G-O-M in-out 2013

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Pozdrav raja :smoke18:
Evo upravo sam se vratio sa sajta, komarci ko rode, posisaše mi skoro svu krv dok sam okinuo slčke. Što se tiče biljoza ja sam zadovoljan. Cura lijepo napreduje i tri mališana isto fino guraju.

Evo curka 10-ti dan cvijetanja:

M6Vvn6i.jpg


C0MFtGj.jpg



I evo i slikice ove tri nasljednice onih pokojnih jajana. One su 10-ti dan vege:

bhAcEo8.jpg


6mTDx2w.jpg


06z5nA9.jpg



Vrijeme je dosta nestabilno zadnjih tjedan dana sa dosta kiše ali i dosta sunca, tako da i nemam neke potrebe za čestim obilascima.
Toliko od mene za ovaj put. Budite mi lijepi, zgodni i pametni, Peace :rasta1:
 

Prilozi

  • 06z5nA9.jpg
    06z5nA9.jpg
    121,4 KB · Pregleda: 1
  • 6mTDx2w.jpg
    6mTDx2w.jpg
    133,6 KB · Pregleda: 1
  • bhAcEo8.jpg
    bhAcEo8.jpg
    126,6 KB · Pregleda: 1
  • C0MFtGj.jpg
    C0MFtGj.jpg
    185,5 KB · Pregleda: 3
  • M6Vvn6i.jpg
    M6Vvn6i.jpg
    190,7 KB · Pregleda: 2

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Guten tag drštvo :vb_kez:

Evo mali update od mene.


Cura 16-ti dan cvijetanja:

PN98URn.jpg


S njom sam zadovoljan, lijepo napreduje, ima dosta sunca, nema nikakvih uljeza da je grickaju, fino dlakavi. Jedina zamjerka mi je vrijeme koje je bilo katastrofa u proteklih 6 dana sa mnogo kiše i oblaka i jako niskim noćnim i jutarnjim temperaturama što se malo odrazilo na nju što vidite po tim ljubičasto crvenim izdancima. Sve u svemu koliko vidim prognozu više se neće spuštati temperatura ispod 10 stupnjeva i biti će mnogo više sunca, tako da se i njoj piše lijepša budućnost.

Što se tiče one tri njih nisam slikao jer napredak i nije neki pretjeran iako ga ima ali skoro neprimjetan. Kao što ste vidili iz prethodnog update te tri su dosta izdužene zbog oblačnog vremena ali i one lagano dobijaju na lisnoj masi i tjeraju na bolje.


Ima tu i jedan novitet, danas premješten iz indora u out, mala G-O-M-ica u 14-tom danu vege, pa evo jedna slikica i toga čudnovatog patuljka:

aTzdfxz.jpg


Eto sad ih ima sveukupno 5 na sajtu, ali tu je još u indor pripremi 3 komada, tako da ima da ima, i nema da fali. Nadam se da će biti što više curki, a ako nebude bit će novih koje će ih zamjeniti.

Lijep pozdrav i sensimilla smoke No Joke :maryjane:
 

Prilozi

  • aTzdfxz.jpg
    aTzdfxz.jpg
    73,8 KB · Pregleda: 1
  • PN98URn.jpg
    PN98URn.jpg
    185 KB · Pregleda: 1

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Hey Ekipica :)
Evo danas sam malo ranije pobijegao s posla, neki vjetar i kiša zadnja dva dana pa mi se non stop vrti po glavi jel sve uredu i dali ih je izlomilo. Bio sam u viziti i sve je u savršeno redu i odmah mi je lakše.
Pa pogledajmo:


Curica 23 dan cvijetanja:

6FT3Rxx.jpg


4b6B2p8.jpg


iaEOfNs.jpg


Što se tiče curice, ja sam zadovoljan. Može to i bolje ali vrijeme ne dopušta, pa je od 50 dana sveukupno 30 imala sunčanih. Zanimljivo je da mi G-O-M uobičajeno dotjera visinu od 40 do nekih 65 cm. maksimalno. Ova curica je to nadmašila i stala je na 85 cm. visine, razlog vjerovatno nedostatak sunčanih dana pa ju je to izvuklo. Još bi dodao da je vegetaciju prošla bez gnojenja a u cvijetanju je dobila samo dva puta po pola doze plantele cvijet, i to oba puta je gnojena pred kišne dane, tako da je to isprala kiša najvjerovatnije, ali vidi se da joj niš ne fali.


