G-O-M in-out 2013

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Dobro Jutro :rolleyes:
Odlučih da se malo ažuriram, haha. U nastavku pogledajmo:

Čudovište koje će rasti do smrti izgleda. 53 dan cvijetanja.
(upucavana svaki drugi dan duplim dozama plantele cvijet)
HsxEH2a.jpg


OissVNH.jpg



Tu je i druga curka, zlato tatino :wub: , moj favorit za titulu "No Joke miss". Ona je 21 dan cvijetanja.
0XSTT5c.jpg



I onda ak se sjećate one malene 33 centrimetrašice, ona je 25 dan cvijetanja, i nije ništ narasla samo se cvijet deblja:
FBxIx7v.jpg


Eto vidjeste moje tri curke.
Još dvije biljoze u vegi na sajtu su otpale, jednu su izjeli puževi i dan poslje izbacila jaja, a jedna je samo izbacila jaja, tako da sam ja njih izbacio -_-
Evo pa škicnite još i ove dvije zadnje što su mi ostale na sajtu i čekam da im vidim pišu :rolleyes:. One su 38 dan vegetacije:
(jedna od njih je bila 60% izgrižena od puževa, ja uklonio to lišće, udarila sunjara i suša poslje toga pa nestali i puževi i oporavila se)

m5sKsNj.jpg


I to je to za sada, Ispričavam se na lošijoj kvaliteti slika, slikano je skoro pred mrak i komarci su me skoro cijelog posisali jer sam im uletio u špicu i postao idealan obrok.

Peace :hippy:
 

Prilozi

  • 0XSTT5c.jpg
    0XSTT5c.jpg
    105,8 KB · Pregleda: 1
  • FBxIx7v.jpg
    FBxIx7v.jpg
    72,1 KB · Pregleda: 1
  • HsxEH2a.jpg
    HsxEH2a.jpg
    105,7 KB · Pregleda: 2
  • m5sKsNj.jpg
    m5sKsNj.jpg
    41,3 KB · Pregleda: 1
  • OissVNH.jpg
    OissVNH.jpg
    115,3 KB · Pregleda: 2

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
E ekipica. Malo sam usrao motku :knockknock: . Starci ošli na put 7 dana, pa mi stari rekao da mu se brinem za biljoze. Ja vidio laganini dolnje lišće malko žućka i suši se pa ih počastio duplom dozom plantele list. Ak me pitate zašto, haha, pa zato što ja svoje u outu trpam sa troduplim dozama i ništ im ne fali pa sam računao da se ni ovdje neće ništ pokazati, al je to bio zajeb s moje strane i u biti tek sad vidim koliko su osjetljive ako su u kantama a ne direkt u zemlji.
Uglavnom od njih 3 jedna nije nikakve simptome pokazala pa je nisam slikao, al su ove dvije, jojjj ubit će me matori:

QhOsI3x.jpg



A ova je u 2 litre manjem kalju pa je još srčanije to doživila:

x3E07Jk.jpg



Znam da sam konjina, žena mi isto veli :vb_kez:.
To gnojenje sam odradio prije tri dana, i juče kad sam vidio umalo me šlogiralo. Ajd ova prva na slici i nije nešt strašno, al ova druga žasu.

E sad, ja sam juče čim sam to vidio flushao svaku sa 50 litara vode, tokom noći ih je kiša flushala i sad pljušti kiša tako da će ih još flushati.
Jel možda postoji još koja metoda da im pomognem ili mi ostaje samo čekanje?
 

