Domaćica - 100w HPS - LST - box 47*50*100

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

usrname

Banned
Banovan
14.04.2012
501
676
0
12
46. dan 12/12



Ispričavam se na slabim slikama, pošto slikam ujutro sve mi je teže napraviti normalne fotke pod dnevnim svjetlom - jer ga i nema. :) Nisam bio uz malu nekoliko dana pa su se aphidi razmahali, sinoć sam izmiksao dva režnja češnjaka i jedan luk, pustio da odstoji par sati u 3 deca mlake vode, procijedio i s time poprskao biljku od glave do pete. Trebao sam to napraviti daaaaavno prije al eto mudar čovjek uči na tuđim greškama, a budala na svojim. Pripravak grize za oči, a i aphidima stvara probleme, jer su nakon prskanja masovno izmilili iz cvjetova:) Postupak ću ponavljat svakodnevno.

Do sad nisam ništa govorio o mirisima uzgoja. Mala je snažnije zamirisala po mačjoj mokraći već u vegetaciji, najviše pred (njen) dan i noć. U cvjetanju se miris pojačao, a cvjetovi na dodir i izbliza sad imaju izrazito slatkast miris, a kad prostorija ne bi provjetravao nekoliko sati, od akumulacije mi je par puta znalo doći do ruba povraćanja, eto koliko se čuje. Izrazito težak i gust "miris" psihotičnog djelovanja ako se duže stoji u prostoriji. Sreća da u krugu od kilometar nema žive duše (al mrtvi zato ispaljuju) :)

Da rezimiramo, biljka se nalazi u 18 litara Terra Brill zemlje, klon nije pognojen nikako ni u vegetaciji (20dana) ni u cvjetanju (46dana) - tek jednom (bespotrebno) gorkom soli folijarno. Ako izdrži toliko, skinio bi je za 20ak dana. Pošto idu hladniji dani još sam je malo približio lampi.
Toliko za sad, pozdrav svima i hvala što pratite.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
ma da, za dve nedelje tu si, pred harvestno raspolozenje ;) ... steta sto ne znas sta si sadio, lepi bud-ovi
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
stvarno lepa biljka, pitam se koja je sorta? Mogo bi sledeci grow isto da radis sa
klonom od ove biljke al da sad dodajes djubrivo pa da vidis razliku u kvalitetu, kolicini itd...
 

usrname

Banned
Banovan
14.04.2012
501
676
0
12
Sorta je očito bila indica dominant, nažalost u drugi i finalni đir nisam krenio sa ovim
,
bilo je tu nevjerojatno puno šokova koji su je i oslabili, pa onda aphidi koji su joj pocuclali vjerujem i 20% prinosa...
Ali ne treba se vezati, baš se veselim nekoj drugoj genetici, učim na raznim problemima.

Čupnio sam joj jedan najmanji popcorn budić da bi ga spušio ali i stavio pod mikroskop :)



Horor su ovi aphidi ovako uvećani, čitao sam da bi trebali napustit biljku sami od sebe pri sušenju, ali još razmišljam da ih prije sušenja potopim pod ne prehladnu vodu/peroksid - da eventualno podavim bagru. Biljčicu bi ovaj put ostavio možda i nešto duže od 70 dana, jer imam nešto sređeno za duvat - lako je bit strpljiv kad imaš za lulu :)





A evo situacije u boxu pod hpsom od jučer, ako uspijem uslikat koju bolju, ubacim naknadno

53. dan 12/12


Živili!
edit: evo i hvala što pratite :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: corzy

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.050
2.718
twitch.tv
Ne smetaju bube. Osusi, smotaj i zapali. Mozda cak i koju bjelančevinu pokupis :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Big L

usrname

Banned
Banovan
14.04.2012
501
676
0
12
Oprah legendo drago mi je da si se probudio :) Bube mi ne spominji, jutros sam skontao da ima ih puno više nego što sam mislio. Drugi put ću pametnije, najviše po pitanju prevencije. S obzirom da nisam koristio nikakve otrove, trebalo je uz biljku bit svakodnevno, a to meni nije uspjelo u nekoliko navrata, a čini se i da sam je kontrolirao u krivo vrijeme dana. Naime, biljku sam do sad provjeravao navečer, nakon njenog mraka...ali pravo stanje se zapravo najbolje vidi NAKON njenog dana...Izgleda da su bube po noći manje aktivne, tako da me jutros nakon 11 sati lampe zateklo trčkaranje, letenje i plaženje po cijelom boksu!!! Užas. Malu sam jutros izvadio van, okupao je u sat vremena 3 puta (1.češnjakom, 2. peroksidom i na kraju čistom vodom.). Boks sam očistio koliko je imalo smisla (bilo je bande po plafonu, po lampi, grlu..ma užas) - Za slijedeći grow ću temeljito i box i prostoriju.
Bilo je nešto dana pa sam je slikao da se stekne bolji dojam o stanju biljke. Ako želim da poživi moraću se do kraja svako jutro dizat rano. Ne zamjerite što ću opet postavit slike, kad sam ih već slikao jutros neka ih i tu.
57. dan 12/12 (s nadom da će dogurat do 65-70 dana)


Živili!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: corzy and MarcoPolo

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
preslatka ti je biljoza, sa sve bubicama :cvetak
posto deluje bas indika, nemoj da ti predugo cveta
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
al si je razgranao svaka cast. ja ne da bi je skinuo vec i izduvao odavno salim se drzi je ako mozes ti najbolje znas

sretno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.389
2.598
do 25g...uglavom rep+ bez obzira na grame.....ionako nam je malo koliko god da ih ima....
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.089
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
kao sto opa i vjeverica kazu bice tu 25-30g suhog da je i 100 bilobi premalo :D al bicei jos jedan rep+
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
51
hahahah sta je ovo igra pogadjanja? :)
ja kazem 33g :p
sve u svemu evo repina za gotov dnevnik i grow i uzivaj usrname :D

peace out !
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.