Evo sada ove tri što mijenjaju pokojne jajane.
One su 23 dan vegetacije:

Prva: po meni katastrofa, razlog je drvo koje se natopilo kišom, poleglo i zaklonilo i to sunca što dobije za sunčane dane. Ne računam previše na nju, ali večeras će da proradi ručna pila :)

t3Pmp9C.jpg



Druga: lijepo tijera, ja mislim da je to blueberry (kao što sam rekao dok sam klijao pomiješao sam sijemena blueberry, mazar i train wreck, pa neznam koja je koja).

dFQMQi7.jpg



Treća: ona je zlatna sredina i osrednje napreduje, isto riječ o nekom od gore navedena tri sjemena.

DMirr6K.jpg



Evo i slika od onog patuljka g-o-m koji je u 21 dan vege:

88gGscs.jpg



Putem s posla sam navratio do starog da vidim kako njegove 3 napreduju. On ih drži u dvorištu, pošto su još mlade a kiše ima kao u priči i prognoza je loša on je to zaštitio sa plexy clearom (prozirnost veća nego kod stakla). Nadam se da će i on imati šta za duvati pa ga više neće mučiti glaukom.

bP7gUe4.jpg


qyC8nK1.jpg



Eto toliko od mene za ovaj update. Nadam se ljepšem vremenu, vjerovatno kao i većina nas. Lijep pozdrav do slijedećeg pisanja.
Peace :smoke18:
 

Prilozi

  • 4b6B2p8.jpg
    4b6B2p8.jpg
    146,3 KB · Pregleda: 1
  • 6FT3Rxx.jpg
    6FT3Rxx.jpg
    235,9 KB · Pregleda: 1
  • 88gGscs.jpg
    88gGscs.jpg
    90 KB · Pregleda: 2
  • bP7gUe4.jpg
    bP7gUe4.jpg
    62,4 KB · Pregleda: 4
  • dFQMQi7.jpg
    dFQMQi7.jpg
    94,4 KB · Pregleda: 3
  • DMirr6K.jpg
    DMirr6K.jpg
    138 KB · Pregleda: 2
  • iaEOfNs.jpg
    iaEOfNs.jpg
    138,6 KB · Pregleda: 2
  • qyC8nK1.jpg
    qyC8nK1.jpg
    44,9 KB · Pregleda: 4
  • t3Pmp9C.jpg
    t3Pmp9C.jpg
    161,5 KB · Pregleda: 1

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Budem, već me pitao danas kad da presađuje, ja mu obećao za subotu. Uglavnom pripremio je on 40 litara tera brilla, perlit i izbušio kante od jupola, pa ću mu ja to presaditi u subotu. Ja sam mu predložio da ih sadi u vrtu direkt u zemlju al veli da mu je malo bed i da kad su u kantama ako ima neke goste da sjede u dvorištu može ih sakriti u šupu.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Vozdra momcovi i curke :rasta1:
Red kiše, red oblaka pa vjetrusina. Tako to kod mene ide zadnjih 7 dana i kako prognoza veli biti će tako i u narednih 5 dana.
Što se tiče napredka biljaka očekivano su ošle u visinu, nabacile po koji listić, curka se deblja ali slabo i uglavnom sve očajnički žude za :sun2: , pa i ja sa njima isto tako.
Pa ajde da bacimo oko:


Curica 28 dan cvijetanja:
(čudovište, ošlo još u visinu i sada je na 104cm. što mi nikad se nije kod gom-a desilo, al nedostatak sunca čini svoje)

9a70HiE.jpg



Evo ovdje sam je pokušao uhvatiti kompletnu, iako malo teže (loš fotić sa moba pa slaba kvaliteta, sorry)

PgzruRg.jpg



Evo i ove tri 28 dan vegetacije:

Prva je ona što joj drvo zaklanja sunce pa i svjetlost, jedno drvo sam oborio al je novo se savilo preko nje i nema boga da to drugo mogu srušiti. Ta prva je i najlošija što je logično. Visoka svega 30 cm. i zanimljivo je da je pokazala spol i curka je (pistilice naviru samo na vrhu). Vjerovatno će biti za koju pljugicu na njoj jer su uvjeti kakvi jesu.

