mi treba sto jaci rad bez obzira dal bio stone ili mental. Uostalom, svi znate pricu oko trihoma. Kad su mlijecni onda ide mental kad su smedi onda ide stone, kraj price.

Imam malih slikica. Slikao sam Gospona Hermica. On je nastao iz mojeg domaceg sjemena. Po pravilu, on bi morao biti hermic jer je oprasen hermicem pa cemo da vidimo. Od pocetka zivote je na 12/12 i vec za koji tjedan bi mogli znati sta je. Ak je na starog, pokazat ce jaja tek nakon preflowera.

Sta jos ima novog... aha zalio sam zemlju s mjesavinom gnojiva ciji je pH 6. Nisam mjerio pH zemlje ali sigurno se nije pomakao, flushao nisam jer im je vrijeme za gnojenje a ne flush. Ak su prije mogle jesti s tolkim pH zemlje, budu i dalje jer ionak ih skidam za koji tjedan.

Pod mikroskopom imamo pravo zivotinjsko carstvo. Poceli su mi raditi paucinu po trihomima, svaki put se splasim kad ih vidim haha.
Na onoj ljubicastoj su danas napravili mrezu, tako da sam vrh cvaknuo i isprao pod vodom. Ne bu oni meni moju kuruzu jeli...

Ajmo na slikice.

Zajednicka:
http://ch-slike.com/images/2012/11/28/SKUNW.jpg

Gospon Hermic (sad je star oko 2 tjedna)
raxmL.jpg (2816 x 2112 pixels)


Odsjecen vrh ljubicaste:
axQel.jpg (2112 x 2816 pixels)

Ovako se susi na brzaka vrh koji sam 25min prije toga isprao pod vodom lol:
1geI.jpg (2816 x 2112 pixels)
(ovo nece dozivjet zoru hehe)

Ovo su nove biljcice, sve domaja, jedan od njih hermic od prijasnje berbe:
ZXDm.jpg (2816 x 2112 pixels)


Ima li pitanja?
 

txc

Aktivan Član
30.09.2012
57
3
8
31
Cuo sam da se nametnici mogu rjesit sa cajem? jesi probao mozda?
Ja se uzasavam tih malih nametnika, nadam se da ti nece sve pojest...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
Napušena Vjeverica;236864 je napisao(la):
... Neko je u jednoj temi pitao da jesam li ikad drzao biljke dulje od 63 dana cvijetanja? Pa zasto bi ih ja drzao dulje ako ne zelim? Meni treba mental high a ne stone, ne volim ga, ne zelim ga i na kraju krajeva ja necu tu travu prodavat pa da mi treba sto jaci rad bez obzira dal bio stone ili mental.

Ima li pitanja?

jest, ja sam pitao a imam i pitanje, zasto onda drugima kazes da su prerano skinuli, mozda i oni zele mental high a ne stone, kako vec kazes ;) mozda ni oni ne zele da drze duze a takodje sumnjam da ce te skromne kolicine prodavati, ne? mislim, bez ljutnje, imas ti pravo komentarisati ali mi taj kometar stvarno nije isao uz tebe, peace ;)
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
moje pitanje glasi asto ne kupis neko brendirano seme, imas hps 400,
ja da imam to svetlo napunio bi odma ceo boks samo brendom?

sto se tice trihoma i rada, na osnovu gajenja mog B.B mogu reci da
da mlecni trihomi ne mogu da me dignu i daju high ako je indika dominant,
moji trihomi su bili svi mlecni mozda 10 posto tamni i rad je bio
opustajuci, relaksirajuci, tipican indika rad, mozda ce me ova moja
sad demantovati.
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
kako veverko to nonsalantno odradjuje, super i ispada sve na kraju, a nadam se da ces uskoro moci odvojiti koju kintu za neko brend seme, boze zdravlja! i odakle ti toliko nametnika u indooru?
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Bude lik dao smoke report pa cemo vidjet jel je bilo velike stete sto ju je skinuo ranije, mislim, kaj se sad tu cudis, vidio si sliku pod mikroskopom. Moje su pucale vise nego dobro, zato vise i nema nis od prosle berbe hahaha.

Nato, to je od one sto sam ju unio iz out-a u indoor za vrijeme ljeta. Jos sam i bio napisao da je nisam oprao prije stavljanja u box jer mi je bilo HITNO HITNO, prerasla mi je ogradu i susjedi su vidjeli bla bla. Jest da mi popapaju lisce, al skidam ih redovno i mislim da imam vise koristi od njih nego problema. Ili si bar ja tako umisljam pa neka ostane na tome. :ludak

Ovo je vjerojatno posljednji grow ovoga boxa, pokazat cu vam jednog dana sto se zove grow. Rekao sam vam da ovo radim iz hobija... ostatak je na sigurnom i ne slika se. Nije fotogenicno :pPP


Sto se tice one kaj sam skinuo, trihomi tog vrha su svi mlijecni, nema niti jednog prozirnog ali niti jednog smedeg. Kakav rad ima? Evo ovakav: sinoc sam se probudio u 01, zapalio dio tog vrha oko 05 i odmah sam zavrsio u krevetu, sad sam se tek probudio i hocu nazad u krevet, bas je spustalica zesca.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
i, koliko dana ti to vec deljes, jel imas predstavu posto to nikada ne naznacis, tj. pitanje je koji je dan cvetanja, cisto nam kazes informativno, ne bi smetalo ;)
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
oce bit neke slike te vutre sta si posjeko... nekako mi se cine slabi hedovi iako neznam ni koji je tjedan cvjetanja ni nista... daj malo vise info...
izgleda mi koda je sve porazbacano po svuda... samo da bude malo preglednije jer samo ljepis slike i ne pises prakticki nista pametno o stanju i biljkama...
nece nitko tako nista naucit... dobre su slike i sve ali daj raspisi se malo jer ako ja ne kuzim kako ce ovi novi clanovi tek naucit nesto iz tvog dnevnika...
sretno s tim novim biljkama :)

peace out !!
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Sto se tice ovog growa, naduvan sam ko svinja nonstop, rijetko se uopce sjetim i slikati a kamoli zapisivati nesto. Ebga, sorry kaj da kazem, kriv sam haha.
Ovo je ionako domaja a mislim da se po slikama moze zakljuciti kad je sta. Ajd kad budem rezo, poslozit cu sve slike u jedan post i stavit okvirne datume, bit ce puno preglednije.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CIKABAJA75
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.