Great White Shark & CBD Skunk haze 2x400HPS Scrog

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
I meni je to palo na pamet :ludak ali računam,nek ide još malo možda se poprave :eek:vca
Nisam napisao da sam izuzetno zadovoljan Hesijem,jer sam ga sada prvi put koristio u potpunosti.Jedino sam negdje na početku dodao malo extra dušik u granulama,a sve ostalo isključivo Hesi. Siguran sam da bi do kraja odradio sve kako treba,ali ova opcija sa Guanom mi je uletila ko seljaku poticaji,jer će,bar tako kažu,popraviti kvalitet okusa,a budući su pred nama još cca 4 tjedna i biljke će dobiti samo čistu vodu, biti nepotrebno raditi flush. Još 2 tjedna ću im dati vodu svaki treći dan,a nakon toga period između zalijevanja povećavam na 4 odnosno 5 dana. zadnji tjedan blago povećanje temperature na 32-33 i voda JOK :)
Skužio sam da vani kad sunce normalno grije temperature idu preko 35,a ljeti i puno više.I kad bo mi se potrefilo takvo vrijeme u outdooru,headovi bi bili bitno msasniji. Također ih ne bi zalijevao minimalnio zadnjih 7-10 dana.
Počele su dobro demfat :)
Stojte mi dobro :thumb:
 

Peroooooo

rješenje je praštanje
Poznanik Foruma
02.12.2011
853
3.681
163
Mič bravo,jako lijepo,samo pohvale!!! ...nemoj ih MOLIM TE samo sad pred kraj skurit,past na njih ili neko zlo da ih strefi !!! Majstor si-strpljivo maestro!!! :respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mičurin

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
Ja sam prosle godine u outdooru imao od Composane onaj Guano (mada to nije isto kao i homemade 100%) i mogu reci da je to dosta blago gnojivo, ja sam ponekad gnojio sa troduplom dozom, i biljke su to dobro primale :D

Ali nemam ja tebi šta govoriti vidi se da znas sve sta treba znat i samo čekamo harvest, kjuranje i smoke report :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mičurin

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
perobukvic je napisao(la):
Mič bravo,jako lijepo,samo pohvale!!! ...nemoj ih MOLIM TE samo sad pred kraj skurit,past na njih ili neko zlo da ih strefi !!! Majstor si-strpljivo maestro!!! :respect:

Hvala :thumb:
Ovo nije Bet Guano,i s njim nema pregnojavanja!!! Na tržištu ima puno gnojiva sličnog tipa koje se zove Guano!!!! Treba voditi računa s čim imate posla. Ima filipinski Guano od šišmiša i taj je jak pa treba biti oprezan. Ima i Guano kokošiji,isto jak. Ima puno proizvoda kojima je Guano u nazivu,ali nisu svi isti i nisu svi jednako kvalitetni. Treba dobro pogledati što piše ;)
Ovo je Guano iz Perua
"guano ili gvano (španj. guano, iz kečuanskoga huanu: izmet), zemljasta ili tvrda masa koja većinom nastaje raspadanjem izmeta i lešina uginulih morskih ptica u dodiru sa zrakom, bez djelovanja vode. Najveća su nalazišta guana na obalama Južne Amerike, osobito Čilea i Perua. To je smjesa različitih fosfata, dušikovih spojeva i organskih kiselina. Odlično je gnojivo, ali je zbog široke primjene umjetnih gnojiva izgubilo na važnosti."
http://www.mnn.com/sites/default/files/Guano_main_1007.jpg
 

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
51 dan 12/12 . Po mojoj procjeni taman kao što breader preporuča za GWS 68 dana,tako je i ovaj moj. Uglavnom dosta dobar fenotip sam izabrao,možda sa nešto većim postotkom skunka i to bi moglo skratiti cvjetanje za 5-6 dana.. Skidam ga čim menke budu zrele,a to bi trebalo biti za 10-tak dana.
CBDSH je kao i prošli put uporan u cvjetanju i živo me interesira koliko će mu trebati? Ne pokazuje namjeru tako brzo stati,pa će ostati duže. Jučer su dobile čistu vodu ph 6.8 jer su malo objesile listove..Piju za poludit :) Uglavnom tako ću nastaviti sa zalijevanjem.Kad padne list evo vode,a do tada ništa :lock:
Opa Cupa me je oduševio svojim biljama i baš mi je napeto kad se imam s kim takmičit,naravno u pozitivnom smislu :kiss: ,Jel tako Opa? Nego da ja više ne trkeljam,nego evo malo slika koje govore više od riječi...neke su malo lošije,ali što da radim kad sam lijen :(
CBDSH