bk2Jf7V.jpg



Druga, topirana prije 4 dana i baš mi je cakana, isto pokoja pistilica na vidiku i čini mi se da će i ona biti cura.

cG8y88n.jpg



Treća, ja je zovem mršavica, brijem da bih i nju mogao topirati uskoro da mi ne ode previše u visinu. Još nije pokazala spol.

cWEF5GX.jpg



Evo i onaj patuljak odrastao 26 dana vegetacije:

Njega sam isto topirao i s njim sam zadovoljan. Vidit ćemo kakav će rezultat biti jer je automatic. Evo pa bacite pogled:

v1sr97y.jpg



Ima tu i nekih noviteta koji su se pridružili ekipici na sajtu a odgojeni u boksu. Također gom-ovi regularci:

Oni su 15 dana vegetacije, prije 4 dana stigli na sajt:

Evo ovako x3:

ciJL7KG.jpg



Ostale dvije nove vam prezentiram u grupnoj fotki sa patuljkom zajedno:

s5bKBTi.jpg



Da dodam još da sam danas obišao i starog viditi kako napreduje njegov trojac koje sam mu pomogao presaditi prošli petak. Neznam točno koliko su stare al mislim da su oko 20 dana vege:

Z82fpVT.jpg



Eto smorih se od silnih resajzanja i uploadanja slika :vb_kez: Lula je napunjena bubba kushem pa se odo kušniti malo sad. Uklještio mi se kralježak pa mi lijepo ublaži bolove.

Drž te se, nedajte se, i tjerajte te oblake :wave:
 

Prilozi

  • 9a70HiE.jpg
    9a70HiE.jpg
    158,6 KB · Pregleda: 1
  • bk2Jf7V.jpg
    bk2Jf7V.jpg
    128,3 KB · Pregleda: 1
  • cG8y88n.jpg
    cG8y88n.jpg
    89,6 KB · Pregleda: 1
  • ciJL7KG.jpg
    ciJL7KG.jpg
    42,7 KB · Pregleda: 1
  • cWEF5GX.jpg
    cWEF5GX.jpg
    130 KB · Pregleda: 1
  • PgzruRg.jpg
    PgzruRg.jpg
    267,6 KB · Pregleda: 1
  • s5bKBTi.jpg
    s5bKBTi.jpg
    68,1 KB · Pregleda: 1
  • v1sr97y.jpg
    v1sr97y.jpg
    112,5 KB · Pregleda: 1
  • Z82fpVT.jpg
    Z82fpVT.jpg
    81,7 KB · Pregleda: 3
23.02.2008
1.048
1.455
188
e sve super al ja bi sad sklonio taj pleksi, okej je da bude tu kad su bas male al sad nema
potrebe, nema bolje vode od kise a i vetar ce ih ojacati, to je moje misljenje, sretno!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 420...420...420

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Vozdra ekipica!
Evo jedan djelomični update :)


Gospođa 33 dan cvjetanja:

(mali problem neki sićušni skakavčići, ništa strašno jer sam ih našao samo 2 komada, lišće je pomao izgrickano al niš strašno. dok ne diraju vrhiće ja sretan)

FTqRgZe.jpg



Evo i sllika jedne od one tri nasljednice. Listovi ogromni, skoro duplo većiod mog dlana, budem u sljedećem updateu poslikao ih na dlanu da vidite. Cura je definitivno, na dva tri mjesta vidljive pistile, pa ćemo reći da je praktički...

1 dan cvjetanja:

5lxUd1i.jpg



Evo i patuljka sa one dvije nove.

Patuljak 31 dan vege, a ove dvije manje 20 dan vege:

(ovdje sam našao jednog uljeza, puža kapitalca, ogroman je bio i uhvaćen na dijelu dok mezi dolnje lišće ove srednje biljoze. uspješno ih je i obrstio i odrstranio sam ga u 3pm. Ići će krug pitroida oko sve tri biljoze na udaljenosti metar i pol od biljaka, pitroid će biti umiksan sa pepelom pa se nadam da će ih to spriječiti u daljnem izjedanju.)

WFS5n4o.jpg



I za kraj jedna odjavna. Ja sam nju obrstio isto ko puž moju biljozu, pa i gore od toga :) Rane trešnje, zrele i crne ko noć, a slatke ko šećer, samo koji metar dalje od biljoza. Ma nema do Slavonije.