Prilozi

  • QhOsI3x (1).jpg
    QhOsI3x (1).jpg
    116,6 KB · Pregleda: 0
  • x3E07Jk.jpg
    x3E07Jk.jpg
    100,9 KB · Pregleda: 1

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Danas išao pregledati biljoze od starog, sve 5, ide na bolje i lišću se laganini vraća tamna boja.
Već dva dana oblačno pa je to vjerovatno natjeralo jednu da se pokaže i nabaci pistilice, tako da zasad ziher jedna cura od njegovih tri komada.
Bio sam i na svom sajtu, pa evo dvije slikice od moje dvije dame:

Sativčuga 55 dan cvijeta:
a5uUEaS.jpg



Indičetina 23 dan cvjetanja:
(zoom x1 sa 3 pikselcem jbg, deblja se hedovina nevjerovatno, a lišće se bijeli od kristalića ko da je netko brašnom posuo :bale )
mYz6IzS.jpg



Ta na prvoj slici će morati pod nož za 7,8 dana iako još neće biti gotova :eek:hno: . Idem na godišnji i baš baš moram to napraviti iz više razloga i duša me boli, al jbg. šta je tu je. A Indičetina i ostale curice će uživati do kraja, tj dok same ne kažu da im je dosta :icon_smile: . Sve u svemu ima da bude i nema da fali :thumb:
 

Prilozi

  • a5uUEaS.jpg
    a5uUEaS.jpg
    120,2 KB · Pregleda: 3
  • mYz6IzS.jpg
    mYz6IzS.jpg
    87,7 KB · Pregleda: 3
Poslednja izmena od urednika:

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Jesu, jedna se skroz oporavila, a druga ima još malkice žutila.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Eo jedan pogled na predivnu biljčicu od starog:

g2vwi2u.jpg



...i onda dođem ja i napravim nered :)

6KxkT5K.jpg



Istina bila je lijepa, al kratkoga vijeka, nažalost jajan :balls:
Sve u svemu od 4 sjembe što sam dao starom, 3 su izklijale, a od te 3 neki dan jedna se izjasnila kao cura :banana_dred:, danas fasovao ovaj jajan tako da je rista ostao trenutno na jednoj ribi i još jednu koja se iščekuje spol. Za to sam ja zadužen :blah: .
I dalje smo svi sretni i veseli jel se držimo one stare "bolje išta nego ništa".

Peace :hippy:
 

Prilozi

  • 6KxkT5K.jpg
    6KxkT5K.jpg
    139,9 KB · Pregleda: 3
  • g2vwi2u.jpg
    g2vwi2u.jpg
    108,6 KB · Pregleda: 4

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Olla :wave:

Eto kao što sam rekao jedna ljoza je :prof10: . Riječ je o najstarijoj i najvećoj, onoj full lisnatoj.
Fasovala je u 61. danu cvijetanja. Malo mi je bilo žao jer je nekih 15-tak dana ranije nego što bi trebalo, al šta je tu je. Idem na put u petak i neće me biti 40 dana tako da sam je morao skinuti.
Ruke su me zabolile od trimanja i dvoje škara su se potpuno zaljepile. Ruke jedva oprah sa razređivačem :)
Biljoza je bila točno moje visine 188 cm i da budem iskren nisam očekivao da se ispod tog silnog lišća krije toliko budetine mlade :vb_kez:.
Evo slikice:

Lišćoba od trima:
YhhuUSu.jpg


I otrimana ljoza:
SYIUDm7.jpg


Eto. Sad se suši na tavanu sa šunkama i čeka tegliranje :bale
Ekipa nemojte zamjeriti na ranijem harvestu, šta se mora mora se. Ostatak biljoza ću odraditi do njihovog maksimuma i ima da bude puno bolje od ovoga.
Peace :hippy:
 

Prilozi

  • SYIUDm7.jpg
    SYIUDm7.jpg
    58,7 KB · Pregleda: 1
  • YhhuUSu.jpg
    YhhuUSu.jpg
    38,4 KB · Pregleda: 1

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Mislio sam se radit haš. Bilo lišća skoro pola velike crne vreće. I tražio i tražio neko sito ili nešt da improviziram i bezuspješno, tako da je lišće na kraju završilo u smeću :icon_cry:
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Jutro ekipa :smoke18:
Danas palim na godišnji pa evo da vas updejtam:

33. dan Cvijetanja :
(Moja Ljepotica)
FKcCkrx.jpg


37. dan Cvijetanja:
(G.O.M.ica mala netopirana, Visoka svega 40 cm, cijela u jednom cvijetu)
LFECPpZ.jpg


4. dan Cvijetanja
(Bila prilično osakaćena od puževa golaća i mislio sam je čupati u to doba. Ostavio sam je, nisam je htjeo ni topirati i ispala lijepa curica)
7TfJNwg.jpg



Slike dosta mutne jer su me rojevi komaraca iznabadali dok sam slikao.
Curke ostaju 40 dana bez mene. Dobivat će svaka 10 litara vode već razmućene sa gnojivom kap na kap tako da su osigurane što se klope i pijače tiče :)
Sljedeći updejt polovicom osmog mjeseca.

