Great White Shark & CBD Skunk haze 2x400HPS Scrog

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
Išao sam na varijantu pozitivnog šokiranja biljke,koje pospješuje cvjetanje. kanabis voli kiselkasta tla,tako da ima logike
 

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
mičurin je napisao(la):
Išao sam na varijantu pozitivnog šokiranja biljke,koje pospješuje cvjetanje. kanabis voli kiselkasta tla,tako da ima logike
Evo citat :joint2: hahahahaaa
Ma koji citati,koji bakrači!?!?! Nemam ja toliko vremena ni volje za googlanje ;) Da ne kažem da ima toliko gluposti po stranim forumima da mi je neugodno čitati...
Da malo pojasnim... Ako u hydroponskom uzgajanju minimalno dva puta u periodu 12/12 treba šokirati biljku tako što joj se na 3-4 dana daje samo voda ph 5.5,i to pobuđuje novu eru cvjeta,zašto ne bi išlo i u zemlji? U principu nema nekih bitnih razlika. Razlika između vode i zemlje je samo u tome što se radi o dva različita medija,i što u vodu mi moramo ubacuti sve one nutrijente koje biljka treba,a u zemlji kao drugačijem mediju određena količina nutrijenata već postoji,i mi ih eventualno nadopunjujemo,odnosno radimo 70% stvari na skoro identičan način.I naravno velika količina kisika u hydroponskom uzgajanju je ključ obilnog uroda,ali nije garancija bolje kvalitete ;)
Možda bi bilo još bolje da sam uradio potuni flush,a možda i ne bi?!?! Na kraju krajeva zašto ne bi uveo neke nove standarde u growanju ove biljke? Ne mislim općenito,nego sam sada fokusiran isključivo na CBD Skunk Haze. GWS mi je u ovom growu relativno sporedna biljka! Kao što sam već napisao,tražio sam neki dnevnik u kojemu je zastupljen ovaj fenotip 50/50 in/sat,i našao sam na neke kržljave prenavodnjavane biljke koje su nakon 12 tjedana cvata dale upola manji urod od ove moje sada koja još nije došla do pola tog perioda! Pred mojima je još pun mjesec dana :signs051:
Dosta teksta,red je malo popratit friškim slikama :)
cbdsh grupna,malo loša...

Vrhovi koji izbacuju novi snop cvijeta po drugi put

Malo razmaknute

desno moj omiljeni vrh

GWS jedan od 15-tak glavnih grana

GWS fem seeds ko kokice :)





Moram naglasiti još jedan put,da se ovaj dnevnik vodi u hodu,i da moj stil nema kruta pravila ;)
Za mene je ovo jedna vrsta umjetnosti!?Neki osnovni redoslijed i pravila postoje,ali isto tako ako se stvori interakcija između čovjeka i biljke onda je sve podložno promjenama.Osluškuješ ih i nastojiš im ugoditi. Dovoljno je malo ćešće ih obilaziti i promatrati svaki pojedini vrh.Nekad po sat vremena se družimo,i nametne mi se neka misao,kao :"vidiš,mogao bi malo ovo ili ono"..Uglavnom dosta često ih okopavam,a to im se sviđa,Pokušavam im korjenu dati što više kisika,i u tome možda leži najveća tajna dobrog uroda.Naravno da sprega svih okolnosti daje konačan rezultat,ali ovo sa kopanjem je prva liga ;)
 

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
Uhhh,jako teško!?! Nije jednostavno jer su oglavljene između žica i teški su potovi... grane izbijaju do 70-80 cm iznad mreže pa mi je veliki problem :( Kada bi ih išao mjeriti od zemlje do vrhova,raspon bi bio od cca 90cm do 120-130cm.Probat ću nešto kad bude pred harvest.
Dobile su full dozu svega,Bloom,fosfor+,powerzyme,booster i 4 kapi supervita na 10L vode obogaćene zrakom (pumpa za akvarij). Naišao sam na slike fenotipa jako sličnog mom CBDSH http://www.uk420.com/boards/index.php?app=gallery&image=177299%C2 i očekujem u namanju ruku isti rezultat,ako ne i bolji :)
 

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
još imam od zadnje ture :) brojim sitno..loly završio u kompostu..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mazar