XhRYgru.jpg



Eto toliko za ovaj put. Vrijeme je i dalje u banani, vjetar kiša, oblačno i tužno. Na žalost nema poboljšanja vremena do polovice ovog mjeseca pa i ne očekujem neki poseban napredak kod biljoza.

Lijep pozdrav. Peace :smoke18:
 

Prilozi

  • 5lxUd1i.jpg
    5lxUd1i.jpg
    151,2 KB · Pregleda: 3
  • FTqRgZe.jpg
    FTqRgZe.jpg
    177,9 KB · Pregleda: 3
  • WFS5n4o.jpg
    WFS5n4o.jpg
    168,5 KB · Pregleda: 3
  • XhRYgru.jpg
    XhRYgru.jpg
    59,8 KB · Pregleda: 3

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Čitam post od mikri mousa i kopa me to cijelo vrijeme. Reko ja nisam svoju curićku ni pregledao pošteno. Nije mi dao vrag mira i po najvećem pljusku oblačim kabanic i sjedam na bic i drito na sajt. Iz daljine vidim kako se fino žute vrhovi, bacim oko i vidim ovo:

Vxx2awF.jpg


Ove dvije ubrane sa moje curke, formirane kod spojeva grana ispod svakog heda. Iz svake viri smeđa dlačica. Nisam se još susretao sa Hermijima pa bi vas molio da mi samo potvrdite sumnju. Kako mi se čini ovo je lady gaga žešća.
Evo pokušao sam uhvatiti fotku ovako:

IVlaXSW.jpg



Jbg fotke su najbolje što sam uspjeo sa tak lošom kamerom na mobu.
Ako je hermi molio bih vas savjet šta raditi?
S obzirom da je biljoza 34-ti dan cvijetanja i osuta je kristalima već, u blizini nemam drugih curki, ostale su 150 metara udaljene od nje u grmovitom dijelu, zanima me jel postoji rizik da mi opraši te ostale?
Ja razmišljam da je ostavim, pa da bar nešt izvučem iz nje do godišnjeg odmora 5.7. jer po mojim proračunima to bi trebalo biti vrijeme berbe.
Još da nadodam da stresu nikakvom nije bila izložena, niti je trenirana niti je topirana. Jedini stres koji ju je moga pretvoriti u to je ovo vrijeme šugavo jer je većinom toliko oblačno da je faktički noć i po danu.
 

Prilozi

  • IVlaXSW.jpg
    IVlaXSW.jpg
    130,7 KB · Pregleda: 2
  • Vxx2awF.jpg
    Vxx2awF.jpg
    30,2 KB · Pregleda: 2
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
meni to ne liči na hermića niti na muda (ni po izgledu ni po tvom opisu)... pokušaj bolje slikati pa stavi da budemo sigurni o čemu se radi!

u međuvremenu pogledaj slike da vidiš kako točno izgledaju muški cvjetovi pa ćeš prepoznati o čemu se radi...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: weedoye

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Mene malo buni isto. Koliko sam gledao slike po netu od herm biljaka u cvatu nisam našao ni jedan slučaj kao tu kod mene. Svugdje su baš bananice dok kod mene je zapravo to što sam pokazao na dlanu u prvoj slici.
Slikano je sa mobitelom od 3 piksela pa je štanga od slike. Budem ovih dana žicao po susjetstvu fotić pa ću staviti bolju sliku u macro modu. Jbg. fotić mi ostao u vikendici na morenu 600 km od kuće.
Al mogu ti reći da mi je već malo lakše čim netko od vas iskusnjara veli da mu ne liči na hermoslava :)
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
ono sto si slikao nisu jaja, znas kkao jaja izgledaju kad ima i dlacice i jajca onda
gosn/gos. hermoslav-a :D
 