GWS


Jedan manji vrh koji pokazuje u kojoj je fazi zrenja

Fem menke
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.390
2.598
iskreno ove tvoje meni puno bolje izgledaju nego moja ergela..uniformirano.Kod mene je tulum svaka tera po svome
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mičurin

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.390
2.598
skoro pa konfuzno opsesivan ...al nije to nista strasno,neboli.Sitno brojis...drago mi je da si zadovoljan sa Hesi-jem :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo and mičurin

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
hahahahaaa,ima tu nešto :ludak
Hesi sam počeo davno koristiti,pa malo napravio pauzu i pršao na organsko gnojivo,tj. razne govniće ,pepeo itd.
Moja iskustva s Hesijem su odlična,pogotovo što kupujem po povoljnijoj cijeni u SLo.Koliko sam informiran jako puno proizvođača u NL je na Hesiju,a nisam skužio neku bitnu razliku izmđu puno skupljih gnojiva i Hesija. Čini mi se da krivicu za loš izgeld,urod i kvalitet biljaka zbog nekog gnojiva najčešće pripisuju ljudi koji nemaju feeling za grow...Ako kupiš zemlju i uzmeš je u ruku,dovoljno je da je baciš malo pod nos i protrljaš prstima,i već "znaš" je li to to,ili nije ;) Ovaj grow i Balconia idu u prilog tome.Našao sam od Poljoposaveca zmlju za ruže,i kidam žile ako nije bolja od TM!!! Lagana,prozračna,malo crnice,malo vlakana ph 6.5. termički tretirana,itd. 20L 18kn ;) A da ne spominjem ventilaciju,razmak od lampe itd... ima tu puno faktora,i trebalo bi knjigu pisati!
 

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
Kad je bal,nek je bal! Odlučio sam oponašati prirodne uvjete koliko je to moguće i u ovoj fazi biljke izgledaju kao da su u outdooru pri kraju 9mj. U prilog tome sam skinuo jedan HPS,ovaj koji je ostao malo sam više navukao na CBDSH,i GWS sada ima slabije svjetlo. Temperatura mi se zadnjih dana vrtila od 29-32c i to je bio kao kolovoz(august). Sada je temperatura 25c i pojačao sam vent,tako da malo glumi vjetrovitu jesen !?!? Ostaviti ću ventilaciju na full non stop,tako da im i noći budu malo hladnije ;) Nešto mi simpatična ova igra,pa da vidimo kako će ispast na kraju?Dobile su čistu vodu ph 6.9 u smanjenoj količini(1,5L po potu).
Vrlo sam zadovoljan količinom,i otprilike sam nešto tako i očekivao,možda mrvu više,ali bilo bi idiotski da se žalim :knockknock: Da sam bar dobio guano malo prije bilo bi još bolje...Svakako termin skidanja Sharka ostaje isti.
CBDSH još uvijek lijepo cvjeta

GWS mi ostavlja dojam da je odradio svoje,još čekam amber trihome
 

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
Istina,ali nemaš pojma što se maloprije desilo ?!?! Odjednom sa sjevera nebo se zacrnilo,pritisak se povećao i u djeliću sekunde krenula oluja :icon_surprised: Sjevalo je (namještao sam malo reflektor) i zapuhao strašan vjetar!!! Kad je počeo čupat lišće? u 15 minuta je strgao skoro sve listove veće od 5cm sa GWS :icon_mrgreen: Napunio sam pola najlonske vrećice.. Sreća nije lomio grane,koje su se već počele savijati...Tako da sada neće imati što da se zeleni,a i polako se skraćuje dan,pa sada svijetli 11h :)
Eto,takva je situacija. :bis:
 

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
Razumio sam te ;) nego morao sam nadovezati oluju i tako to :) Nakon ovog slijedi odmor,dolazi ljeto,more,ribolov,žene,vino,pjesma..između svakog navedenog po jedan :smoke18: Materijala imam sve do zime...Idemo opušteno_Održavanje MP i lagana pauza. Možda piknem 2-3 u neki outdoor,ali još nisam siguran?!?
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
ma kud još i out, čemu zajebancija? :icon_lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.