Peace :hippy:
 

Prilozi

  • 7TfJNwg.jpg
    7TfJNwg.jpg
    184 KB · Pregleda: 0
  • FKcCkrx.jpg
    FKcCkrx.jpg
    97 KB · Pregleda: 0
  • LFECPpZ.jpg
    LFECPpZ.jpg
    86 KB · Pregleda: 0

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Vozdra ekipa!

Dođoh danas s godišnjeg pa odjurih na sajt dok je dan još i nabacio pokoju fotku, ovaj put s ozbiljnim fotićem :vb_kez:
Znači ljoze su bile izložene jakom suncu pokojoj oluji i jednom ledom dobile po glavi. Navodnjavane su samo dvije, kap na kap i u zadnjih 30 dana mog odsustva svaka je posisala cirka oko 7 litara vode. Treća ljoza je bila prepuštena prirodi i ostala žedna 30 dana al je sve to hrabro podnijela i izrasla u predivnu damu :)
Sve u svemu svašta se tu dešavalo samo par metara od mojih ljoza dok mene nije bilo. Od nekih drvosječa koji režu grane za potpalu do romske obitelji koja je kampirala i paleći bakrene kablove izazvala požar pa su i vatrogasci bili aktivni.
S obzirom na sva ta nemila događanja ja mogu reći da sam opet zadovoljan kak je sve prošlo. Da ne njamke previše evo fotke pa sami prosudite:


Prva ona koja neznam šta je od četiri sjemena koja sam izmješao prije sadnje al mislim da je mazar ili blueberry auto ofkors.
63. dan cvijetanja (malo je izkrivljena i nahera iz razloga što je bila poklopljena krošnjom drveta koja je pala na nju):

7QhmpsF.jpg


...evo i par njenih hedića izbliza:
dIDOVjU.jpg


zoIH48z.jpg


R4DRqaw.jpg



Idemo na drugu ljozu. Riječ je o onoj maloj G.O.M-ici na prethodnim fotkama slikanoj kraj boce vode. Na žalost ova me biljoza neugodno iznenadila. Cirka oko polovice biljoze kompletno se isušilo i morao sam je počupati i spasit što se spasit da. Primjetio sam da korijen nije uopće bio razvijen ni normalne veličine za takvu ljozu u završnoj fazi cvijetanja, iako je bila posađena u predhodno iskopanu rupu sa kupovnom zemljom. Nekako sam donijeo zaključak da je krtica (ima krtičnjaka mnogo u blizini) tu umiješala svoje prste i da je to razlog što se posušila.
Izvađena u 67. dan cvijetanja:

4b6wFa8.jpg


...i spašavanje onog što se spasit da:

XdCpfDC.jpg



I evo nas kod treće ljoze. To je ona što nije topirana. Vinula se hebački u nebesa, preživjela bez vode, neki leptiri čudni po njoj, al budem to sutra riješio već.
Slikana je iz dva dijela jer je visoka blizu 3 metra.
Ona je ušla bila u cvijetanje par dana, pa se izgleda vratila u vegu i sad je tek pravo počela bacati pistile, pa se budem korigirao i rekao da je
cirka 10. dan cvijetanja (malo je slabija al budem je ja vratio u život):

J30X77d.jpg

nX0RWlu.jpg



Stigao sam i starog obići. Njemu je od one 3 samo jedna cura bila a sve ostalo mudonje. Veli mi da je gnoji jednom tijedno a zalije svaki drugi dan sa 5 do 10 litara vode jer su vrućine nesnosne i brzo se isuši zemlja u kanti. Ja sam bio naprosto iznenađen kakav je to monstrum od biljke. On veli da je te "dlake" kak on kaže, počela puštati prije 10-tak dana. Pa bih i rekao da je 10-tak dana u cvatu (zid je visok 2,5 m, pa sami zaključite koliko je to čudovište):

1aqriTt.jpg


...i evo jedna slikica tih čuvenih "dlaka" pobliže:

1gKFJfj.jpg



Eto namučih se ja da ovo sve posložim. Slobodno tko šta ima da kaže nek kaže sad ili nek zauvjek šuti, hehe :icon_lol:
Toliko od mene za sada, stay tuned & peace :hippy:.
 

