Dnevnik NEkonzumacije

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

nerp

thc pozitivan
Poznanik Foruma
21.01.2015
1.220
6.424
258
Mlecni Put
Prestao sam pre 8 dana, nakon godinu dana konzumacije. Konzumirao sam jer mi pomaze oko spavanja, tj. unazad godinu dana sam spavao kao nikad u zivotu. Na samom kraju sam stigao do 0.3ml RSO ulja (u prevodu kao da sam pusio 3gr uvece).
Cilj: srusiti tolernaciju sa 14 dana apstiniranja i vratiti se svetom leku i poceti opet sa malim dozama. :)

1. dan - sve ok preko dana, osim navucene prehlade (ili stomacnog virusa koji hara) od 2 dana pre. Tu vece nisam spavao sekunde.
2. dan - iznuren od nespavanja i nadr*an. Ne mogu da povezem misi, sve mi smeta, cekam vece da zaspim.Ne fali mi kanabis, fali mi spavanje! Zaspao u 7h, probudio u 9h.
3. dan - totalni raspad od insomnije. Jos pre godinu dana sam se zakleo da necu da uzimam nikakave tablete, ali sam uvece popio fervex i zaspao, spavao 10h u komadu.
4. dan - proliv, nedostatak apetita, ali pozitivan i "ustreptalo pozitivno raspolozen" :). Uvece haos, od prespavljivanja noc pre nece san na oci. Opet nisam spavao ni sekuunde.
5. dan - ne idem na posao, vilenim po kuci sav besan, sve mi smeta. Kanabis i dalje ne pada na pamet, ali nadrkanost od poremecenog nespavanja uzima danak! POvlacim se na vikendicu da me zena i deca ne gledaju takvog, osecam se kao govno.
6. dan - Spavao 4 sata, ok mi je. Motivacija za posao i planove mi se vratila! Ubacujem u 6. brzinu i ceo dan se okupiram setvom raznog povrca za nadolazecu sezonu. Lezem u 00h i nakon 2 sata me budi alarm sirena!!! Bunovan ustajem i vidim da sam ulazna vrata samo prislonio, ne i zatvorio. Otvorio ih vetar i aktivirao magnet na vratima, a on sirenu :fuck: Razmisljam koji sam ja baksuz. Opet sam zaspao tek u 6 ujutro, budim se u 8h.
7. dan - organizam u totalnom raspadu od insomnie, besan na sebe sto sam takav. Apetit i dalje nikakav, nista mi se ne jede, jedem na silu, muka u stomaku. Tesi me malo cinjenica da sam na pola puta do ponovne konzumacije. GOdi mi chips samo i coca cola (koju nikada u zivotu nisam pio!)
8. dan (DANAS) - Spavao sinoc od 00-08h, osecam se dobro i relaksirano. Zasad.

Osim onog jednog fervexa, nisam koristio nista od "otrova".
Eto udavih, ali mi lakse kada podelim sa Vama.
 
Poslednja izmena:

wuvuzela

FilozofiÇar BotaniÇar
Banovan
03.12.2013
843
1.021
188
Wonderland
sedmica ti je trebala da se naspavas

sanjas li?

ja odmorio 3 sedmice bio pa danas zapalio

od sutra krece apstinencija do jeseni i prvog kjuranja aBd

ti izdrzi jos sedmicu

i tuši nas stalno
zajedno smo jači

ja nisam sadio 6 godina

sad sadim za člana porodice

to mi je najbolja terapija ove godine

sretno nam prijatelju moj u daljini

povuci se na vikendicu na par sati uvjek kad si nadrkan

u medicinske svrhe apstiniras
 

nerp

thc pozitivan
Poznanik Foruma
21.01.2015
1.220
6.424
258
Mlecni Put
Hvala vuvu na podrsci, idem do kraja definitivno.
Apdejtovacu 14. dana sta se izdesavalo.
Vidis nisam razmisljao o snovima, ali ne sanjam.. jos uvek.
Srecno! :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Blader

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
9. dan - I opet mi ne fali kanabis.:D

Malo te..., al ne zamjeri Nerp. Samo izdrži.:thumb: Meni teško padaju pauze. Nesanica, a sa njom i razdražljivost. Znam kako je.;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Blader

Squerlz

F'ing squles greasy bastards
06.07.2011
534
856
113
Ja sam danas posustao posle 1,5 meseci apstinacije i ako sam rekoh sebi nema nista dok ne stigne tvoja :D Ja nisam to dozivljavao kao apstinecniju samo nema i to je to :) Imao sam pregrst snova kojih se secam u tih mesec i po dana.Opet apstinacija tok ne stigne moja :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nerp

nerp

thc pozitivan
Poznanik Foruma
21.01.2015
1.220
6.424
258
Mlecni Put
Pa iskreno, sanjanje mi nije nedostajalo ni pod travom, pa ni sad.
Ali cvrsto spavanje 8h u komadu da. :)
Meni bar licno najvise od dobrog spavanja zavisi raspolozenje i energija sledeceg dana.
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
Evo ja nakon tjedan dana sam relativno dobar. Od malena teže zaspem, jedino šta primječujem sad kad ne pušim je to da se dosta budim po noći i umorniji sam nego kad u komadu odspavam. Ali evo iz dežurstva 24 sata izaša, bilo posla cijelu noć poludija. Te smjene isto mi razbijaju teško postignut bioritam...Sad ću do 16 sati spavat i onda opet naveće ajme... šta je tu je :)
 