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
Ulazimo u 42 dan 12/12 ili 35 dana cvjetanja i do kraja je pred nama još cca mjesec i par dana,Palo mi je na pamet da bi blo dobro oko 07.04. skratiti svjetlo na 11h.A opet žao mi je jer je tada mjesec u rastu i baš taj period bi mogao dodatno popuniti headove.Nije mi neka frka pa ću odlučiti u hodu.Sutra je red na zalijevanje vodom ph 6.7 pola doze blooma i pojačana doza fosfor+.Booster i ostalo ide tek u Nedjelju... Stavit ću dvije slike zbog kontinuiteta. Bit će zanimljivo složiti ih na kraju u jedan slide show i promatrati kako je sve to išlo :) Nisam ništa radio,osim što sam malo ćeprkao po zemlji lopaticom :sand_play:
Pala mi je na pamet ideja da pošaljem koju sliku seed banku,ali logo vutra.org je obavezan ;) O tome ću razmisliti kasnije...Moram napraviti jedan foto session s profi aparatom,a ne mobitelom kao do sada :notnice:

 

FantomSB

Aktivan Član
10.10.2012
275
691
93
41
Kad gledam ove slike meni sve nezgodno nešto u svoj dnevnik zakeljit. Bravo!!!!
A jesi probao kada da svaka biljka ima svoju mrežu, pa da ih možeš rotirati kako ti paše.
Dali bi se uopće dalo to izvest?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jurca

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
Hahaha,nemoj tako,svakom bi njegova biljčica trebala biti najljepša i najmilija :) Ipak veliko hvala na komplimentu! To je dodatni vjetar u leđa da bude još bolje!
Ovo mi je drugi pokušaj SCRoG-a do sada.Prvi put sam radio sa WW i bila je indica feno koji se manje strechao od ove sada tako da niti jedan nije ono što sam zamislo !?!? Možda je onaj prvi bio izdašniji,a i samo sam jednu biljku razvukao na manju mrežu.. Da ne zvučim prepotentno,i ovaj je dosta dobar,ali malo su headovi otišli previsoko.Idealno bi bilo nekih 30-40 cm i uniformiran raspored .Ja sam jako zadovoljan, jer u ovoj fazi cvjetanja imam prilično popunjene vrhove i još očekujem 30-40% više volumena i kompaktnost.
Dalo bi se jako dobro izvest samo s jednom biljkom i to sam negdje spominjao...Pot od 60-70L i vege od min. mjesec i pol predhodno formiranog klona kao na početku ovog dnevnika. Siguran sam da bi se dalo izvući 300-400 grama suhog uz malo truda oko raspoređivanja grančica itd. U ovom growu mi ne smeta što nemam mogućnost okretanja jer je sve 100% prekriveno svjetlom,a i poskidao sam sve ono što se naljepilo na stjenke.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Magnetizam and CilI

ImbraGrabarić

Aktivan Član
02.03.2013
543
2.855
93
svaka čast mičurine !!! :thumb: :thumb: :thumb:
nije me bilo tjedan dana a ove tvoje cure su se baš fino razbacale i ugojile......ima da budu vrhovi ko kulenove seke do kraja
gušt za gledat ali i za ćitat, svašta za naućit.....
da ne seruckam puno.......ko zna - zna :respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mičurin

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
47 dan 12/12,40 dana cvjetanja :maryjane:
Danas je special day,je sam napokon dobio ono što duuuugo tražim! Radi se o čistom prirodnom 100% organskom i nerazrijeđenom peruanskom Guano gnojivu koji sadrži jako malo soli. Dugogodišnji talog ptičijeg izmeta,leševa ptica,morskih algi itd. Odnos NPK je (avarage) 7%-17%-25% + mikroelementi.Sadrži sve ono što našoj biljci treba :dada


Uletio mi je u izvanrednom trenutku,jer je dovoljna jedna prihrana do kraja cvjetanja. Na 30L zemlje ide 6 jušnih žlica ili 30g. Gnoji se tako da se pospe ravnomjerno po zemlji i površinski 5-10 ukopa lopaticom,tako da se svakim zalijevanjem postepeno otapa.
Večeras ga ubacujem i vidjet ćemo kako će se pokazati...
Biljke sam oslobodio još malo listova,ali samo toliko da svjetlo dođe do dna velikih hedova i to sada izgleda ovako

Master Kush

Master Kush menke regular

GWS menke fem
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.