Prilozi

  • 1aqriTt.jpg
    1aqriTt.jpg
    159,5 KB · Pregleda: 3
  • 1gKFJfj.jpg
    1gKFJfj.jpg
    82,4 KB · Pregleda: 3
  • 4b6wFa8.jpg
    4b6wFa8.jpg
    140,2 KB · Pregleda: 3
  • 7QhmpsF.jpg
    7QhmpsF.jpg
    132,6 KB · Pregleda: 3
  • dIDOVjU.jpg
    dIDOVjU.jpg
    79,8 KB · Pregleda: 3
  • J30X77d.jpg
    J30X77d.jpg
    125,1 KB · Pregleda: 3
  • nX0RWlu.jpg
    nX0RWlu.jpg
    184,7 KB · Pregleda: 3
  • R4DRqaw.jpg
    R4DRqaw.jpg
    75,3 KB · Pregleda: 3
  • XdCpfDC.jpg
    XdCpfDC.jpg
    44,6 KB · Pregleda: 3
  • zoIH48z.jpg
    zoIH48z.jpg
    64,7 KB · Pregleda: 3
Poslednja izmena od urednika:

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
auuuuu, pa ja od maja nisam svracao u ovaj dnevnik, blamaza... svasta nesto tu ima, svasta se nesto izdesavalo... :) keep growing!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Holla momcovi i curke :icon_wink:

Veseo dan danas :bananica , pa reko da vas izvjestim sa sićuejšnom.
Najveća vrćina, 2 sata popodne, uhvatih se ja povećalca pa na sajt u kontrolu moje glavne kandidatkinje za harvest. Na prvi pogled to je bilo to. Većina listova požutila, budovi fino dozreli, povećalce sve potvrdilo i cap cap.
Znači gospodična je fasovala u 66-tom danu cvijetanja i visi svezana naglavačke u podrumu :) By the way otkrio sam da mi je mikroklima u podrumu idealna za sušenje. Temperatura 23 stupnja, vlaga 50% i odlična cirkulacija zraka kroz otvore na zidu, tako da će sušenje biti sporije ali kvalitetnije jer potrebe za žurbom nema.
Evo pokoja slikica, i odmah da velim sorry što nema slike sa kompletnom ljozom naglavačke, nemam svijetlo u podrumu pa sam nišanio neku šatro makro fotku:

TyoZxnf.jpg


HZvHCFF.jpg



..I novi član moje kolekcije, treća petolitrača po redu u iščekivanju curinga:

0CLYOTy.jpg


Toliko od slika, e sad jedna čudna stvar koju sam primjetio danas kod posječene biljke. Naime stablika biljke mi nije bila uobičajena kao kod prijašnjih biljaka. Pošto je biljka bila poveća da stane u crnu vreću presjekao sam je popola i uočio da je stabljika šuplja (kao kod trske). Iznenadilo me to jer uobičajeno su mi sve stabljike biljaka u harvestu popunjene onom srži a ova je bila šuplja ko frulica. Što je najbitnije biljka je bila zdrava i lijepa pa sam zbunjen kak je bila šuplja. Eto, pa bi zamolio nekog neko objašnjenje da nabaci ako ga uopće ima.

Idemo dalje :watchplant:
Peace :hippy: & Love :bananabang: do sljedećeg javljanja.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Onda je to to :) U biti nikad je nisam prije sjekao po sredini nego uvjek pri dnu gdje je popunjena. Eto nešt sam i naučio, thanks :icon_wink:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.