Hazer

Aktivan Član
13.03.2015
147
274
63
Uh ljudi evo da vam se požalim :) Nekih 25 dana od zadnjeg konzumiranja čekam novi grow. Prije par dana sam toliko dobio volju da zapalim da sam skoro iskasapio jedan vrh i osušio (što bi bilo jaaako žalosno sad 15tak dana pred kraj). Mukom sam se suzdržao, zarakijao se sa kumom, spalio silu cigareta i prošla me volja za zločinom jedino što sam jetru i pluća "iznenadio" neugodno.

Od efekata nema ništa posebno valjda zato što i nisam puno niti redovito konzumirao, u prosjeku dva do tri puta u nedjelju dana po pola/četvrt gramića. Sad da li ima veze ili nema snovi su mi bez vutre postali ubitačni, akcijski i horor filmovi, nisam prije imao takve doživljaje.

Eh da napomenem da sam postao mnogo nervozniji, inače sam živac a vutra me lijepo smiri pa može proći i dan-dva da se ne porječkam sa ženom, sad redovno jedna rasprava ujutro pa za ručak pa navečer dvije :D
 

wuvuzela

FilozofiÇar BotaniÇar
Banovan
03.12.2013
843
1.021
188
Wonderland
pojacaj Čaj ,ali pravi čaj

rakija po koja i pivo su ok ,mani se duhana ako ne pusis cigarete

meni çaj i okupiranost pomaźu dosta u cekanju na ponovni pocetak konzumacije

dobro dośao u svjet snova

veceras cu sebi pripremiti napitak od biljne mjesavine : valerijana,neven,majcina dusica,lavanda

pa javim sutra sta je bilo

pozz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Hazer

nerp

thc pozitivan
Poznanik Foruma
21.01.2015
1.220
6.424
258
Mlecni Put
Cilj: srusiti tolernaciju sa 14 dana apstiniranja i vratiti se svetom leku i poceti opet sa malim dozama. :)

... i job done!

Poslednjih 7 dana sam spavao haoticno, preko dana par sati, pa onda pred jutro 2-3h.
Razlog zasto sam izbacio tablete pre godinu dana
Sanjao sam u poslednje vreme, ali ne mogu da se setim snova ujutro, niti je bitno.
Ali preko dana mozak je radio 100 na sat, zapoceo i pozavrsavao brdo posla
koje bih inace pomerao na "ma sutra cu" termin :)

Apetit se vratio na normalu, stolica normalizovala,
a kada nastupi nervoza nacnem si pivce i smirim se.

I sinoc, nakon punih 14 dana, uzmem iz tegle najmanji moguci komadic MK,
velicine smrznutog zrna graska (0.0gr na vagici.. znaci nije mogla ni da detektuje koliko je malo bilo haha)
smotam mikrojox, onako skeptican da li ce da deluje... nakon 10 minuta pocinje da me radi, u 15 minutu vec vidim koliko je sati, nastupa opijenost koja se samo pojacava.
30 minuta nakon gasenja me razvalilo me k'o vatrena voda indijanca!
Oborilo me u krevet (bilo je ~22h), odmah zaspao i spavao skoro 10h, u cugu! :)

Tako da... odjavljujem se iz teme, verovatno tamo negde do posle leta ;)
 

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
Odlucio sam napraviti pauzu cca 3 mjeseca, nemam neki poseban razlog, malo da se prisjetim kako je to provoditi zivot ne napusen :) Danas je 3. dan i simptomi slicni kao kod vecine. Prvo, losije spavam, budio sam se par puta tokom prosle 2 noci ono pogledam na sat pa nastavim dalje spavat. Sjecam se snova, recimo ovu noc sam imao 2-3 razlicita sna, a dok legnem napusen rijetko kad se sjecam sto sanjam.
Nisam neki strastveni pusac cigareta, kutija mi traje 4-5 dana (i od toga sam vecinu potrosio na motanje), a u prosla 3 dana sam popusio dvije kutije, znaci vise od duplo nego inace. I to mi je najodvratnije u cijeloj prici.. Javim kad prodje jos desetak dana kakve su nove promjene ;) naravno ako izdrzim jer imam jos zaliha od proslog growa pa je to malo problem.
 

bakalula

zgodan i nezgodan
Poznanik Foruma
13.10.2013
452
873
93
53
Moram se i ja prijavit. Nakon višemjesečne konzumacije, idem 3 tjedna na pauzu da se malo očistim jer nema smisla ovako, čisto bacanje trave, a više me skoro i ne dira.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nerp and wuvuzela