s0va

Aktivan Član
17.01.2013
332
315
63
32
Vidi jel ima polena u tim kesicama... ako ima onda su neka mutirana muda...
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Da da, thanks ekipa. Nisu jaja, danas potvrđeno. Totalno sam se izbedirao bio :)
Sad me počeli mučiti skakavčići malecki, nije strašno al sam čuo nešta strašno šta su u stanju napraviti. Frend mi veli da oni mogu polagati svoja jajašca u hedove biljke i u lišće sa velikom preciznošću i na taj način upropaste biljozu. Čitam okolo po vrtlarskim forumima da se jako teško boriti protiv skakavaca bio pesticidima, a moram prilično brzo reagirati.
Sinoć sam natopio u vrelu vodu: papar, chilli papričice, cvijet bazge, koprive, lovor, češnjak, metvicu, peršin, kopar, maslačak, ružmarin i malo limunove kore. Već stoji to sve u vodi 15-tak sati i smrdi ko tvor. Sutra to sve procijeđujem pa testiram da vidim hoće li otjerati tu gamad. Nadam se da će pomoći, mene bi otjeralo pa će valjda i nih :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname
25.03.2013
22
6
0
38
suncana obala
I kod mene je nešto ovako, biljoza nema ovliko grana al sam u bedu da je hermi :/
Pitanje je glupo i nije na svom mjestu, al me zanima jel muška jajašca skinu sa biljoze ?
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Pa ako ti baci muška jajašca ili ti bananice na već ocvaloj biljci onda je hermi i koliko ti god čupao nećeš ih uspjeti sve ukloniti i opet će ti je osjemeniti. Ako ti je biljka u predcvanju ili početku cvatnje pokazala jaja onda je muška biljka i ostat će tako koliko god ti čupao. Ovo kod mene su kako kolega kaže Calyx-i što nema veze sa hermijima i muškim biljkama, al sam ja nešt zafleširao :)
Kako god bilo kod tebe ako imaš jaja loše ti se piše :balls:
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Bonđorno društvo :bong7bp:

Zadnja dva dana mi se sunce osmijehnulo, barem djelomično. Biljke odmah dijeluju življe i veselije. Kiša pada samo noću, trenutno se naoblačilo i samo što ne rokne neka pljuščina. Pozitivna stvar je da od 16-tog ovog mjeseca konačno prestaje kišno razdoblje i počinje sunjara.

Ajmo sad po redu :icon_eek:

Moje lisno čudovište 38 dan cvijetanja:
(Stvarno čudovište puno cvijetova ali nenormalno mnogo lisne mase. Žbun od 144 cm. Lišća ima toliko mnogo da zaklanja više od pola cvijetova i razmišljam se da nabacim neki lolipoping pa je na taj način malo prorijedim i obezbjedim više sunca hedovima. Svaki savjet je dobro došao.)

e5HIXFw.jpg



Pa idemo na slijedeće tri. To su one zamjene jajana. One su dvije u cvatu, čiste curke i jedna mutava mršavica koja je u vegi i čini se ona nije automatic jer još nema nikakvih znakova na njoj.

Prva 10-ti dan cvijetanja:
(Ona se nije uspjela razviti i narasti kako treba zbog drveta koje joj je zaklonilo sunce, al sunca baš i nije bilo, tako da je ostala na 33 cm. visine i ima jedan cvijet. Mala naznaka napretka je dobijanje ljubičaste boje cvijeta pa bih rekao da je to bluberi ili purple train wreck. Rekao sam već da sam pomiješao sjemena pa neznam koja je koja.)

Nu1nv6y.jpg



Evo druga koja je isto posađena kad i ova iznad. Trenutno je 6-ti dan cvijetanja.
(Moram nadodati da je ovo prava ljepotica, bila topirana al izgleda je bio fim, nekako mi se čini da gore tijera u 4 strane. Visoka je 106 cm. Lijepo cvijeta, ima kod svake grane divan cvijet i na vrhu još lijepši, prezadovoljan sam s njom i očekujem od nje čuda jer je prava žilavica)

ids59n1.jpg



Onda je tu i treća, ona je 38 dan vegetacije.
(s njom lagano gubim strpljenje još ću je pustiti 20tak dana i ako nebude pomaka vadim je van)

g0bfqq0.jpg



Evo sad i jedno razočaranje. Riječ je o onom patuljku koji je bio oko 37 dana vegetacije, na žalost nestao u jednoj noći.
(Izjeli ga puževi totalno, bio sam šokiran kad sam vidio. Nisu klasični puževi nego mali golaći velićine 3-4 milimetra, ebo ih onaj ko ih izmislio. Pokušao sam ih spriječiti bio otopinom svega i svačega, nije bilo pomoći, pa sa pitroidom isto uzalud. Ostavit ću je taku još 20 dana nek je pojjedu do kraja, možda i preživi, budemo vidili)

AvytxuW.jpg



Sad idemo na one tri nove G-O-M ice. One su 25-ti dan vegetacije.
(Zanimljivo je da su te 3 na samo pola metra-metar od ove pojedene ali njih puževi ne diraju, neznam zašto, vjerovatno im je veća bila slasnija. One lagano guraju i zadovoljan sam s njima)

bFMnmUn.jpg


Pa8T0qf.jpg


Qc8oBPx.jpg



I za kraj jedna fotka biljoza od starog, danas sam bio u gostima pa poslikao. Njegove su koliko me pamet služi 27 dan vegetacije:
(Meni su prelijepe njegove biljoze, vidi se da se lijepo brine o njima)

uBzYQWx.jpg



Eto ekipica, toliko od mene za ovaj put.
Peace out :banana_rasta:
 

Prilozi

  • AvytxuW.jpg
    AvytxuW.jpg
    123,3 KB · Pregleda: 0
  • bFMnmUn.jpg
    bFMnmUn.jpg
    65,8 KB · Pregleda: 0
  • e5HIXFw.jpg
    e5HIXFw.jpg
    191,8 KB · Pregleda: 0
  • g0bfqq0.jpg
    g0bfqq0.jpg
    153,5 KB · Pregleda: 0
  • ids59n1.jpg
    ids59n1.jpg
    275,5 KB · Pregleda: 0
  • Nu1nv6y.jpg
    Nu1nv6y.jpg
    107,8 KB · Pregleda: 0
  • Pa8T0qf.jpg
    Pa8T0qf.jpg
    84,3 KB · Pregleda: 0
  • Qc8oBPx.jpg
    Qc8oBPx.jpg
    88,2 KB · Pregleda: 0
  • uBzYQWx.jpg
    uBzYQWx.jpg
    151,2 KB · Pregleda: 1

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Vozdra stoneri i oni koji to nisu :vb_kez:

Čudan neki dan danas, sunce prži pa se istrese kišurina i onda opet prži ko ludo.
Uhvatio sam vremena danas pa privezao glavnu uzdanicu da je odvojim malo od zida kako bi joj omogućio više sunca.
Kad sam to odradio sam je malo promatrao :watchplant:, šnjofao i otpjevao joj od Hendrixa "Purple Haze" (jbg znam da nije purple haze al je to bila jedina prikladna stvar koja mi pala na pamet).
Znam da sam možda malo dosadan sa updejtima pa ću danas vam staviti samo slike od dvije cure. Prave koke mašala :)

Čudovište u obliku bora. 41 dan cvijetanja:
(visina oko 150 cm.)

U1aDbgj.jpg


... evo i pogled kroz njenu krošnju:

J2Y5kpr.jpg



Evo i druga cura. 9-ti dan cvijetanja:
(visina malo prek 110 cm)

HLeaB9H.jpg


...evo vam i pogled izbliza:

oxYs4fs.jpg



Obje cure pičim sa duplim i troduplim dozama plantele cvijet svaki drugi dan, ne pogazuju nikakve znakove pregnojenosti tako da nastavljam tim tempom.

Od novosti ima to da sam ostao bez još jedne biljke, mini puževi golaći su si stavili sve otrove na ignore (neo-pitroid, pužomor, biotool, koprivu i soc od kave) i odradili su svoj posao. Nema veze, zasad imam 3 curke i nek bude još jedna ja zadovoljan, bar sad znam dijelove na sajtu gdje na godinu nesmjem saditi zbog tih zlotvora.

Pozz ljudovi do sljedećeg pisanja :wave:
 

Prilozi

  • 0XSTT5c.jpg
    0XSTT5c.jpg
    105,8 KB · Pregleda: 8
  • FBxIx7v.jpg
    FBxIx7v.jpg
    72,1 KB · Pregleda: 12
  • HsxEH2a.jpg
    HsxEH2a.jpg
    105,7 KB · Pregleda: 12
  • m5sKsNj.jpg
    m5sKsNj.jpg
    41,3 KB · Pregleda: 12
  • OissVNH.jpg
    OissVNH.jpg
    115,3 KB · Pregleda: 9
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.